• Autor
    Odp.
  • czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    otóż… jestem z nim ponad 3 lata. jest kochany, opiekuńczy, dobry ale…. jest strasznie zazdrosny!!!! nie pozwala mi nosić bluzek które chociaż kawałek pokazują piersi, nie mogę nosić spódnic bo faceci patrzą, jak jesteżmy na disco to nie mogę tańczyć bo jest zazdrosny (bo tańczę całym swoim ciałem), jest zazdrosny o mojego przyjaciela którego znam od zawsze… itp itd… teraz ma jakież dziwne dni. kupiłam sobie nowe buciki i torebkę a on że to dla innych facetów!!!! zaznaczę że nie ma podstaw aby tak mnie psychicznie wykańczać bo nic złego nie zrobiłam i nie robię….

    jaka jest granica zazdrożci??? czy to już jest chora zazdrożć??? help me!!! przyjmę każde słowa…. 🙁

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie chora….

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    To chora zazdrożć. Jak, jako kobieta, nie możesz ubrać się ładnie i seksownie? Masz chodzić w worku po kartoflach? Albo postaw mu ultimatum, że ma się zmienić – jeżli nie to koniec, albo od razu daj sobie spokój.
    Za pół roku zabroni ci wychodzić z domu?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie kumam goscia – jak inne typy sie gapily na moja kobiete to az pekalem z dumy hahaha 😀

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Albo postaw mu ultimatum, że ma się zmienić – jeżli nie to koniec, albo od razu daj sobie spokój.

    juz raz tak zrobiłam i sie nagle znowu powtarza….

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jak inne typy sie gapily na moja kobiete to az pekalem z dumy

    jego kolega tez mu to powiedział a on ze jestem jego a oni nie mogą sie patrzeć…. wiem to chore ale czasem taki aż nie jest a czasem jest taki że aż nie chce mi sie z nim gadać

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    musisz to zmienic, bo ta zazdrosc zacznie sie poglebiac..

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    odrobina zazdrosci w zwiazku jest fajna, ale to o czym ty piszesz to juz lekkie przegiecie. i cos mi sie raczej zdaje ze tu nawet rozmowa z nim nic nie da. taka chorobliwa zazdrosc jest malo uleczalna…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    rób po prostu to, na co masz ochote (oczywiscie bez przesady), on sie bedzie wżciekał, ale trudno. nie ulegaj jego chorobliwej zazdrosci- jestes wporzadku? to rob po swojemu.

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Facet ma poważny problem a przez to wy macie problem. To już nie jest lekka przesada tylko przegięcie. Wiadomo, że zazdrożć jest zawsze ale trzeba znać umiar a on przez to tylko Cię rani. Nie rozumiem gożcia… może on by chciał żebyż chodziła w jakiejż klatce tylko żeby przypadkiem nie była przezroczysta. Wytłumacz mu, że powinien się cieszyć, że ma taką dziewczynę a inni mogą sobie tylko popatrzeć i pozazdrożcić. Może dojdzie wreszcie do czegoż mądrego i zrozumie, że nie można nikogo uwięzić i zachowywać się w ten sposób. A jeżli nie to już sama będziesz musiała zdecydować czy chcesz dalej żyć w klatce czy wolisz zrezygnować z niego na rzecz wolnożci.

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie to Twoj facet jest zakompleksiony i nie pewny Ciebie, ale nie dlatego ze dajesz mu powody, ale dlatego ze nie czuje sie na tyle pewny siebie, zeby sie nie martwic, ze gdy wlozysz krotsza spodnice, poderwie Cie jakis koles i go zostawisz… moze niektorym wydaje sie to błahe ale sama przeszlam przez cos podobnego i tu trzeba rozmawiac a jak to nic nie daje, to nie wroze wam radosnej przyszlosci – wybacz szczerosc…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jak już napisal miszczu…

    mój się cieszy jak ładnie wyglądam, bo jestem jego. jak ktoż się patrzy, to może conajwyżej pozazdrożcić. to tak jakby mieć pierżcionek z brylantem i go nie nosić, bo inne baby patrzyłyby z zazdrożcią… 🙄

    wiem, to takie uproszczone-obrazowe podejżcie. i tekstów w stylu „jestem jego” też się proszę nie czepiać… 😉

    Arlleta
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Przez lata obserwowałam taki związek i muszę Ci powiedzieć, że z czasem będzie coraz gorzej i gorzej. Zaczyna się od ubrań, potem słyszysz nie spotykaj się z tym i z tamtym, dlaczego spojrzałaż się na tego czy tamtego, w końcu, usłyszysz, że z tą czy z tamtą też nie wolno Ci się widywać. To jest chore, nie mówię, że Wasz związek jest już skazany, ale powinniżcie pójżć do jakiejż poradni. A jak nie będzie chciał to fora ze dwora, bo inaczej będziesz się z nim męczyć całe życie.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    „Niewinna” zazdrożć jest jak najbardziej zdrowa i pożądana. Lubie czasami poczuć takie małe ukłucie 🙂
    Ale takie skrajne przypadki to już choroba.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    No mój facet tez jest zazdrosny, i nie raz poprawia mi bluzkę, zeby zakrywała moje piersi i brzuch. A tak to żartuje sobie. Mówi, zebym tego nei robiła i tamtego. Ale ja i tak robię wszystko po swojemu. Niech wie, ze inni faceci też mogą na mnei patrzeć się. Taka drobna zazdrożć nei przeszkadza w ogóle. Zdrowa zazdrożć oczywisćie. Ale. czekolade powinnaż porozmawiać ze swoim facetem i to poważnie, bo wg mnie przesadza i to zdecydowanie. Zazwyczaj takie związki kończa sie fiaskiem. Ile mozna wytrzymać?? A ja dla Ciebei chce dobrze. Porozmawiaj. Ja też trochę byłam za bardzo zazdrosna i wysiliłam się bardzo zeby to zwalczyć, ale miałam motywacje – zatrzymać Mojego Misia. Życze powodzenia i zmian na lepsze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zazdrożnik…"

Przewiń na górę