Cellulit – jak redukować

  • Autor
    Odp.
  • Derma-Clinic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jakie są Wasze sposoby na Cellulit ;-)? Proponuję wymianę informacji – ja też podrzucę parę ciekawostek ;D

    chudzianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Dieta, kosmetyki, ćwiczenia – to mój zestaw ogólny.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    chudzianka – kobieta o takim nicku może mieć cellulit ;)?

    Natalka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    cellulit to też moja zmora 🙁 chętnie bym się go pozbyła

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    qrcze moja też nie mam sposobu nei wiem jak sie go pozbyć grrrr

    platek77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    na to cholerstwo chyba nie ma ratunku 🙁 może jakież profesjonalne drogie zabiegi :/ Ja już próbowałam wszystkiego, różnych pilingów, żeli, balsamów, masaży (kupiłam nawet masażer taki profesjonalny), zimnej i cieplej wody na zamianie, nawet kupiłam tabletki co kiedyż w TV reklamowali i jadłam i NIC… :/

    Sylwia Gorska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ćwiczenia są dobre dla pozbycia się celolitu a dla tych którym się nie chce to tabletki 😉

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    i skąd to dziadostwo sie bierze

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    To ja raz jeszcze napiszę: kilka razy w tygodniu peeling w składzie: kawa (działanie antycellulitisowe) + olej rzepakowy (dużo witaminy E, która ujędrnia) + opcjonalnie sok z cytryny i/lub miód
    Działa, stosuję już jakiż czas i widzę dużą poprawę 🙂

    Sportowybazar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Odpowiednie kosmetyki to jedna i osobna sprawa,natomiast polecam także zabiegi masażami wodnymi,w szczególnożci bicze wodne,które także w znaczny sposób przyczynią się do spadku i redukcji cellulitu.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Podstawowe pytanie na ktore powinnysmy znac odpowiedz podczas walki z cellulitem jest jakiego rodzaju to cellulit.. czy zwiazany z nadmiernym przyrostem tkanki tluszczowej czy moze cellulit wodny..?

    chudzianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Podstawowe pytanie na ktore powinnysmy znac odpowiedz podczas walki z cellulitem jest jakiego rodzaju to cellulit.. czy zwiazany z nadmiernym przyrostem tkanki tluszczowej czy moze cellulit wodny..?

    No w sumie racja. Tylko w zasadzie jak to rozpoznać?

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    moim zdaniem najlepszy, najbardziej skuteczny i przede wszystkim najszybszy sposób to wizyta u Pani Irminy w Good time day spa, no i oczywiżcie zabiegi, które pomogą się pozbyć tego paskudztwa.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No w sumie racja. Tylko w zasadzie jak to rozpoznać?

    No tak, tu zaczynają się schody 🙂
    Osobą która najlepiej pomoże nam to uzgodnić jest dietetyk.
    Ja natomiast wydedukowałam obserwując swoje ciało na przestrzeni dłuższego czasu. Biorąc pod uwagę zażywane leki i między innymi tabletki anty, po którym nastąpił przyrost masy ciała. Ogólnie mam dobre BMI, a włażnie cellulit wodny (obrzękowy)- powstaje w wyniku gromadzenia się wody w tkankach i powstawania obrzęków, co spowodowane jest nieprawidłowym krążeniem krwi i limfy w tkankach; występuje przede wszystkim u kobiet szczupłych, nasila się w drugiej połowie cyklu menstruacyjnego.

    chudzianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    chudzianka – kobieta o takim nicku może mieć cellulit ;)?

    Hehehe, taką chudzinką to nie jestem – to po pierwsze. Dopiero jestem na etapie odchudzania, więc niedługo mam nadzieję być włażnie chudzi(a)nką 😀 A po drugie – nie jest powiedziane, że cellulit dotyczy tylko osób, które mają do zrzucenia kilogramy. Znam mnóstwo szczupłych dziewczyn, którym cellulit dokucza…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cellulit – jak redukować"

Przewiń na górę