Znowu anal. Tym razem PRZYGOTOWANIE. pomóżcie proszę:)

  • Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Chodzi o to aby dobrze się oczyżcic. To dla niektorych może się wydawać żenujący temat ( dla mnie po czężci też).
    Chcialabym Was zapytać o lewatywę. Taką domową. Słyszałam, ze można to robić „siemień lnianym” ( czy jakos tak;), jak jeszcze? W ogole w jaki sposob to się robi? Ja nie mam pojęcia. Czasem po opróznieniu się nie zawsze wszystko ladnie wychodzi, dlatego można pomóc sobie wlasnie lewatywa. Tylko jak to zrobić? Co radzicie?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    lola jestes mloda i zdrowa. nie szalej dziewczyno! nie wiem jak sie to robi ale powiem ci jedno. mozesz sie nabawic wiele nieprzyjemnosci
    – bol
    – hemoroidy
    – po lewatywie jelito robi sie „leniwe” co w efekcie przynosi dalsze problemy z wyproznianiem

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Doceniam Twoje rady 🙂 dzięki.
    Ale na prawdę chcialabym tego sprobować. Myżle, ze po jednym razie (czy tam raz w miesiacu powiedzmy) nic mi nie będzie, tzn nie dostane hemoroidow. Bol na początku jest, i to jest nieuniknione, ale jesli ciagle mnie będzie bolalo to przeciez skoncze z tym, nie jestem masochistka.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no coz. moje zdanie znasz ale jesli juz tak bardzo chcesz spobowac tego czym fascynuje sie dwoch panow…

    sprobuj pierwszy raz podczas goracej kapieli. bedziesz odprezona i bedzie latwiejszy „wslizg”

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Na lewatywach sie nie znam 😛
    ale jesli chcesz sprobowac to zycze ci powodzenia i duzo szczescia 🙂
    powiem tylko ze slyszalam ze po wszytskim kobiety puszczaja baki;P

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    fuj :}}

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Nie zrozumialaż mine. Nie py tam o to, co zrobic aby bylo latwiej wejżć ( bo od tego są żele itp, w co się z resztą zaopatrzyłam), ale mowie tylko o lewatywie.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    zrozumialam i to dobrze. chcesz sprobowac anala. pytasz jak sie robi lewatywe. nie wiem bo nigdy nie bylo mi to potrzebne – zawsze mozesz zapytac lekarza pierwszego kontaktu.

    reszte postow na ten temat to takie drobne „podpowiedzi”

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ludzie kochani jaka lewatywa…. ja już kochałam sie analnie i w życiu żadnej lewatywy nie robiłam. Po prostu zrób to wtedy kiedy bedziesz dobrze wyprózniona w naturalny sposób. Choć czytałam że mozna tez dobrze umyć 'wlot” palcem 🙄 i jest ok. a co do bąków to ja akurat ich nie miałam. A mój facet nie miał tez kału na penisie 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nie no czytam i nie wierze ze wogole takie cuda wyprawiacie. nikogo tu nie osadzam i nie miejscie pretensji ale musze sie wypowiedziec.

    obrzydlistwo. no normalnie nie wyobrazam sobie zeby to przyjemne bylo chociaz tak wiele osob chwali taki „sex”

    nie wiem czy to brak fantazji pochwy i penisa? no nie mam wytlumaczenia – kaplica

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Aha, rzezcywiscie to ja Cię źle zrozumialam, myslalam, ze mowisz o sexie podczas kapieli.

    Jeżli chodzi o przyjemnożć, to jeżli rzeczywiscie ktoż ma takie odczucia, to nie powinno być ku temu żadnych przeciwskazań.

    A dlaczego ma byc to obrzydliwe? Zwykle (Tzn Ci mądrzejsi ludzie;) robi się to w gumce.

    I nie rozumiem dlaczego „sex”. Uważasz, że to nie jest sex? A oral? Czyżby usta byly przeznaczone do sexu? Jeżli anal nie jest sexem, to oral równiez:).

    Nie chodzi o brak fantazji pochwy i penisa. Po prostu niektorzy lubią probować ABSOLUTNIE wszystkiego, a taki sex analny to dodatkowa fatntazja do wszystkich pozostałych.

    Twój facet ma takie samo zdanie i zawsze mial na ten temat jak Ty? Tak z ciekawożci pytam:)

    A i jeszcze jeżli chodzi o ten „przepis” na robienie lewatywy. To ok-podczas kąpieli, ale jak? Czym?:D

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Dla mnie sex analny to wątpliwa przyjemożc… ale nigdy nie próbowałam i zapewne nie spróbuje,więc się nie wymądrzam 😉 po prostu obrzydza mnie to 😕

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    zanim zwiazalam sie ze swoim partnerem na stale to sie najpierw poznawalismy. nasze zdanie w tym przypadku bylo takie same.

    nie mowie o lewatywie w podczas kapieli. bo nie wiem jak sie robi. mozna do gruszki nalac wody i wpsikac gruszka do odbytu (chyba)
    o kapieli pisalam tak na marginesie ze podobno pierwszy raz najlepiej podczas goracej kapieli.

    ech podzielam zdanie WarnGirl.

    acha co do orala to raczej nie sex a pieczoty.

    no coz nie chce potepiac. ale jak pomysle ze tam gdzie robie kupe moj partner ma mi penetrowac palcem czy penisem ta nie daj boze jezykiem (ja sie bawic to na calego) nie no obrzydliwe

    koniec tematu z mojej strony bo chyba zaczynam sie robic nie mila.
    prosze nie bierzcie sobie tego jakos specjalnie do siebie co pisalam – to tylko moje skromne zdanie w tym temacie ktorego na pewno nie zmienie

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Nie obchodzi mnie, czy Wam sie to podoba, czy nie. Zapytalam o to jak sie robi lewatywe. A na to pytanie moze mi udzielic osoba odpowiedzi, ktora nawet nie uprawia sexu analnego ( jesli oczywiscie cos na ten temat wie).

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jedna z dziewczyn dala ci odpowiedz a ja podwiedz.

    nie unos sie to jest forum a my to baby ktore chca sie wygadac w monitor.
    ja zaczelam sie bulwersowac – przepraszam.

    a wpisz moze w google lewatywa. napewno uzyzkasz potrzebne iformacje

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Znowu anal. Tym razem PRZYGOTOWANIE. pomóżcie proszę:)"

Przewiń na górę