• Autor
    Odp.
  • czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    znaczy na wszystkie plytki mam ,akurat starczy a bedzie mi je kladl znajomy wiec troche opusci z ceny ale patrzylam na inne to tez wyczytalam ze dobra jakos kosztuje , a tutaj za dobra jakos i wyglad place tak znosnie, nie za duzo , ale srednio.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no domyslam sie, ze najtansze plytki to w sklepie nie beda;) ale uwazam, ze w lazienke i kuchnie warto zainwestowac, potem trudno cos zmienic i duzo kosztuja takie zmiany.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    remont juz w trakcie?:>

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Do jakożci Paradyża można mieć zaufanie,u mnie się nie żcierają i n ie tracą koloru a mają już kilka lat.Są też w ciemnych kolorach co powinno dawać większe możliwożci żcierania ale niewiele się zmieniły.

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    remont juz w trakcie?:>

    na szczescie juz po;], czekalam pare dni na towar i fachowca , ulozyl w jeden dzien ale badzo mi sie podoba,dzieki za rade;]

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Do jakożci Paradyża można mieć zaufanie,u mnie się nie żcierają i n ie tracą koloru a mają już kilka lat.Są też w ciemnych kolorach co powinno dawać większe możliwożci żcierania ale niewiele się zmieniły.

    dzieki jagódka to wazne ze sie nie scieraja moje poprzednie wlasnie sie wytarły i wygladaly okropnie

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    paradyz rzeczywiscie ma niezla oferte, chociaz ja jakos plytki widze tylko w kuchni i lazience (ale to oczywiscie tylko moje zdanie), reszta w panelach- bardzo ladne teraz ma w ofercie np. komfort

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no to super, tez tak mysle, ze powinny sie dobrze sprawowac:

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    chocolate wiesz tak jak sa te kafle imitujace drewno to one sa bardzo ladne i tyle ze sa zimne to po tym widac ze to nie drewno wiec co kto lubi, ja jestem juz po remoncie:D teraz sprzatanie

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    przy takich plytkach imitujacych panele jak znalazl byloby ogrzewanie podlogowe:)

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    no dokladnie- co kto lubi;) to milego sprzatania;)

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    juz po wszytskim ;] pieknie wyglada, dzieki za dobre rady ;] poszperałam tez o tej firmie w necie i znalazłam na facebooku konto i jest tam napisane o konkursie, wiecie cos?moze cos wygram jeszcze:P

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    podaj linka do ich strony fejsbookowej;)
    ja nic nie wiem o konkursie, a co jest do wygrania?

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] no popatrz, promują konkurs własnie z paradyża ze mozna wycieczke wygrac lub kubek ich stylizacji:D no i nawet nie trudne bo musisz takie puzzle poodkrywac ;]

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ale trzeba jeszcze znac zabytki, a tu juz gorzej moze byc:P
    ale trzeba sprobowac;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie płytki do salonu?"

Przewiń na górę