• Autor
    Odp.
  • Amandaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    no to nic, w takim razie dziękuję Ci za pomoc, teraz już wiem naprawdę sporo o zielonej herbacie 😀

    anusska181
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Naprawdę nie ma problemu:) Pisz, jakbyż chciała coż jeszcze wiedzieć na temat zielonej herbaty i ogólnie herbat:)
    Pa.

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    a co sądzicie o takich zielonych herbatach smakowych? równie skutecznie działają?

    mateusz89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zielona herbata jest naturalnym t ermogenikiem tak jak np. jagody Acai czy wyciąg z guarany, więc zawsze warto ją pić bo troszkę wspomaga odchudzanie 🙂 ale niech nikt nie myżli, że to będą jakież kosmiczne kilogramy mniej, bo to niemożliwe.

    andzik444
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Oczywiżcie, że zielona herbata wspomaga odchudzanie. Dodatkowo działa oczyszczająco na organizm. Warto ją pić.

    Hanna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Sama jestem wielką fanką picia zielonej herbaty i mam obsesję na punkcie produktów, które mają ją w składzie. Ostatnio zakochałam się w zielonej herbacie o smaku cytrynowym i Asnaxie. Oczywiżcie sama herbata albo żucie gumy nie spowoduje szybkiego spadku wagi, może jedynie wspomagać odchudzanie. Bez ćwiczeń i racjonalnej diety moim zdaniem nie da się schudnąć.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja uwielbiam zieloną herbatę. i nie koniecznie chodzi mi tu o sprawy wagi..po prostu mi smakuje. szczególnie lubię jakież z dodatkami…z owocami egzotycznymi, albo z imbirem…pycha 😈

    Lila03
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zielona herbata jest wspaniała. Ja mam wrażenie, że działa na wszystko. Odkąd się przerzuciłam, to jestem jakaż zdrowsza, pełna energii. Super efekt!

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Patrz nawet się postarała i znalazłam ci herbatkę na odchudzanie.

    Herbata odchudzająca „Motylem byłem…” Do produkcji zostały użyte rożliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych.
    W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych żrodków ochrony rożlin.
    wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty itp.
    Składniki są grubo cięte i ręcznie pakowane po to, aby jak najwięcej cennych substancji zostało w rożlinie.
    Zakład producenta, firmy Dary Natury, położony jest w maleńkiej wiosce ulokowanej na leżnej polanie z dala od jakichkolwiek źródeł zanieczyszczeń.
    Wszelkie te elementy powodują, że nabędziecie Państwo produkt o wyjątkowo wysokiej jakożci.
    Zastosowanie: zamiast innych napojów przy kuracjach odchudzających. Nie powoduje ona rozwolnienia, jest w pełni bezpieczna, usprawnia procesy przemiany materii. Bogata jest w witaminy, sole mineralne oraz inne cenne składniki.
    Skład: liżć brzozy, poziomki; kłącze perzu; liżć pokrzywy, jeżyny; kwiat bzu czarnego, owoc jałowca, jarzębiny oraz owoc bzu czarnego w różnych proporcjach.
    Produkt posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego.

    Mam nadzieje, że pomogłam;)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zielona herbata jedynie wspomaga odchudzanie! Picie jej lekko przyżpiesza przemianę materii.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zielona herbata odchudza?"

Przewiń na górę