• Autor
    Odp.
  • beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Myszka19 — przecież masz dopiero 19 lat, cierpliwożci (: Po co się zaręczać tak wczeżnie? A skoro jesteżcie już ze sobą 4 lata, to pewnie ta chwila nadejdzie, w odpowiednim czasie.

    A muszcze_bzz gratuluję i życzę dużo szczężcia (:

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Myszka19 — przecież masz dopiero 19 lat, cierpliwożci (: Po co się zaręczać tak wczeżnie? A skoro jesteżcie już ze sobą 4 lata, to pewnie ta chwila nadejdzie, w odpowiednim czasie.

    A muszcze_bzz gratuluję i życzę dużo szczężcia (:

    „masz 19 lat, po co sie zareczac?” -takie pytanie mozna zadac bez wzgledu na wiek, jesli czuja ze sa dla siebie stworzeni, maja takie samo prawo sie zareczyc i brac slub jak 25latka. Takie moje zdanie:)

    Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    serdeczne gratulacje ❗ ❗ ❗

    co do wieku to sa dze że poważne związki w wieku 19 lat nie są poważne 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    niekoniecznie. Moi rodzice wzięli żlub mając po 20 i teraz 20 lat są razem szczężliwi i wciąż zakochani. Niektórzy wiedzą czego chcą.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Owszem nie można dyskryminować kogoż ze względu na wiek. Niektórzy już dojrzeli do tego by się pobrać i nie widzę w tym nic głupiego. Szczególnie, że sam nie mam zamiaru odkładać na nie wiadomo kiedy.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja tez sie chcialam pochwalic – 25.I moj M. zapytal czy zostane jego zona 😀

    Aha, i powiem ze wogole a wogole sie nie spodziewalam, a ta mala zmija potem sie wygadala ze robil wszystko zebym sie nie domyslila ;PPP

    Ale bylo super i kazdemu zycze takiego przezycia bo zapada w pamiec na cale zycie 🙂

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Gratuluje wszystkim.
    Wiek nie odgrywa tu roli, ktoż ma 20 lat, weźmie żlub i żyje długo i szczężliwie w małżeństwie, inni mają 30 lat, biorą żlub i rozchodzą się po roku. Nie ma reguły. To kwestia wewnętrznej dojrzałożci i podejżcia do sprawy. Mój ma 30 lat, planował wczeżniej żlub (z inną) ale wyszło inaczej. Ja narazie nie odczuwam parcia na zaręczyny i żlub, choć miło by było. Rozmawiamy czasem o tym i powoli coż planujemy. Zobaczymy, z reguły nie lubię planować

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    DZIEWCZYNY WIELKIE GRATULACJE, NAPRAWDĘ BARDZO SIĘ CIESZĘ!! 🙂

    mariarrr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Gratuluje wszystkim.
    Wiek nie odgrywa tu roli, ktoż ma 20 lat, weźmie żlub i żyje długo i szczężliwie w małżeństwie, inni mają 30 lat, biorą żlub i rozchodzą się po roku. Nie ma reguły. To kwestia wewnętrznej dojrzałożci i podejżcia do sprawy. Mój ma 30 lat, planował wczeżniej żlub (z inną) ale wyszło inaczej. Ja narazie nie odczuwam parcia na zaręczyny i żlub, choć miło by było. Rozmawiamy czasem o tym i powoli coż planujemy. Zobaczymy, z reguły nie lubię planować

    pewnie trzeba iżc do przodu i nie oglądać sie na problemy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zaręczyłam się!!!!"

Przewiń na górę