bardzo sucha skora. pomozcie

  • Autor
    Odp.
  • sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    mam bardzo sucha skore na twarzy. gdy ja naciagne widac suche place a pomiedzy nimi sciezki. co mam zrobic? 😕

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jak wyglada twoja codzienna pielegnacja?

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    gdy to zauwazylam to stosuje peeling co drugi dzien i krem z garniera do bardzo suchej skory

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jaki peeling?
    mechaniczny?

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    gruboziarnisty

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie dziwie sie wcale, ze masz skore w koszmarnum stanie.

    idz do apteki, kup delikatny zel do twarzy, plyn micelarny (najlepiej biodermy) i krem nawilzajacy. mysle, ze kazdy farmaceuta doradzi ci bez problemow serie avene, la roche-posay czy naszego krajowego iwostonu.i przestan maltretowac skore peelingiem mechanicznym. mozesz pozwolic sobie na enzymatyczny czy kwasowy, ale dopiero jak doprowadzisz skore do porzadku.

    dziwne, ze mama nie nauczyla cie, jak dbac o cere. takie rzeczy wynosi sie po prostu z domu.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    a jaki to ten enyzmatyczny? skora przesuszyla mi sie na zime i dopiero teraz peelinguje

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a jaki to kolor ten bialy?

    wiesz co…ja na glupie pytania nie odpowiadam z zalozenia.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    jak jestes taka specjalistaka to cos poradz bo nic sensownego nie napisalas a wszystkim lubisz pociskac

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    wiesz parvati jesteż taka przemądrzała i wszystko zwalasz na to, że ktoż czegoż nie wyniósł z domu. ok zgadzam się, że są takie sprawy, no ale dbanie o cerę? no bez przesady. ja na przykład chowałam sie bez rodziców, z dziadkami i co też nie mam prawa zadać pytania o cerę czy o coż.

    dziewczyno stuknij się w łeb i zacznij być milsza dla ludzi. wiesz szczerze wątpię by te twoje opowiastki o przyjaciołach były prawdziwe, bo z taka baba jak ty to nawet 5 minut nie da sie wytrzymac.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    dzieki muszka za obrone. mam kumpele o takiej ksywce. o cere dbam a ze zima sie przesusza to kazdemu, jednym mniej drugim bardziej. ale nasza mila kolezanka jest idealna i pewnie tak piekna ze w lustro nie patrzy

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    wiesz nią nie warto się przejmować, ale jak się czyta drugi, piąty, dziesiąty post w takim „milutkim” tonie to czlowieka szlag trafia. I wiesz co ja też nie wiem co to jest pelling enzymatyczny 🙂

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    coz wszedzie sie tak wymadrza

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    szczerze wisi mi muszko w co wierzysz, a w co nie.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ale widzę, że odniosłaż tylko do tej jednej czężci mej wypowiedzi, więc pewnie coż w tym jest.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bardzo sucha skora. pomozcie"

Przewiń na górę