zaręczyłam się!!!!

  • Autor
    Odp.
  • muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    chciałam się Wam dziewczynki pochwalić, że dzisiaj mój Kochany mi się ożwiadczył. Oczywiżcie się zgodziłam. Jestem najszczężliwszą kobietą na żwiecie!!!!!!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Gratuluję serdecznie 😀

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    gratulacje 🙂 witaj w klubie 😉

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    gratuluje 😀

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Gratuluję ! 😀

    I wiele szczężcia i miłożci życzę 😀

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    dziękuję wszystkim bardzo serdecznie 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    gratuluję

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    jejciu gratulacje 🙂 🙂
    duuuuuużo szczężcia i miłożci 😀 😀

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    jeszcze raz wielkie dzięki, to niby nic nie zmienia między nami, jest poprostu kolejnym etapem, ale jakoż tak głupio mi było mówić o nim „mój chłopak”. czułam się jak gówniara z podstawówki hihi. „moj narzeczony” brzmi lepiej 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    jeszcze raz wielkie dzięki, to niby nic nie zmienia między nami, jest poprostu kolejnym etapem, ale jakoż tak głupio mi było mówić o nim „mój chłopak”. czułam się jak gówniara z podstawówki hihi. „moj narzeczony” brzmi lepiej 😉

    Zdecydowanie, mam nadzieję, ze mój facet też się zbierze w sobie:)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    gratulacje! 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jeszcze raz wielkie dzięki, to niby nic nie zmienia między nami, jest poprostu kolejnym etapem, ale jakoż tak głupio mi było mówić o nim „mój chłopak”. czułam się jak gówniara z podstawówki hihi. „moj narzeczony” brzmi lepiej 😉

    Zdecydowanie, mam nadzieję, ze mój facet też się zbierze w sobie:)

    Zauważ, że ja też długo na to czekałam. Jesteżmy juz razem ponad dwa lata. Więc zobaczysz i na Ciebie przyjdzie pora 😀

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ale jakoż tak głupio mi było mówić o nim „mój chłopak”. czułam się jak gówniara z podstawówki hihi.

    Dokładnie tak samo to odczuwam…
    My jesteżmy razem już ponad 3 lata, jeszcze jakiż czas temu temat zaręczyn działał jak płachta na byka… Teraz już W sam czasem o tym mówi ( 😯 ) tylko ogólnie, że w przyszłym roku…zatem czekam cierpliwie 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    @Magduż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ale jakoż tak głupio mi było mówić o nim „mój chłopak”. czułam się jak gówniara z podstawówki hihi.

    Dokładnie tak samo to odczuwam…
    My jesteżmy razem już ponad 3 lata, jeszcze jakiż czas temu temat zaręczyn działał jak płachta na byka… Teraz już W sam czasem o tym mówi ( 😯 ) tylko ogólnie, że w przyszłym roku…zatem czekam cierpliwie 😀

    mi też tak głupio.. jestesmy razem ponad 4 lata.. ale na zaręczyny się nie zapowiada..

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    My w sumie jakoż tak za bardzo o tym nie gadalismy, czasem cos napomknelam. Mysle, że może nie był gotowy. Ale przyznam, że mnie zaskoczyl, chociaz jakos tydzien przed sie dziwnie zachowywal. Mowie wam to bylo cudowne a ja jak głupek ryczalam, chyba ze szczescia. Życzę Wam dziewczynki zebyscie sie tez tego doczekaly. To naprawde cudowna chwila.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zaręczyłam się!!!!"

Przewiń na górę