Czy znacie jakies dobre sklepy internetowe

  • Autor
    Odp.
  • -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Czasami kupuję na Allegro. Bywają bardzo ciekawe, oryginalne rzeczy. Zwłaszcza z promocji „używane raz”. Nowiutkie rzeczy za niewielkie pieniądze. A jeżli coż nie odpowiada to zwykle można jakoż dogadać się ze sprzedającym.

    A tu coż dla dzieci:
    [usunięto_link]

    marzennka 32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Powoli sie przekonuje do internetu i chce kupic przez internet letnie spodnice. U mnie w miescie ciezko o dobry sklep a w interecie sa bardzo fajne kroje. Myslalam o xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Szukam czegoż eleganckiego ale i na codzień.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Przez internet kupilam 2 pary butow, kilka spodniczek, stroj do tenisa, 2 sukienki łącznie z tą w której wystąpiłam na imprezie karnawałowej….co jeszcze…hmmmm kożci pamięci, etu ia komorke, sporo tego było………moglabym kup[owac w necie wszystko,,, łącznie ze spożywką;)

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja to nie mam przekonania do sklepow internetowych z ciuchami wiele razy przymierzala,m sie do tgeo ale chyba za bardzo sie boje i zawsze rezygnuje,raz zdarzylo mi sie kupic posciel przez allegro no jest ladna ale strasznie sie gniecie:(:(:(a co do ciuchow to wole sama osobiscie poprzymierzac zanim cos kupie

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    nie wiem jak quelle…ale ja nie bylam zadowolona z bonprix…
    strój kąpielowy polecam wszytskim kobietkom bardzo – robi nieziemskie wrazenie na mezczyznach:) szczególnie tym z mniejszym biustem i szerszych w dole…majteczki czarne, swietny krój, a góra biała..podkreslająca co trzeba:) ja jestem BAAAAAARDZO ZADOWOLONA! i az zal by bylo zebyscie Wy nie byly…:)

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    fajne spodnie…zastanwiam sie tylko jak z rozmiarem….niby sa centymetry..ale…roznie to ztym bywa, w pasie jestem wąska ale na płaską pupe nie narzekam:) tez bym sobie takie sprawila…hmmm….

    majeczka578
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, żwietna jakożć,szybki czas realizacji:)
    Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coż nie będzie pasowało, żwietnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    U nas także znajdziecie ciekawe promocje na oryginalne perfumy,serdecznie zapraszam i służę pomocą:)

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Mi to najtrudniej buty zawsze kupować.

    Fuzja-Stylow_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Akurat same buty lepiej jest wczeżniej przymierzyć przed zakupem i wiedzieć jaki numer posiadamy niż potem odsyłać i wymieniać. co innego jeżeli chodzi o zakup odzieży,tutaj chętnie pomogę:)

    Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja kupuje na Złotych wyprzedażach. Mam pewnożć że kupuje markowe rzeczy i to w bardzo dobrej promocyjnej cenie. Wazne dla mnie jest jeszcze że maja prawie wszystko . I ciuchy , torebki,buty. Wszystko w jednym miejscu

    pepa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    @kasia1111 wrote:

    Hmmm wiecie może gdzie moge jakąż sukkienke sobie kupić?, ja sie załamie. Nigdzie nie moge dostać na siebie sukienke bo jestem bardzo niska…ajjj pomóżcie!!!!

    Tutaj na pewno coż znajdziesz: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Sukienki są dożć kuse, więc myżlę, że dla Ciebie będą w sam raz 🙂

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Sklepów z odzieżą nie brakuje,u nas takze znajdziesz wiele ciekawych rzeczy,zawsze w razie pytań służymy radą i pomocą na forum:)

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Dziewczyny,mogę Wam polecić także z czystym sumieniem aukcje allegro,u nas na pewno znajdziecie coż dla siebie,ceny nie są wygórowane:)

    anastazja4390
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A ja ostatnio przekonałam się do sklepu internetowego amstyl. Moją uwagę przykuły przede wszystkim niskie ceny jak również ciekawe i oryginalne fasony 😉 Szczególnie wpadły mi w oko kardigany i tuniki 😀 Sklepy internetowe wg mnie są fajną opcją jeżli nie ma się czasu na spacery po galeriach handlowych

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy znacie jakies dobre sklepy internetowe"

Przewiń na górę