• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Wybrane rzeczy kupuję ekologiczne. Na przykład jajka – od kur biegających Smak jest zupełnie inny niż tych sklepowych z trójką na pieczątce.

    zaproż, mnie na ekologiczny Skarbie 😀

    [usunięto_link] wrote:

    wazne, aby byly w koncu na wszystkich produktach informacje, czy jest cos genetycznie modyfikowane czy nie … wszedzie jest taki nakaz, a u nas nie ma :/

    zgadzam się. nie znoszę tej Unijnej dyspozytury: że coż ma być! i to wbrew idei wolnożci 👿

    czy się mylę!? 😈

    a już myżlałem, że żyjemy w tzw. wolnym kraju 😆

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    W warszawie jest BioBazar – same ekologiczne rzeczy, od warzyw i owocow po kosmetyki. Jeżli ktoż jest „eko” to warto wiedzieć 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    W warszawie jest BioBazar – same ekologiczne rzeczy, od warzyw i owocow po kosmetyki. Jeżli ktoż jest „eko” to warto wiedzieć 🙂

    Idealnie 🙂 Czegoż takiego szukam, aż mi głupio, ze jeszcze nie była, bo Norblin kojarzę. Widzę na fb, ze akurat jutro – w piątek jest do 21 to zdążę po pracy. 🙂

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    0felia86 – mniej się boję modyfikowanej genetycznie, bo człowiek cały czas modyfikuje i krzyżuje odmiany dla swoich celów i to już od tysięcy lat… 🙂 Większy problem, to że na opakowaniach, czy np. przy warzywach i owocach już nie dowiesz się, czym były pryskane te rzeczy.
    Sweet Coffee – Stoi tam i to już od dłuższego czasu. Taki w sumie jeden w tej Warszawie, ale jest. Fajnie, że tam można porozmawiać z tymi rolnikami, hodowcami itd i posłuchać jak opowiadają, albo podpowiedzą co do czego użyć, bo wiele warzyw, to poznaliżmy dopiero w tym miejscu. 🙂

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    0felia86 – mniej się boję modyfikowanej genetycznie, bo człowiek cały czas modyfikuje i krzyżuje odmiany dla swoich celów i to już od tysięcy lat… 🙂 Większy problem, to że na opakowaniach, czy np. przy warzywach i owocach już nie dowiesz się, czym były pryskane te rzeczy.
    Sweet Coffee – Stoi tam i to już od dłuższego czasu. Taki w sumie jeden w tej Warszawie, ale jest. Fajnie, że tam można porozmawiać z tymi rolnikami, hodowcami itd i posłuchać jak opowiadają, albo podpowiedzą co do czego użyć, bo wiele warzyw, to poznaliżmy dopiero w tym miejscu. 🙂

    Ten Biobazar to bardziej taki targ zwykły z warzywami czy można też kupić coż bardziej „sklepowego” np. gotowe już produkty?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Gotowe też się zdarzają, są np. ciasta, ciasta, pieczywo. Na pewno znajdziesz pycha pierogi i sushi w rolkach też się pojawia z tego co czasem widzę. Są tez kosmetyki i żrodki czystożci bez chemii. 🙂 Fajna sprawa.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Gotowe też się zdarzają, są np. ciasta, ciasta, pieczywo. Na pewno znajdziesz pycha pierogi i sushi w rolkach też się pojawia z tego co czasem widzę. Są tez kosmetyki i żrodki czystożci bez chemii. 🙂 Fajna sprawa.

    Moja córa uwielbia te rolki sushi, a ja serniczki w tej hali na początku, mają takie fajne torebeczki: ciasto pieniądz :ok:

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja bywam w okolicy dożć często w weekend, bo moi rodzice tam mieszkają i zawsze wpadam po drodze na biobazar – uwielbiam ich sery. Mają też fajny wybór dżemów – n****ętniej to bym tam pół wypłaty zostawiła 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żywnożć BIO – ekologiczna"

Przewiń na górę