Czy znacie jakies dobre sklepy internetowe

  • Autor
    Odp.
  • Krystyna Niećko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ha! Ja znam od niedawna, bardzo fajny kontakt przy rozmowie telefonicznej jest przy zamówieniach na e-kaja zamawiałam buty skórzane i dla siebie, i męża przy czym zamówiłam zły rozmiar przez nieuwagę. Wszystko dokładnie Pani wytłumaczyłam, dało się wszystko załatwić bez żadnych dodatkowych kosztów 🙂 wysoka jakożć usług mnie przyciągnie na pewno jeszcze w przyszłożci, bo buty – picuż glancuż!

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię sklep hexeline, mają jednak rzeczy dużo lepszej jakości i zawsze w trendach. Jestem wymagająca jeśli chodzi o ubrania, do pracy muszę ubierać się elegancko, jednak nie mamy określonego dress codu, co jest bardzo wygodne. Jeśli chodzi o kolory to również odpowiada mi ich gama kolorystyczna, rzeczy są dosyć spokojne, najbardziej lubię jednak szarości, granaty, biel i czerń, chociaż mają elementy, przez które stylizacje nie są nudne. Obecnie na rynku nie jest tak prosto znaleźć firmę, która spełnia wymaganiom jeśli chodzi o jakość ubrań, tutaj jednak jestem spokojna. Mają również w ofercie dodatki, ja chyba najbardziej lubię szale, mam już ich sporo, ale tego chyba nigdy dość. Niedawno na ich stronie internetowej spodobała mi się jedna z kurtek, w dosyć ciekawym kolorze, nie widziałam, żeby dużo sklepów akurat miało coś takiego w swojej ofercie. Także muszę wybrać się za jakiś czas na jakieś zakupy, tym bardziej, że jest coraz chłodniej, a ja niestety nie mam za dużo ciepłych rzeczy w szafie… 😉 Jedyny minus jest taki, że już nie mam gdzie tego chować, ale myślę, że nie tylko ja mam taki problem, chyba jest to zmora większości kobiet. Ubrań zawsze mało, a miejsca już na nie niestety nie ma 😉

    Administrator
    Keymaster
    • Tematów: 5
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] test 😉

    Kulpa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jeśli chodzi o torby damskie biznesowe lub weekendowe to polecam torby skórzane polskiej firmy Sempertus. Torba damska to jeden z ważniejszy akcesoriów w kobiecym stroju.

    jolantaniewinska123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja się zakochałam w ofercie [usunięto_link] ponieważ swetry są w niskiej cenie. A do tego jest duży wybór i fajna jakość. Jeśli ktoś poszukuje czegoś ciepłego i stylowego to na pewno znajdzie coś dla siebie.

    freedzia85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja wolę sklepy stacjonarne chyba jednak, w internecie nigdy nie wiadomo co ci wyślą, albo czy nie zapiszą gdzieś numeru karty…

    Izabela Drzewiecka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kiedyś byłam przeciwniczką kupowania ciuchów przez internet, wiadomo że lepiej przymierzyć, zobaczyć jak leży sukienka, albo czy but nie obciera. Ale od jakiegoś czasu jestem fanką zakupów na odległość. Przede wszystkim daje mi to możliwość dużo większego wyboru przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Kupowanie jest bezpieczne, zawsze towar można zwrócić, ewentualnie zareklamować albo wymienić. Ze swojej strony bardzo upodobałam sobie sklep SellYo, mają duzy wybór butów przy zachowaniu rozsądnych cen. Nigdy nie miałam problemów z zakupem, raz kupiłam botki na wysokim słupku, okazało się, że źle dobrałam wkładkę, ale bez problemu dostałam wytyczne jak należy wymienić towar. Z czystym sumieniem mogę ich polecić!

    Ewelina Jelen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja często zamawiam ubrania na stronie Netmoda.pl 🙂 bardzo lubię ich jakość i ceny są kuszące…

    MagdaTa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nigdy nie zamawiałam ciuchów przez internet, bałabym się, że nie będa dobrze leżeć i będę je musiała odesłać i tylko stracę czas. Wolę pójść do sklepu i od razu przymierzyć

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Poradźcie, w jakim sklepie internetowym można kupić ubranie dobrej jakości  po niskiej cenie???

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Uwielbiam robić zakupy przez Internet! Oszczędzam masę czasu 😉 Najczęściej zamawiam na Netmodzie, bo mam zaufanie do tego sklepu 🙂

    kattixx14
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ostatnio kupowałam klapki z futerkiem w sklepie [usunięto_link]

    Szybka dostawa, buty były ok i w dobrej cenie.

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Chyba najbardziej niebezpieczny z możliwych tematów, co? Każdy tylko reklama i reklama 😉 a prawda jest taka, że najlepiej poza polskim Allegro spisuje się AliExpress. Są po prostu najtańsi a jakość wcale nie odbiega w najmniejszym stopniu od tego, co mamy w kraju. Teraz na 11.11 jest przewidziany Shopping Festival w którym udział biorą nawet nasi rodzimi blogerzy, także kolejny plus i pewność, że będzie ok 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ubrania jednak wolę kupować w sklepach gdyż lubię przymierzyć, szczególnie sukienki i buty kupuję tylko w sklepach stacjonarnych. Kupowałam już wiele razy na allegro i na aliexpress, chociaż na ali teraz rzadko kupuję bo długo się czeka i już dwa razy nie dostałam wszystkich kupionych rzeczy.
    Ze sklepów internetowych w których kupuję dość często jest home&you bo mają tam słodkie kolekcje z kotami i sowami, sklep dr. oetkera gdzie kupuję produkty bez glutenu, empik na promocjach i apteka doz bo ceny są znacznie niższe.

    magda81
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A macie jakies pomysly gdzie dokonac zakupu takich produktow jak rajstopy badz bielizna? U mnie na miescie dosc maly wybor, niestety.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy znacie jakies dobre sklepy internetowe"

Przewiń na górę