• Autor
    Odp.
  • strongwoman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Uważam że każdy powinien urządzać sie tak jak lubi i czuje się dobrze

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Ja wiem jak NIE WOLNO mieszkać.
    Jedno mieszkanie, jeden pokój a w nim była teżciowa i „ja” nie do zniesienia………układ

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wiem jak NIE WOLNO mieszkać.
    Jedno mieszkanie, jeden pokój a w nim była teżciowa i „ja” nie do zniesienia………układ

    Ojjjjj coż wiem o tym………

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A ja odnowiłam sobie włażnie mieszkanko i jestem teraz usatysfakcjonowana.

    Pomalowałam pokój na kolor wrzosowy, odnowiłam drzwi od łazienki i wejżciowe do mieszkania. To wzbudziło konsternację i niezadowolenie moich sąsiadów, wszyscy mają drzwi w kolorze „sraczki” 😕 😉 a ja mam fioletowe i jest mi z tym dobrze.
    Kuchnie też mam teraz w kolorze bzu ( kafelki i meble)
    łazienka pomarańczowo błękitna i czuję się teraz wreszcie jak u siebie.

    Od 2 lat mam to mieszkanie ale nie miałam kasy na remont w całym mieszkaniu i jak się wprowadziłam to zrobilam tylko czężć, aż wreszcie rodzice się nade mną zlitowali. 😀

    Wiecie co … super jest siedzieć u siebie i widzieć efekt swojej ciężkiej pracy. 😀 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    A ja odnowiłam sobie włażnie mieszkanko i jestem teraz usatysfakcjonowana.

    Pomalowałam pokój na kolor wrzosowy, odnowiłam drzwi od łazienki i wejżciowe do mieszkania. To wzbudziło konsternację i niezadowolenie moich sąsiadów, wszyscy mają drzwi w kolorze „sraczki” 😕 😉 a ja mam fioletowe i jest mi z tym dobrze.
    Kuchnie też mam teraz w kolorze bzu ( kafelki i meble)
    łazienka pomarańczowo błękitna i czuję się teraz wreszcie jak u siebie.

    Od 2 lat mam to mieszkanie ale nie miałam kasy na remont w całym mieszkaniu i jak się wprowadziłam to zrobilam tylko czężć, aż wreszcie rodzice się nade mną zlitowali. 😀

    Wiecie co … super jest siedzieć u siebie i widzieć efekt swojej ciężkiej pracy. 😀 😀

    buuuuu też bym tak chciał 😥

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Jakubku jeszcze „chwila” i też tak będziesz miał.
    Wiesz co mnie jeszcze kiedys czeka? ( mam nadzieje) urzadzenie pokoju dla niemowlaczka 😳 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    Jakubku jeszcze „chwila” i też tak będziesz miał.
    Wiesz co mnie jeszcze kiedys czeka? ( mam nadzieje) urzadzenie pokoju dla niemowlaczka 😳 😀

    mmmm aż się rozmarzyłem 😳

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    Nad czym Jakubek się rozmażyłeż? Nad mieszkankiem czy niemowlaczkiem?? 😀 Kasia mieszkanko jest twoje?? Jeżelitak to jak udało ci się za niego zapłacić??

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Mieszkanko moje a mam je dzięki rodzicom. Moja mama 2 lata temu kupiła mieszkanie mnie i mojej siostrze. Moja siostra ma 4 pokoje a ja 2. Uzgodniłam jednak z rodzicami, ze jak bede miałą dziecko to oni zamienią się ze mną. Przeprowadza się do mojego a ja dostane ich 3 pokoje 😀 😀
    …wiem….dobrze mam. 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    Mieszkanko moje a mam je dzięki rodzicom. Moja mama 2 lata temu kupiła mieszkanie mnie i mojej siostrze. Moja siostra ma 4 pokoje a ja 2. Uzgodniłam jednak z rodzicami, ze jak bede miałą dziecko to oni zamienią się ze mną. Przeprowadza się do mojego a ja dostane ich 3 pokoje 😀 😀
    …wiem….dobrze mam. 😀

    No tak trzeba Ci przyznać że masz dobrze…… 😆

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    A my wynajmujemy mieszkanie, niedługo mam nadizeje, moj narzeczony od kilku miesięcy pracuje w dobrej firmie za dobre pieniądze.
    Mysli o kredycie w przyszłym roku i o jakimż wspólnym gniazdku…….
    Może mnie przygarnie;)

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Oj na pewno Cie przygarnie 😀

    a tak z ciekawożci….duzo płacicie za wynajem? duze to mieszkanie?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja bardzo lubie zajmowac sie wystrojem wnetrz, mój pokój urządzilam na zielono-biało, a hol przed pokojem zrobiłam łososiowy, na początku jak malowałam to wygladal ten kolor jak kibel w sarej remizie strażackiej ale po wykończeniu, jak powiesiłam obrazy, wstawiłam rożliny wygląda bardzo ciepło i przytulnie 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja bardzo lubie zajmowac sie wystrojem wnetrz, mój pokój urządzilam na zielono-biało, a hol przed pokojem zrobiłam łososiowy, na początku jak malowałam to wygladal ten kolor jak kibel w sarej remizie strażackiej ale po wykończeniu, jak powiesiłam obrazy, wstawiłam rożliny wygląda bardzo ciepło i przytulnie 😀

    mmmm faktycznie musi ładnie wyglądać 😉

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Po tym remoncie łososiowym nie boje sie eksperymentów 😀 polubilam kolorowe domu, bo mój dom zawsze był szary, moja mama bardzo lubi ten kolor. I tak jak wejdze sie do mnie do domu to na dole jest szaro 🙁 ale jak tylko wejdzie sie po schodach przez żółtą klatke schodowa na łososiowy hol do mojego zielonego pokoju to od razu człowiek bardziej radosny sie robi 😀
    Poza tym bardzo lubie brązowo-beżowe wystroje wnetrz… ale na to to będę musiała poczekać do mojego mieszkania 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak mieszkać"

Przewiń na górę