• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    na 100%.

    Kikulina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja też mam czasem wysuszoną skórę na twarzy, w ramach nawilżenia stosuje dardie w kremie, dobrze nawilża bez obaw można stosować na wrażliwej skórze

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    dardia lipo krem? fajny

    z moich ulubionych jeszcze Pharmaceris A. zel nawilżający pod oczy i krem do twarzy.

    kremy garniera nie są najgorsze, ale przy kiepskim stanie skóry lepiej to zaleczyć dobrymi „aptecznymi” kremami.

    a peelingi w odstawkę. po co zdzierać tak brutalnie i tak cienką skórę?

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    wg mnie dobre są kremy AA. ja przez calą zime stosuje wprawdze odzywczo-łagodzący do każdego rodzaju skóry, ale poki co moja cera nie narzeka:)

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    też mam problem z doborem dobrego kremu. z tym że moja skóra jest mieszana a nie wysuszona ale za to łuszczy się przy nosie. więc na dwoje babka wróżyła.

    i też nie wiem dokładnie na czym polega peeling enzymatyczny 😛

    lalacruz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja z kolei muszę bardzo uważać z doborem kosmetyków do twarzy. Na razie to z dodatkiem aloesu.

    zielona9990
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    polecam ARTISTRYâ„¢ Ochronny krem nawilżający SPF 15 dla cery suchej polecam znikają problemy z cerą

    spooolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    tak naprawde to wiele z nas nie wie jaki ma rodzaj skóry i co jest jej potrzebne , te z nas które nie są profesjonalnymi kosmetyczkami często mylą rodzaje skóry, zajrzyjcie na strone [usunięto_link] tu będziecie mogły zrobić test dzięki któremu dowiecie się jaki macie rodzaj skóry i co jest dla niej dobre

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    mam bardzo sucha skore na twarzy. gdy ja naciagne widac suche place a pomiedzy nimi sciezki. co mam zrobic? 😕

    wiesz do cery suchej polecam dr Irene Eris Sin Skin ( ja też tej serii używam ) ale bardziej poleciłabym abyż poszła do gabinetu lub instytutu dr Ireny Eris w Twojej miejscowożci to oni pomogą tobie w tym jak masz sobie poradzić ze swoją cerą. Ale na początek ja osobiżcie radze odstawić peeling a jak koniecznie chcesz używać to tak jak już było wczeżniej wspomniane to enzymatyczny dr Ireny Eris i robić tylko raz lub dwa razy na tydzień a nie co drugi dzień tak nie wolno bo zniszczysz sobie cerę jeszcze bardziej.

    buffy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Jeżli to dalej aktualne to polecam Ci: żel do mycia twarzy Avene oraz krem Physiogel. Produkty te są dożć drogie, ale warto zainwestować bo są żwietne (hipoalergiczne, żel nie wysusza skóry, a krem ją żwietnie nawilża).

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    taka prawda, wiele z nas nie wie jaki dokładnie ma rodzaj cery i uzywa zle dobranych kosmetyków.i dlatego pozniej pojawiaja się różne problemy.napewno w takiej sytuacji pomoże lekarz i okresli jaki mamy typ skóry i dobierze nam odpowiednie kosmetyki.no i sa też rózne strony internetowe,które mogą pomoc nam w diagnozie.dbajmy o swoją skórę! 🙂

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    masz racje większożć cer jest mieszanych czyli maja tak zwaną strefę T i dlatego najlepiej poradzić się kogoż jakie kosmetyki używać. Ja wybrałam instytut aby okreżlili mój typ cery dobrali mi pielęgnacje i moja cera wraca do normy. Ale do kiedy sama starałam się coż dobrać w drogerii to źle wpływało na mój stan cery ale już jest dobrze. Ne okreżlajcie same swojego typu cery tylko pójdźcie do kogoż kto się na tym zna a najlepiej wybrać się do instytutu Eris to tam jeszcze dobiorą jakąż pielęgnacje

    renia_tm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Jesli nie masz czasu na dermatologa lub jakas dobra kosmetyczke to moze wizyta w aptece i cos z dosyc bogatej serii dermokosmetykow?Sa naprawde dobre i praktycznie nigdy nie zdazaja sie problemy typu:pieczenie,swedzenie,sciagnieta skora itp. 🙂

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    a czego próbowałas z dermokosmetyków?ja własnie mam bardzo wrażliwą skórę i po konsulatacji z dermatologiem mam uzywać własnietylko kosmetyków aptecznych.jakie firmy możesz mi polecić to chętnie spróbuje 😉

    Kikulina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja mogę polecić Ci wyżej już wspomnianą przeze mnie Dardie dowiedziałam się od niej od dermatologa, jest bardzo dobrze przebadana, nie powoduje żadnych podrażnień czy uczuleń i szybko pomaga nawet w przypadkach bardzo przesuszonej skóry.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bardzo sucha skora. pomozcie"

Przewiń na górę