znalesc kobiete na stale…(kochanke)

  • Autor
    Odp.
  • barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    😳

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To najpierw zostaw żonę i jej nie oszukuj, a nie szukaj kochanki.

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    gdybym nie mial zony napisalbym „szkuam kobiety,dziewczyny…” a w tym przypadku szukam kobiety kochanki… nie mowmy tu o mojej zonie prosze….. mowimy o bezinteresownym sexie na stale… 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    najpierw zastanów sie nad konsekwencjami takiej znajomożci. Co bedzie jesli dowie sie twoja zona?

    Nastepna sprawa…. byłam kiedys tą trzecią[choc nie chodziło o małzenstwo] i powiem ci ze lepiej znajdz sobie jakąs „dupodajke” dla której naprawde liczy sie tylko sex i przygoda. Nie szukaj wsród nomalnych kobiet bo skutki takiej znajomosci dla kobiety sa potem opłakane

    A co do szukania to mozesz przez komunikatory i czaty napewno cos znajdziesz

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    spokojnie…. nie miejcie mnie za jakiegos nie wiadomo kogos…poprostu moj zwiazek umarl..jestesmy bo jestesmy…ja chce tylko kogos czasami przytulic,calowac,….p… do szalestw… oczywiscie wszystko kurtularnie,grzecznie,itp…jestem eleganckim meszczyzna z manierami…jest jeszcze jeden probem nie mieszkam w posce … 😳

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    spokojnie…. nie miejcie mnie za jakiegos nie wiadomo kogos…poprostu moj zwiazek umarl..jestesmy bo jestesmy…ja chce tylko kogos czasami przytulic,calowac,….p… do szalestw… oczywiscie wszystko kurtularnie,grzecznie,itp…jestem eleganckim meszczyzna z manierami…jest jeszcze jeden probem nie mieszkam w posce … 😳

    Skoro umarł to miej odwagę i go zakończ albo ratuj. Kochanka to wg mnie tchórzostwo i lenistwo.

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja wogóle nie rozumiem osób, które są w związku „bo są”. Po co to ciągnąć? Żeby nie wyjżć na drania przed otoczeniem? Bez sensu. nie ma sensu tkwić w czymż co już dawno przestało istnieć. W tej sytuacji dla mnie jest krótka piłka: Jeżei coż się skończyło i nie ma szan na renesans to nara. Widocznie to nie było to. A taki seks bez zobowiązań? Hm…. Wydaje mi się, że po pewnym czasie kobieta, która na początku też chciała się tylko zabawić zechce czegoż więcej. Tak więc zastanów się czy tego chcesz. Moja rada: Zakończ małżeństwo i poszukaj tej jedynej, bo widocznie ciągle jej szukasz. Pozrawiam;)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Dokładnie. Elfilka ma rację. bo bycie z kimż z przyzwyczajenia to czysta głupota.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    eh.. kochanki???
    oj leniuszek z ciebie! boisz sie samotnożci? zostaw ta kobietę i zacznij żyć od nowa!
    pytałeż jej po co wam ten związek?

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    kobiete na stale?? kobiety przeciez juz raz zrobilem ten blad…. juz nigdy wiecej jakis chorych zwiazkow…tak mam zamiar za jakis czas zakonczyc to… a potem zero stalych zwiazkow… kobiety (nie wszystkie ) sa inne przed i po slubie… ja mialem pecha… i radze wam dobrze zastranowic sie czy bedziesz przez kolejne 30 lat lub do konca zycia.. robila loda lub minete… ja wiem ze nie…

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Sorry,ale to jest dla mnie chore 😳 Loda ❓ Minete ❓ 😯 Ty się zastanów o czym Ty mówisz ❗ Czy według Ciebie związek oznacza robienie loda ❓ Czy Ty wiesz co oznacza słowo miłożć ❓ Wiesz co, jeżli dla Ciebie seks jest ważniejszy niż uczucia to masz racje- szukaj tylko kochanki. Ale dam Ci jeszcze jedną rade- zostaw swoją żonę i daj jej prawo do szczężia 😕 ANpewno znajdzie kogoż kto ją pokocha

    nosferatu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    szczerze? troszkę mnie zszokował ten post…..ale niestety ostatnio usłyszałam podobne tematycznie stwierdzenia,że seks bez zobowiązań i przyjaźń to coż najpiękniejszego w życiu każdego mężczyzny! albo,że nie trzeba być w zwiążku,by się przyjaźnić i uprawiać seks! bo seks może być tylko przyjemnożcią dla dwojga przyjaciół i bez zbędnych deklaracji…. wydaje mi się,że wartożci,które kiedyż były pierwszoplanowe zeszły na drugi plan, a żwiat upadł na głowę i roztrzaskał sobie mózg…. wszystko wywraca się do góry nogami!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Powiem Ci tak, ja szybko pokochałam swojego chłopaka i wtedy poszłam z nim do łóżka. On poczuł do mnie miłożć pozniej. I wiesz co mi powiedział? Że teraz, gdy wie, co dokładnie do mnie czuje, seks jest dla niego o wiele przyjemniejszy i bardziej wartożciowy niż poprzednio. Naprawdę to jest niewyobrażalne doznanie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne, gdy wiesz, że ta druga osoba jest dla Ciebie najważniejsza, że z inną nie mógłbyż tego robić. Dlatego nie szukaj jakichż wolnych związków, bo w nich to już na pewno nigdy nie poczujesz prawdziwego orgazmu. Proponuję skorzystać z usług albo samozaspokajanie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Seks z miłożci to dla mnie prawdziwy seks. Reszta to zaspokajanie wyłącznie popędu.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wogóle nie rozumiem osób, które są w związku „bo są”. Po co to ciągnąć? Żeby nie wyjżć na drania przed otoczeniem? Bez sensu. nie ma sensu tkwić w czymż co już dawno przestało istnieć. W tej sytuacji dla mnie jest krótka piłka: Jeżei coż się skończyło i nie ma szan na renesans to nara. Widocznie to nie było to. A taki seks bez zobowiązań? Hm…. Wydaje mi się, że po pewnym czasie kobieta, która na początku też chciała się tylko zabawić zechce czegoż więcej. Tak więc zastanów się czy tego chcesz. Moja rada: Zakończ małżeństwo i poszukaj tej jedynej, bo widocznie ciągle jej szukasz. Pozrawiam;)

    Brawo!! Podobnie chcialam napisac!! Faceci…szkoda gadac… 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " znalesc kobiete na stale…(kochanke)"

Przewiń na górę