• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Co polecicie na zmarszczki? Jakies inwazyjne zabiegi póki co odpadają, wolę zainwestować w kosmetyki, ale takie naprawdę skuteczne. Co stosujecie i z jakim efektem? Podzielcie się wrażeniami 🙂

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Wcale nie trzeba inwestowac duzo, bo np wystarczy sie rozejrzec w ofercie bielendy, gdzie jest sporo kremow a nie kosztuja wiele 🙂 Duzo zalezy tez od twojego wieku 🙂 Mi bardzo pasuje krem LIFT wlasnie z bielendy, dzieki ktoremu mam skore bardziej ujedrniona a takze pozbylam sie przebarwien, ktore sprawialy, ze moja buzia wydawala sie byc starsza :/ Z tej serii jest tez korektor zmarszczek, slyszalam dobre opinie, jednak sama jeszcze nie stosowalam.

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Jeśli kosmetyki nie zadziałają a może tak się zdarzyć i nie chcesz inwazyjnego zabiegu zapisz się do artederm w Józefowie na zabieg Needle Shaping. To zabieg bez skalpela, ale także bez wprowadzania jakichkolwiek substancji do skóry!

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja co prawda do Torunia mam trochę daleko, ale skorzystałam ze świetnej kliniki w poznaniu – Mediart clinic, która wypełniła pięknie moje zmarszczki i buzia teraz naprawde młodziej wygląda

    Karolina Papierska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    moja mama ma 58 lat i kupilismy jej ostatnio richevon 🙂

    i chyba jest ok bo nie skarzyla sie mama ze ja podraznia, a ma wrazliwa skore

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A zbiegi jednak o wiele bardziej skuteczne. Polecam sobie poczytać o czymś takim jak radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa 🙂 ja po tych zabiegach w Klinice Estetica naprawdę z buzi odmłodniałam, pięknie się zmarszczki wypełniły, buzia o wiele młodziej wygląda a ja się czuje ładniej i pewniej

    DoradcaZepter
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

    Ada
    Doradca online Zepter International Poland
    shop.zepter.com.pl

    [usunięto_link]

    Esmessa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja na moje zmarszczki z dobrym skutkiem stosuje ostatnio produkty z kwasem hialuronowym. A konkretniej, to SkinBoosters od Restylane, kosmetyczka mi poleciła. Póki co jest za wcześnie by mówić o ostatecznym efekcie, ale już widzę poprawę, skóra nabiera sprężystości, jędrności. To pewnie dlatego, że dociera głębiej niż specyfiki konkurencji.

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja szukam czegoś z q10, ruszczykiem kolczastym, topolą czarna itp.. czegoś bardzo naturalnego, nie zapychającego skór ani nic z tych rzeczy..

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A to kiedys już o nich czytałam..

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    mnie w sumie zastanawia te q10. głośno o nim a co ono robi?

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    nawilża skórę i chroni ją przed uszkodzeniami 🙂

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Na zmarszczki to nie zadne bielendy ani inne drogeryjne badziewia tylko jakis porzadny i naturalny krem bez konserwantow, alkoholi itd.

    justynka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Na zmarszczki wokół oczu dobry jest olej opuncjowy. Jest naturalny, bez całej tej chemii, troszke droższy ale to nie szkodzi bo jest wydajny. Polecam

    alka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dobre jest też serum hialuronowe. Jest to kwas niskocząsteczkowy, naturalny – napina skórę, wygładza i ujędrnia. Wiąże w komórkach wodę dlatego przed użyciem, dobrze jest wypić szklankę wody. Może być stosowany jako podkład pod makijaż, skóra po nim jest gładka a dzięki temu puder nie zostaje w zadnych rowkach 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmarszczki"

Przewiń na górę