• Autor
    Odp.
  • Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja się nie przejmuję aż tak bardzo, mimo mojej pomarańczowej skórki zakładam spodenki bo nie będę się tak męczyła. Oczywiżcie mam pewnien dyskomfort ale nic więcej nie mogę zrobić jak walczyć z tym cellulitem.

    A zwracaliżcie uwagę na to jaki rodzaj cellulitu macie? czy wodny czy lipidowy?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    A ja w końcu odważyłam się założyć szorty 🙂 Jeszcze dwa miesiące temu byłam pewna, że to lato znów spędzę w długich spódnicach 😉

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Pomocny tak, ale powinnaż też zadbać o dietę i pielęgnację ciała. Wystarczą domowe sposoby. Na pewno warto ograniczyć spożywanie soli, słodyczy, smażonych potraw. Ja zrezygnowałam też z gorących kąpieli. W końcu hodowałam to paskudztwo przez wiele lat, więc trzeba naprawiać ten błąd stopniowo 😉

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    a o tym, że gorące kąpiele mają wpływ na cellulit to jeszcze nie słyszałam… hmm, ciekawe to.

    damian3karpowicz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moja znajoma brała tabletki Cellinea, podobno sa bardzo dobre

    Podzielcie się jeszcze swoimi dożwiadczeniami w tym temacie. Jeżli to nie problem proszę napisz coż więcej.

    Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam 😀

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Damian, a czemu tak Cię interesuje ta tematyka ;P Co do kąpieli to raczej bicze wodne mają wpływ. Raz oblewając caiło ciepłą a raz zimną wodą 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Serum antycellulitowe wyszczuplające Perfecta, dobre i niedrogie 🙂 Do tego peeling, bańki chińskie, ćwiczenia i efekty na pewno będą szybko widoczne. Moim zdaniem takie minimum to miesiąc, a po dwóch miesiącach to już na bank 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ja z kolei dużo ćwiczę i zmieniłam dietę, jak mam więcej kasy to staram się iżć na jakiż zabieg kosmetyczny ale to nie zawsze i czasami rzadko, do tego od dwóch tygodni łykam detocell i muszę powiedzieć, że zauważam efekty, a czas mnie nagli niedługo wiosna 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    też go kiedyż brałam i faktycznie efekty były żwietne, po ciąży do niego wrócę 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a jak długo stosowałaż detocel? rozumiem, że rzeczywiżcie musiał przynieżć spore efekty skoro już nawet podczas ciąży wspominasz o tym, że po rozwiązaniu wrócisz do niego?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Włażnie słyszałam, że takie doustne preparaty antycellulitowe są bardzo skuteczne. Sama jeszcze nie próbowałam 🙂

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Co do kosmetyków na cellulit, możemy polecić wczeżniej wspomniany produkt firmy Farmona – koncentrat antycelulitowy Perfect BodyCold Therapy. Regularne stosowanie wyraźnie poprawia jakożć skóry, napina ją, zmniejszając równoczeżnie to czego chcemy się pozbyć, czyli cellulitu. Kosmetyk dodatkowo nawilża skórę, dzięki zawartej wit. E.

    outstandingxd
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam,
    Ostania udało mi się znacznie stracić na wadze, jednak mój cellilit jest tak ogromny, że nie wiem co mam z nim robić. Koleżanka podsunęła mi ofertę Q-Institute. Jak myżlicie? Czy warto z niej skorzystać?

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    detocell jest bardzo dobry jesli chodzi o redukcje cellulitu, ale tez mozna cwiczyc. Bieganie lub zwykle przysiady sa super, mozna sobie np zrobic cel ze dziennie bedzie sie wykonywac ich coraz wiecej. Wtedy napinaja sie miesnie, a tluszcz spala.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Jeżli zadbamy o cellulit od wewnątrz i na zewnątrz to efekty na pewno będą widoczne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co stosujecie na cellulit??"

Przewiń na górę