• Autor
    Odp.
  • Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    kurcze mam jeden sklepik do którego uwielbiam chodzić, co miesiąc są nowe dostawy wiec co miesiąc mam 2 nowe pary butów :)))

    tak mi sie tam dzisiaj spodobały ze w tym miesiącu będą to już trzecie a może i nawet czwarte butki ^^
    mam wogole ostatnio ogromna ochotę na zakupy i nie wiem dlaczego??

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no ja w tym miesiacu kupilam 5 par butow:))) i tylko resztki zdrowego rozsadku powstrzymuja mnie pezed kolejnymi zakupami:))

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    No ja też uwielbiam kupować buty. Mam kilka par baletek, ale one nie są moimi ulubionymi. Mam bardzo małe stópki i mam wrażenie, że w baletkach wyglądają na jeszcze mniejsze hehe. Ale co tam i tak od czasu do czasu je zakładam 🙂

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no ja w tym miesiacu kupilam 5 par butow:))) i tylko resztki zdrowego rozsadku powstrzymuja mnie pezed kolejnymi zakupami:))

    zaszalałaż 🙂 ja kupiłam na razie dwie pary plus kolejne dwie pary dla córki wiec też poszalałam odrobinkę 😉
    a najgorsze jest, ze u mnie żnieg pada 🙄

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    no ja w tym miesiacu kupilam 5 par butow:))) i tylko resztki zdrowego rozsadku powstrzymuja mnie pezed kolejnymi zakupami:))

    zaszalałaż 🙂 ja kupiłam na razie dwie pary plus kolejne dwie pary dla córki wiec też poszalałam odrobinkę 😉
    a najgorsze jest, ze u mnie żnieg pada 🙄

    no włażnie !
    dzień po tym jak kupiłam zwykle sportowe buty zaczął padać żnieg i trzymał przez 3 dni ;/ to chyba zły omen ?

    ale i tak nic mnie nie powstrzyma przed zakupami w przyszły wtorek he he
    jeżeli chodzi o buty to ciągle mi mało 🙂

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Mnie też ciągle mało! Uwielbiam buty! 🙂 W ciągu ostatnich miesięcy kupiłam sobie trochę szpilek, a teraz zostały mi pieniążki na jedną parę dobrych i wygodnych balerinek lub 4 pary pół-sezonowych (bo chyba dłużej nie wytrzymają;) ). Co lepiej – jedne sprawdzone ecco czy kilka deichemann?

    edyta30wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    No cóż… chyba wszystkie mamy słabożć do butów 🙂 Chociaż ja nie kupuję sobie ich bardzo wielu, bo mam zasadę, że wydaję rzadziej, ale większe kwoty – wolę jedne porządne niż kilka byle jakich. Kupuję gino rossi, venezie i ecco. Nie jest to może najwyższa półka, ale dla mnie to i tak dużo, więc zawsze celebruję taki zakup i wybieram się na ogromniaste lody 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ja tez mam slabosc do butow:) ale baletki mi sie nie podobają jakoż.. nie lubie plaskich butow i tyle. ja kupilam sobie 2 pary skorzanych, zaokraglonych butkow na szpilce, ale nie za wysokiej. bardzo mi sie podobają:)!

    Prada
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Hmm… Ja mam zamiar kupić koturny. Wygodne, jak dla mnie i to bardzo.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja juz mam koturny. biale w kwiatuszki, materialowe peep toe z kokardka na delikatnym koturnie. sa piekne, ale chodze w nich bardzo rzadko.

    Prada
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Choć przyznać trzeba, że baletki też są żwietne. Pratyczne, idealne do biegania po mieżcie.

    impresja_switu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja mam idealne wiosenne buty jeszcze z zeszłego roku, więc nie planuję zaszaleć z nową parą. Mam czarne półsportowe cichobieżki z paseczkiem przez stopę:) Ostatnio przeglądałam stronkę 1buta i znalazłam coż zbliżonego do moich: [usunięto_link]
    Może wam też się podoba?:)

    daisy m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja też mam buty z tego sklepu ale nieco inne, bo bardziej sportowe

    [usunięto_link]

    A to z racji że często muszę mykać na treningi
    więc sportowy styl jest mi bliski
    ale nie zawsze
    bo ładne balerinki chętnie włożę do rurek, tuniki, czy sukienki:)

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Proste trampki na Merg kupujesz za kilkadziesiąt złotych. Moim zdaniem nie ma podstaw do wydawania na to większej kasy, bo to nic nie daje. Sugeruję takie dopasowanie obuwia, żeby nie było drogie, a spoko wyglądało. Czy musicie mieć od razu mega znaną markę? My nie musimy…

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Na wiosnę 2018 warto mieć trampki, tylko nie sportowe, a damskie. Głównie, żeby oni pasowali, i do spódnicy, i do spodniego. Byty muszą być wygodne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Buty na wiosnę"

Przewiń na górę