• Autor
    Odp.
  • geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    jeżli z klasą to możesz założyć koturny

    Tutaj bym się kłócił czy z klasą 😉 Już ładniej wyglądają te całe baleriny. Ale masz rację, to kwestia gustu, z tym, że podyskutować zawsze można o wszystkim 😀 Na chłodniejsze dni raczej baleriny nie pasują (może się mylę, ale chyba nosi się je głównie w lecie), a jak jest ciepło, to moim zdaniem kobieta wygląda dużo atrakcyjniej w niezawysokich szpilkach lub choćby w japonkach 8)

    albi401
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zgadzam się z silesją.

    Mario132
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    do miniowki tylko szpilki:)[usunięto_link]
    [usunięto_link]

    Tak te które polecasz Silezio są jedynym słusznym wyborem, błagam tylko nie balerinki…..

    mosquito
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A wg mnie do plisowanych spódniczek najbardziej pasują kozaki – najlepiej na szpilce.
    Jeżli chodzi o plisowaną mini i balerinki to ok ale jeżli się ma nażcie lat.
    Dla dojżałej kobiety lepsze będą szpilki. Baleriny z kolei ok ale do dżinsowej mini.
    Wogóle dziewczyny nożcie spódnice, spódniczki i sukienki! Lato idzie więc pozbądźxie się już tych spodni!
    I nie zapominajcie o pończochach:)

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Mam fajne buty na słupku od Merg – akurat do takich stylizacji pasują mi genialnie. Pytanie – jakie macie oczekiwania. Przecież każda z nas preferuje całkowicie odmienny styl, każdej z nas pasuje coś innego. Normalna sprawa, prawda?

    Katarzyna Marcinkiewicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A mi się wydaje, że zwykłe szpilki-czółenka będą wyglądać dosyć tanio do miniówki… Ja bym stawiała na jakieś botki, to będzie wyglądało dużo gustowniej. Fajną kolekcję botków widziałam w Wojasie. Polecam sprawdzić, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

    Klaudia90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Do mini tylko cienkie szpilki, na cienkiej podeszwie, żadne botki czy słupki. Botki jedynie jesienią, ale wtedy to do ciężkiej sukienki, a nie mini. Rzecz gustu i wygody.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jakie buty do mini??"

Przewiń na górę