czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?

  • Autor
    Odp.
  • anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    To prawda ja też nie wyobrażam sobie funkcjonować bez torebki – obowiązkowo dużej. Czasami sama jestem zdziwiona bez jak wielu przedmiotów nie jestem się w stanie obejżć.

    stylowa.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mój mąż uważa, że moja torebka to „studnia bez dna” jak tylko coż zgubie to od razu mówi poszukaj w torebce a na pewno znajdziesz 😀 A ja nie mogę żyć bez torebki to podstawowe wyposażenie każdej kobiety.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    jeśli chodzi o mnie to mam sporo torebek, teraz jeszcze znalazłam bardzo fajny sklep zeskory. com i kopertówka marki Betlewski już zamówiona 😀

    Kulpa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No jak nie jak tak? Moja torba od Sempertus jest moją najlepszą przyjaciółką. Jest ze mną codziennie niezależnie od tego czy mam dobry czy złu humor 😛

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ostatnio znajoma miała bardzo fajną torebkę, mówiła, że zamówiła na zeskory. com i faktycznie mają sporo bardzo ładnych modeli, spodobała mi się jedna kopertówka marki Betlewski

    Katarzyna Marcinkiewicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zdecydowanie się zgadzam! Kocham torebki <3 Ja mam swoich koło dziecięciu, ale na co dzień używam trzech. Reszta to raczej takie wizytowe, imprezowe. Ale te 3 mam akurat wszytskie z Wojasa, bo na codzień cenię sobię przede wszystkim jakość wykonania.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Oj, bez torebki czuję się naga 🙂

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    W każdej kobiety musi być chociaż by jedna duża torebka, w jakiej wszystko mogło by się zmieścić.

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No oczywiście ,ze dla mnie torebka to przyjaciółka kobiety ;D To co ona potrafi w sobie zmieścić i przeżyć 😀 Trzeba tez jeszcze wiedzieć gdzie kupić dobra torebke 😉 Z mojej strony polecam sklep Nico. Ma swój sklep internetowy więc można zrobić zakupy online lub zrobic w ich sklepach stacjonarnych w Modlnicy oraz w Poznaniu.

    Marika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zdecydowanie to najlepsza przyjaciółka – zaraz obok butów i kosmetyków ;D Uwielbiam kupować nowe torebki, a moją ulubioną marką jest Milate. Znacie, macie? Jak dla mnie skórzana torebka to najlepsza jakość

    Iga.walczak1998
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Uwielbiam torebki, ale zmieniłam podejście do nich wraz z p****ściem na wegetarianizm. Od tamtej pory zrezygnowałam z modeli wykonanych ze skóry, zwłaszcza naturalnej. Wtedy też odkryłam firmę Bohou, która ma w ofercie [usunięto_link] z bawełny pochodzącej z recyklingu. Świetna jakość, piękne wzornictwo, a do tego jeszcze troska o środowisko – ja jestem zachwycona.

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ostatnio widziałam piękną żółtą torebkę.. jak nic pasowałaby mi zielonej narzutki… ale wróciłam i juz jej nie bylo :<

    michalina87
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A macie tak??? Ja nie mogłam się zdecydować na kolor. Krój oczywiście tan sam… no i kupiłam dwie 🙂

    Mallgorzata
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zgadzam się w 100 % mam ich tyle , że szafa pęka w szwach ale zawsze znajdę czas na oglądanie czegoś nowego . Ostatni zakup w [usunięto_link] . Świetne , Polskie i w dobrej cenie . Sama wracam do Nich na kolejne zakupy .

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja dostosowuję torebki do okazji, a często zdarza mi się zapakować małą torebkę do dużej, aby wszystko mieć przy sobie i o niczym nie zapomnieć. Mój hit to o bag w dobrej cenie na differenta. pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?"

Przewiń na górę