• Autor
    Odp.
  • MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    MEISJE a powiedz mi miałaż stała porę wysadzania na nocnik??? No bo chyba nie siedziała cały dzień na nocniku 🙄 no i ile razy dziennie na nocnik
    Bo wątpię, zdeby sama wołała siusiu lub kupka może ja moją przekonam do nocnika 😆

    zawsze po przebudzeniu sadzalam ja na nocnik-potem jakos na poczatku tak co godz-wieczorem przed spaniem-potem pomalu zaczela kojarzyc ja ja zawsze chwalilam-i udalo sie

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    No bo kiedyż były inne czasy, jak pampersy się dostawało tylko w peweksie, a dziecko się zsikało w tę materiałową pieluchę, to było mu źle i odczuwało potrzebę pozbycia się tego dyskomfortu jak najszybciej (roczne dziecko już spokojnie się załatwiało do nocnika). A teraz, hmm, dziecku nie przeszkadza to, że jest „mokro”, skoro cały czas jest „sucho” i dochodzi do takich sytuacji, że trzyletnie dziecko jeszcze nosi pieluchy.

    Niemniej jednak życzę powodzenia.

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    muszę spytać koleżanki jak ona nauczyła dziecko wysadzać w nocy,bo w dzień to wiem że oswajała dożć wczeżnie malucha z nocnikem i szybko poszło, ale jak w nocy to nie wiem,tylko mi mówiła że ma przeżcieradełko nieprzemakalne no i wysadza małego raz

    botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    nieprzemakalne przeżcieradło?? pierwsze słysze, o co chodzi?:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Żegnajcie pieluchy"

Przewiń na górę