• Autor
    Odp.
  • Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a mi się wydawało że mam suchą skórę, poszłam na specjalne badanie do salonu kosmetycznego i usłyszałam, ze tyko z wierzchu jest sucha i że pewnie dużo piję, bo pod naskórkiem jest dobrze nawilżona 🙂 nie zmienia to jednak faktu, że mam uczucie suchej i żciągniętej skóry po basenie np, albo prysznicu.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Krem witaminowy HB powinien się sprawdzić. Dopilnujcie jedynie podstawowej, systematycznej pielęgnacji, a wtedy na bank uzyskacie zakładane cele. Tak naprawdę chodzi w tym wszystkim o absolutne podstawy i tyle.

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ojojoj, mechaniczny tak częto? lepiej wziac pod uwage piling enzymatyczny ;p do tego może spójrz co masz dokładnie w składzie swoich kosmetyków i staraj się ją nawilżac hydrolatami. ja ostatnio też mam problem i próbuję się pozbyć zmarszczek, więc wiem jak boli sucha skóra ;/

    kchmiel93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Przy suchej skórze (a właściwie przy każdej dolegliwości) lepiej zapobiegać niż leczyć. Należy pilnować się z piciem wody, a mianowicie wypijać jej 2 litry dziennie. Ważne tutaj jest aby nie pić jej za szybko, a małymi łykami. Wiele osób wypija duszkiem pół litra i jest zdziwiona, że nic to nie zmienia – nic dziwnego, cała woda przeleci przez organizm.

    KaLipka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    U mnie fajnie się sprawdza koncentrat balsamu hydrain 3 z dermedic. Nawilża i nawadnia skórę, delikatny, bezpieczny i co ważniejsze, nie zostawia tłustych śladów.

    Amela22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja stosuję kosmetyki serii Atopis z Novaclear i jestem z nich zadowolona. Ładnie nawilżają i wygładzają cerę a przy tym łagodzą podrażnienia i odpowiednio chronią cerę;)

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Tez mialam problem suchej skóry i wiele kosmetykow przetestowalam. Pomogl mi dopiero krem i serum nawilzajace z serii vegan muesli z bielendy

    Joana
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja skóra jest sucha, ale w okresie zimowym staje się wręcz przesuszona. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie wtedy dexeryl do mycia i krem do smarowania. Stosuję regularnie i widzę już efekty.  Skóra jest bardzo dobrze nawilżona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bardzo sucha skora. pomozcie"

Przewiń na górę