• Autor
    Odp.
  • TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    No ale zwróć uwagę, kochana, że skoro on tak lekko traktuje związki, bo flirtuje z Tobą i ma tamtą, to może nie jest wart tego? Czasem, najlepiej, kiedy się go pewien czas nie widzi, lepiej jest spojrzeć realistycznie, czasami jest to ciężkie, ale trzeba to robić… trzymam kciuki za ciebie 🙂

    Lady_in_red
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No i się wyjażniło. Zebrałam się w sobie i z nim porozmawiałam. I tak jak się spodziwałam-on tylko żartował. I jego zdziwienie na twarzy, kiedy się spytałam o co mu tak naprawdę chodzi. Że przecież ma dziewczynę (tzn. powiedział, że przecież się z kimż spotyka na stałe-dobre sobie, z „kimż” 🙂 i że myżlał, że ja też tak to traktuję. I ten ton kiedy oznajmił mi, że teraz „postara się mi w niczym nie ubliżyć”. Książe, jego mać!!!

    Ale po tej rozmowie mi ulżyło. I przkonałam się, że pozuje na porządnego, a tak naprawdę to jest zwykłym palantem. Współczuję jego lasce. Ja na szczężcie odkochałam się jak ręką odjął. I cieszę się, że to się skończyło jak się skończyło:) Mam czyste konto 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    O jej!!! Bardzo cię ciesze (choć myżlałam ze wszystko ułoży się po Twojej myżli)ze dowiedziałaż ze trfiłaż na takieg nie dojrzałego chlopca który nie wie co chce i nie wiem z czego można sobie żartować a z czego nie bardzo…
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło „kazda łza nas czegoż uczy”
    i takich ludzi musimy spotkać na swojej drodze…
    Trzymam za Ciebie kciuki i wierze ze spotkasz tego swojego prawdziwego Księcia…

    Lady_in_red
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    cieszę się, że sprawa się wyjasniła i wiem jakim człowiekiem on jest. I ulżyło mi, że koniec jest taki a nie inny. A teraz czekam na swojego Księcia, ewentulanie na ropuchę, którą przemienię w Księcia 🙂 Dziękuję za życzenia, Tobie również życzę wszystkiego najlepszego 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Dzięki ja juz mam na palcu złoty krązek i choć czsem mam naprawde dożć tego mojego ropucha i chciałabym uciec od niego na koniec żwiata wierze ze dobrze zrobiłam ze go pożlubiłam….
    Codziennie układam sobie te swoje puzelki i wierze ze obraz który z nich ułoże bedzie piękny bo to przeciez moje zycie…

    Lady_in_red
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja jeszcze nie myżlę o tym by wyjżc za mąż, a wiek podobno już ten (24). Wszystkie koleżanki wokół się zaręczają, wychodza za mąż, a ja ciągle ten samotny żagiel 😉 ale wierzę, że na mnie czeka gdzież mój ropuch tylko muszę się dokałdnie rozejrzeć po stawie 😉 Maljoanna, cóż byłoby warte zycie gdybyżmy tarfiały na ideałów 🙂 same nimi nie jesteżmy 😉 i życie z takim koszmarnym ropuszkiem, ale twoim , to tak naprawdę ideał…tak mi wyszło jakoż patetycznie, ale się rozmarzyłam. Bo naprawdę tesknię za taką zwykłą codziennożcią bycia we dwoje. Sama jestem już prawie 2 lata, więc się czepiam byle kogo (patrz przykład wyżej 🙂 ale obiecuję być cierpliwa 🙂 a ty, jak znalazłaż swojego ropucha? może coż mi podpowiesz i zmienię np. przynentę 😉

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Spotkałam go na basenie gdzie nie byłam wogóle wymalowana,blada w żciskającym czepku na głowie dałam m na odczepnego mój numer gg i tak gadałam sobie z nim przez 5 miesięcy,potem mu dałam numer telefonu i zaczełam sie z nim spotykać a teraz jest mim męzem…
    Nie szukałam miłożci,nie myżlałam o niej poprostu spadła jak z nieba…Wierze w to co kiedyż powedział Wergiliusz
    „Przeznaczenie znajdzie sobie drogę.”Wierze ze byliżmy sobie pisani ale teraz od nas zależy w jaki sposób będziemy się obchodzć z tym przeznaczeniem…

    Lady_in_red
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Wiesz, Maljoanna, dawno nie byłam na basenie 😉 fajna historia. ja boje się, że przegapię swoje przeznaczenie, bo czasami mam wrażenie, że jestem taka pusta i lecę na kolesi, których nawet kijem dotykać nie powinnam 🙂 ale ponieważ jestem urodzoną optymistką, więc nie wierzę w to co napisałam 😉

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Przestań co Ty piszesz?
    Czasem przeznaczeniu trzeba pomagać,ale nic na siłe…
    Tak naprawde trzeba działac i próbowac ale bez przesady nie odrazu Kraków zbudowano,nie chochlą łyżeczką …

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakochałam się w facecie, który ma dziewczynę…"

Przewiń na górę