Jakie płytki do salonu?

  • Autor
    Odp.
  • czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Hej , szukam płytek do salonu, duzy jasny pokoj, chce go zrobic na ” ładnie, delikatnie, z finezja” 😛 chce kupic duze ładne kafle na podłoge,znacie cos konkretnego jaka frma najlepsza?

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    hm w wieku 22 lat mozna miec juz swoj salon;)
    ja jakos nie zdecydowalabym sie na kafelki w salonie, wole cos cieplejszego, ale wiem, ze teraz sa nawet takie wzory, ktore wygladaja jak drewniane plytki.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    A może przyciemnić ten salon ciemniejszymi płytkami?
    Paradyż ma fajne:)

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    A ja polecam wejżć na tę stronę [usunięto_link] i zdać się na ich propozycje. Poczytaj sobie o projektowaniu wnętrza w tym sklepie, bo to fajna sprawa. Po pierwsze doradzą Ci prawdziwi fachowcy, a po drugie zamawiając u nich materiały (w tym wypadku płytki i klej) możesz otrzymać rabat. Więc sporo zyskujesz.

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    wiesz mialam na mysli moj salon a nie rodzicow :P:] ale w zamysle dobre pytanie. w kazdym razie drewno odpada czy styl drewna, myslałam cos nad kolorem beżu lub kawy z mlekiem ale ze wzorkami,bo pogolnie pokoj jest bardzo jasny… ten Paradyż to firma od pytek?pierwsze słysze ale mam prawo nie interesowalam sie tym wczesniej:P

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    hm, no to moze kafle prztpominajace kamien? tez ladne sa takie wzory.

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    nie… chyba za zimno by bylo ;]. myslalam nad tym [usunięto_link] podoba Ci sie?

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    calkiem ciekawe, chociaz ja juz bym woalala wzor prztypomianjacy bardziej naturalny kamien. poprzegladam sama ta strone i pokaze ci o mi wpadlo w oko;)

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    pokazuj pokazuj, bo ja sie caly czas zdecydowac nie moge , a chciałabym ten remont jeszcze na wwakacjach zrobic… tyle tych plytek i stylizacji nie ma kto doradzic

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ja bym pomyslala nad tymi:
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    swietne sa te wzroy, ona nawet nie wygladaja jak klasyczne kafle

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    bardzo ladne!! wyglada jak prawdziwe panele lub podloga drewniana! a to kafelki, szok co teraz mozna juz kupic, nie to co kiedys tylko szare..

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a co do ich wytrzymalosci to jakie sa opinie? bo wyglad maja cudny! tyllko czy z tego piekna nie potłuka sie od razu?

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    zobacz jeszcze to bo chyba nie wyslalam: [usunięto_link]
    te juz na prawde wygladaja jak parkiet. faktycznie teraz te wzory sa bajeczne, a jakosc tez jest dobra.

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    poszperalam jeszcze po tej stronce paradyz.com.pl no i znalazlam np cennik;] i wybralam jeden z tych parkietowych powpisywalam i przynajmniej wiem ile to bedzie kosztowac, bardzo fajne, ;]

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    o cenniki to rzadko sa w internecie teraz, fajnie. i jak to sie cenowo ksztaltuje? znosnie czy trzeba troche pozbierac?;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie płytki do salonu?"

Przewiń na górę