• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    Stawianie go przed wyborem :albo Ty albo ona nie jest dobrym pomysłem…będziesz czuła sie okropnie kiedy jednak wybierze ją.
    Skoro Twoja przyjaciółka,za Twoimi plecami spotyka się z TWOIM facetem tooo nie jest to wg mnie przyjaciółka.Tak się przeciez nie robi.Rozmowa z nią tez nic nie da,bo najwyrazniej ona nie ma zamiaru do niczego sie przyznawać a swoje będzie robic dalej.Sam fakt,że chłopak Cie okłamuje jets już mocno podejrzany.Przeciez gdyby się przyjaznił z tą drugą to nie robiłby z tego takiej tajemnicy,bo i po co…
    Wiesz jak to się skończy??Któregoż dnia po prostu facet Ci oznajmi,że odchodzi,bo sie zakochał.Dlatego myżlę,ze powinnaż przedstawić mu swoje odczucia dotyczące tej sprawy… i posłać go w diabły razem z „przyjaciółką”.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4517
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Widocznie nie pożwięcasz mu na tyle dużo czasu, że szuka pocieszenia na boku. Jeżeli jedna strona spotyka się z kimż innym, to znaczy, że ta druga strona czegoż jej nie daje.
    Zorganizuj swojemu facetowi czas i nie dopusc, zeby oni się widywali.

    Aaaa i z tym się absolutnie nie zgadzam.
    Jeżli jedna strona zaczyna spotykac się z kims innym to czasem znaczy,że szuka dalej,bo osoba z którą obecnie jest nie jest „tą włażciwą”,a uczucie się wypaliło.Organizowanie czasu i stawanie sie kobietą-bluszczem nic nie da.

    diabeleQ
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    spotykamy się bardzo często . więc napewno za mało czasu mu nie pożwięcam .

    podpużciłam go . powiedziałam , że rozmawiałam z osobą , która ich widziała na ty spacerze oraz z innymi osobami , itp . oraz , że ma ostatnią szanse na powiedzenie prawdy i jeżli mnie okłamie to z nami koniec . więc powiedział mi , ze nigdy do niczego nie doszło między nim o moją [ byłą ] „przyjaciółką” . i że nigdy mnie nie zdradził .
    ehh . powiedziałam mu , ze jesli jeszcze jeden raz usłyszę , że się spotkali [ a dowiem się o tym napewno , bo mamy wspólnych znajomych , którzy mi mówią , co on robi . ] to nie będę się zastanawiać i odrazu , automatycznie będzie to koniec .

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Widocznie nie pożwięcasz mu na tyle dużo czasu, że szuka pocieszenia na boku. Jeżeli jedna strona spotyka się z kimż innym, to znaczy, że ta druga strona czegoż jej nie daje.
    Zorganizuj swojemu facetowi czas i nie dopusc, zeby oni się widywali.

    no litosci!
    dziewczyna ma problem z podejrzeniami wobec chlopaka, sytuacja jest napieta i ma jeszcze wokol niego skakac i plasac niczym kurtyzana? byc moze on ja zdradza, ale ona ma robic wszystko by go przy sobie zatrzymac? bez sensu!

    co do kwestii brakow: w normalnym zwiazku partnerzy ze soba rozmawiaja. tak! rozmawiaja i potrafia powiedziec sobie, ze cos przestalo pasowac, ze sa jakies niedociagniecia… i razem staraja sie rozwiazac problem, a nie robia komus bokow, by ten sie domyslil, ze cos jest nie tak.

    twojaczarnulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    @diabełeQ wrote:

    wydaje mi się , że mój chłopak zdradza mnie z moją przyjaciółką . mimo , że oboje zaprzeczają . np ostatnio . . .

    spotkałam się z nim . było miło , przyjemnie . popewnym czasie on powiedział , ze musis już wracać do domu , bo jest późno , itp . pojechał pierwszym lepszym autobusem . po czym kilka dni później dowiedziałam się , że po spotkaniu ze mną udał się na spacer z moją przyjaciółką .

    lub .

    chce wyjżć na miasto lub na meeting [ ostatnio pasjonuje się c-walk`kiem ] zamiast wyjżć ze mną proponuje wyjcie jej . tłumacząc się , że ja i tak bym nie poszła .

    gdy na blogu napisałam notkę do mojej przyjaciółki [ mimo , ze nie napisałam , że chodzi o nią , jej imienia , itp . pisałam bardzo „okrężną drogą” , że sama nigdy bym się nie zorientowała o kogo chodzi ] ona odrazu napisała do mnie na gadu-gadu i zaczeła się tłumaczyć , że nic ją z nim nie łączy , itp .

    co robić .? komu wierzyć .? czy to są tylko moje chore urojenia , czy naprawde jest coż nie tak .?
    pomórzcie . ; ((

    świat schodzi na psy… eeech

    Takiemu debilowi nie pożwięciłabym nawet 5 minut z mojego cennego życia ❗

    Czy Swoje życie uważasz za mało cenne?

    Po c*** pożwięcasz je dla jakiegoż kłamliwego d****?

    Ps. ja nie jestem tu na siłę, nie zamierzam udawać kogoż kim nie jestem, grzecznie klepać po główkach i oszukiwać że nigdy nie przeklinam.

    Jeżeli moje posty są tak trudne do zniesienia to można je wywalić, ale ich zmienianie jest bardziej nie grzeczne niż moje wulgaryzmy.

    .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zdradza .? co zrobić .? ; ("

Przewiń na górę