• Autor
    Odp.
  • Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Biżuteria to chyba najlepszy prezent:)

    annach
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najważniejsze aby dostosować biżuterię do osobowożci i upodobań obdarowywanej osoby… dla swojej przyjaciółki z okazji urodzin wybrałam żliczną, srebrną bransoletkę z aniołkiem z holyholy.pl, moja przyjaciółka jest bardzo wierząca, dlatego biżuteria chrzeżcijańska była jak najbardziej trafionym prezentem 🙂

    Elcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zgadzam się z moją przedmówczynią. Biżuteria musi być dopasowana do osobowożci i jej upodobań ;p

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Skoro temat biżuterii i prezentów, to chętnie się podzielę swoją historią. Gdy jeszcze ja i moja żona nie byliżmy razem, kupiłem jej łańcuszek na łydkę. Bardzo drogi (z Kruka czy Apartu). Później się nasze drogi rozeszły i wiem, że nigdy go nie założyła. Wiele lat później, gdy już byliżmy razem (magia ;)), powiedziałem, że jedyną biżuterię jaką ode mnie dostanie, jest pierżcionek. Tak się rzeczywiżcie stało. Zgodziła się 🙂

    PS. Dostaje inne prezenty, nie uważajcie mnie za skąpca 😛

    Martuna 30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No przepiękna historia:) Bądź co bądź myżlę sobie, że kobiety jednak generalnie cieszą się z upominków, które stanowi włażnie biżuteria. Sama byłabym przeszczężliwa, gdyby mój mąż w końcu zrozumiał moje podpowiedzi i kupił mi coż z oferty Beller, zamiast o zgrozo kolejnej paczki czekoladek. Bardzo podobają mi dostępne w ofercie tego sklepu ozdoby, zwłaszcza te z kolekcji One Stone:)Są pięknie wykonane i na pewno niebanalne.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Chyba najbardziej uniwersalny pomysł na prezent 😉
    O ile ktos oczywiście lubi….

    No u mnie mąż kupił pandorę, więc zawsze mogę w prezencie dostać koralik 😉

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja bardzo lubię subtelną i delikatną biżuterię. Poprosiłam na święta o naszyjnik z księżycem ze sklepu Wishbone i pierścionek – mam nadzieje że go dostanę 😉 ładną elegancką biżuterie oferuje też Apart i Beller

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mi się podoba biżuteria na wzór jakichś naszyjników starosłowiańskich 🙂 Ale z takim czymś lepiej do księdza nie przychodzić 😀

    jadziajadwiga
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    no tak nawet idealnie na prezent, ja osobiście lubie dostawać delikatne naszyjniki – celebrytki oraz bransoletki na kolorowych sznurkach 😉

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja również uwazam, że biżuteria jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Poza tym mozesz np pomysleć o tzw biżuterii personalizowanej. Ja kupiłam taki naszyjnik mojej siostrze w sklepie internetowym Soufeel. biżuteria bardzo dobrej jakości, poza tym teraz trafiłam tutaj na promocje 😉

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio dałam na ślub monety srebrne jest duży wybór i wersja ślubna i chrzty! Spodobał się prezent, bo jak nie będą mieli kasy to sprzedadzą od ręki, a jak będą mogli to będzie fajna pamiątka

    jagoda_dama
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kupowałam na biżuterię albo zegarki dla przyjaciółki, mamy, cioci na urodziny czy pod choinkę  ze sklepu Otien 🙂 bardzo fajny sklep, ładne modele, cena dobra i jakościowo też super 🙂 swój zegarek z tego sklepu mam już ponad 2 lata 😉

    MarlenaW
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Biżuteria to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych pomysłów na prezent dla kobiety. Nie ma się co dziwić bo każda z pań chce wyglądać pięknie. Pytanie jakie trzeba sobie zadać, to ile właściwie wydać na ten cel? Trzeba w końcu sobie zdać sprawę z tego, że wydawanie dużych sum pieniędzy nie zawsze daje oczekiwany efekt. Przeglądając znane blogi o modzie, widać jak bardzo popularne stały się bransoletki z koralików – [usunięto_link] wykonane w pełni ręcznie. W takie produkty jest włożone wiele pracy, serca i dokładności. Dlatego mogą poruszyć emocjonalnie obdarowywaną kobietę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biżuteria na prezent…?"

Przewiń na górę