Czy znacie jakies dobre sklepy internetowe

  • Autor
    Odp.
  • Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Czas na specery to jedno,natomiast druga sprawa to takze zaoszczędzone pieniądze bo nie ukrywajmy że w sklepach internetowych jest znacznie taniej.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    to też, to też! 🙂

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    allegro jest ok, ale jak tak patrzę, to przez te kilka lat się trochę zmieniło. Już jakby ciężej znaleźć coż super tanio, jest też po prostu więcej normalnych sklepów, które sprzedają swoje rzeczy przez alegro bez jakież wielkiej różnicy w cenie.

    A moje ostatnio małe odkrycie, to lista sklepów, jak szukałam w necie, gdzie kupić worki z MPB, nawet nie wiedzieliżmy, że np smyki i kidy mają swoje netowe sklepy. 🙂

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    To racja – Allegro dalej daje okazje by coż tanio wyłapać, ale coraz rzadziej i z mniejszym przebiciem. Ja czasem na świstaku i Tablicy coż upoluję, a ostatnio również sprowadzam z Chin przez Aliexpress, portal dla każdego coż w rodzaju alleggro tylko chińskie 🙂

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    allegro jest ok, ale jak tak patrzę, to przez te kilka lat się trochę zmieniło. Już jakby ciężej znaleźć coż super tanio, jest też po prostu więcej normalnych sklepów, które sprzedają swoje rzeczy przez alegro bez jakież wielkiej różnicy w cenie.

    A moje ostatnio małe odkrycie, to lista sklepów, jak szukałam w necie, gdzie kupić worki z MPB, nawet nie wiedzieliżmy, że np smyki i kidy mają swoje netowe sklepy. 🙂

    A co znaczy ten tajemniczy skrót MPB, bo nie mam pojęcia a nic mi nie przychodzi na myżl?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Patti- Mon Petit Bleu- to są takie porządniejsze już rzeczy dla dzieci, ale fajne – takie torby jak stamtąd, albo np. żliniaki, to nie do zdarcia. 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Pewnie,ze znam dobre i godne zaufania sklepy internetowe,sama często korzystam z takiej formy zakupów i jestem bardo zadowolona. Poza tym warto szukac takze na aukcjach allegro,jest taniej i wybór mamy bardzo szeroki.

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Kawoszka – dzięki za odpowiedź a ciekawe czy te żliniaki dałyby radę u nas bo jest żlinienie na maksa i wszystko mokre, ostatnio to już nie wyrabiam z suszeniem żliniaków.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Patti – ząbkowanie, czy czemu tak się dzieje z tym żlinieniem?
    Co do suszenia, to teraz chwila po praniu i jest już ok. Może też jest trochę większy niż standardowe jak na moje oko, ale to akurat dobrze. Trzymajcie się, jak to ząbkowanie. 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Kawoszka, a w jakim sklepie kupiłaż?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    W smyku, są też na pewno w Merlinie i paru innych miejscach – zobacz na stronie.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie że znam dobre i godne zaufania sklepy internetowe,jednym z nich jest Wilady,gdzie zapraszam,a w razie pytan służymy pomocą na forum.

    Ramonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dla kobiet z dużym biustem na pewno można polecić biubiu.pl Marka jedyna w swoim rodzaju.

    Vera-Fashion_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Bielizny na allegro nie zamawiałam,ale w sklepach internetowych już mi się to zdarzyło i zawsze byłam zadowolona,nie można narzekać czy na jakożć czy cenę,to wg mnie dobra i ciekawa opcja.

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A ja z kolei wiele rzeczy zamawiam w sklepach internetowych,zarówno bieliznę jak i odzież czy obuwie,jak do tej pory jestem zadowolona,to tylko kwestia dobrego sklepu,takiego na którym się nie zawiedziemy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy znacie jakies dobre sklepy internetowe"

Przewiń na górę