• Autor
    Odp.
  • Iwona Waleczko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    2 godziny siłowni to bardzo dużo, najlepiej ćwiczyć 40 minut ale intensywnie a posiłki to nie problem możesz je robić dzień wczeżniej i zabierasz do torebki w pojemnikach na żywnożć.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    z tym unikaniem smażonych potraw to nie do końca tak – nie wszystko co smażone jest złe. Ryba smażona na odrobinie oleju rzepakowego to doskonałe źródło kwasów omega-3, które wręcz pomagają utrzymać prawidłową sylwetką. Co innego frytki smażone na głębokim tłuszczu czy kawał karkówki na smalcu…

    Mariola87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    dziewczyny odpowiednia dieta do 70% sukcesu do tego oczywiżcie systematyczne ćwiczenia i polecam jakież wspomagacze dla lepszego efektu 😀 ja używam Hoodia Gordonii Plus ze strony nuvialab.pl rewelacja w ciągu 3 tygodniu schudłam 7kg. Oczywiżcie pamiętajcie o systematycznożci to jest podstawa do sukcesu!!

    anjjja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Znam Twój ból. nieodczynnożć tarczycy to też moja choroba. Szczerze wybierz się do dietetyka. Mogę polecić kogoż, natomiast żeby nie było, że robię reklamę to tylko na priv. Tyle teraz na rynku pseudospecjalistów, że nie trudno trafić w ręce wręcz czarodzieja 😀 pozdrawiam

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Jak się ma dobrą dietę to się i bez wspomagaczy chudnie… A jak się dobrej diety nie ma, to nawet jeżli suplementy działają cuda, to po ich odstawieniu waga gwałtownie wraca.

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Widziałam super efekty po odchudzaniu się z Ewą Chodakowską może z nią warto spróbować.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    20 kg to w gruncie rzeczy sporo do zrzucenia, sprawdź sobie mądre odchudzanie z Gaca System popatrz na ludzi którzy przeszli ten program i zobacz jakie oni zadowalające efekty osiągnęli, musisz dokładnie przeanalizować ich podejżcie do odchudzania, dzięki temu będziesz mogła szybko schudnąć i utrzymać efekty na lata. Nie wiem skąd pochodzisz, ale wiem że Gaca System ma swoje centra w Lublinie i w Warszawie, być może jesteż w stanie do któregoż z nich podjechać i zobaczyć jak to wszystko wygląda i jak oni poważnie podchodzą do kwestii odchudzania.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jeżli dieta nie będzie odpowiednio dobrana przez lekarza, to nie ma co oczekiwać cudów, bo możemy mieć opóźniona alergię pokarmową i trzeba dobrać jedzenie tak, ze będziemy jadły niemal wszystko i chudły. Dieta dobrana na podstawie kodu metabolicznego pomoże zgubić nawet więcej niż 20 kg

    harvey1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    W twoim przypadku jednak polecałbym poradzić się dietetyka. Ale pamiętaj ogólna zasada odchudzania to: motywacja – > sport -> nie objadanie się 🙂 Pamiętaj, że wcale nie musisz wypruwać sobie żył ani się głodzić. Czasami wystarczy nawet kilka małych zmian.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    mi małe zmiany nie pomogą, ponieważ mam za dużo do zrzucenia, próbowałam wszystkiego i wiem, zę bez specjalistycznej pomocy sobie nie poradzę.

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    pomoc specjalisty jest ważna, bo niestety to oni posiadają wiedzę ekspercką i przy okazji dobrze motywują, także życzę powodzenia i mam nadzieję, że trafisz do kogoż rozsądnego, ale wiem jedno dieta i ruch to podstawa 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    to prawda dieta i ćwiczneia to podstawa, dlatego też podeszlam do tego w ten sposób, porpsiłam o pomoc specjalisty który po wstępnie przeprowadzonych pomiarach rozpisał mi dietę i dopasował ćwicznei i ich intensywnożc. Wiem, że dzięki takiemu indywidualnemu podejżciu mogę sporo zgubić.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, możecie polecić jakież sprawdzone miejsce (siłownia + dietetyk) w Warszawie? Tak, żeby wszystko było na miejscu. I pytanie do tych, które korzystały z porad dietetyka – w jaki sposób dobierana jest dieta?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    w jednym miejscu znajdziesz wszystko w Gaca Centrum w Warszawie masz tam sztab specjalistów, którzy ułożą Ci indywidualną dietę i indywidualne ćwiczenia. dieta przez dietetyka powinna być zawsze dobierana indywidualnie, dietetyk powinien zrobić Ci odpowiednie pomiary i badania a później rozpisać dietę.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Dzięki, włażnie ostatnio natknęłam się na wypowiedź pana Gacy na temat zdrowego odchudzania, ale kojarzę go tylko z Fat Killersów. Odchudzasz się w tym Centrum?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chcę schudnąć 20 kg"

Przewiń na górę