Przez faceta się tyje??

  • Autor
    Odp.
  • kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    witam!Od jakiegoż czasu mam wrażenie,że mieszkając z facetem kobiety wiecej jedzą.Ja mieszkam ze smoim prawie dwa lata i przytylam jakież 6kilo,najgorsze jest to ,ze w zaden sposób nie można przy męzczyznach utrzymać diety.Co o tym myżlicie??Ktoż z Was tez tak sadzi?Moze jakies rady jak mozna zmienic nawyki zywieniowe faceta??

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh.. a tego to nie wiedzialam..
    zawsze to bylo tak ze to panowie tyli od kiedy zaczeli mieszkac z kobietami 🙂

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Tez prawda.Ja jednak doswiadczylam odwrotu sytuacji.Jak mieszkalam sama jadlam malutko ,prawie nic,teraz gdy mieszkam z facetem,gotuje mu czesto rozne pysznosci i sama tez je jem,noi w efekcie przybywa kilogramow:(

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hehe… to fajnie szkoda ze my nie mamy mozliwosci mieszkac sami…
    teraz to tylko… czesto spi u mnie ale rodzice sa..
    czesto teraz to nawet codziennie spi.. 🙂 i gotuje obiady ale pewnie jak kiedys sami zamieszkamy bedzie inaczej 🙂

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    No jest inaczej.Wiele razy probowalam przejsc na diete,ale w towarzystwie faceta to raczej nie jest mozliwe.gdy probuje zaczac jesc dietetyczne potrawy,i widze jak on je np fryteczki to jak mam sie nie skusic??Bledne kolo…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    my wlasnie jemy frytki i kurczaka z rozna… 🙂
    no ja bym tam mogla troszke przytyc 🙂

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Oh kiedy byly te czasy,kiedy moglam jesc wszystko bez wyrzutow sumienia….teraz to mam wyrzuty nawet jak herbate poslodze….

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    kasiu no musze przyznac ze masz racje.
    moj maz przytyl jakies 20 kg 🙂 ale rzucil palenie, a wtedy mezczyzna zawsze tyje.
    ja tez przytylam, chociaz wcale nie jem wiecej. popelniam tylko jeden „grzech” 🙂 czesto wieczorem zamawiamy z mezem pizze i wypijamy po piwku. efekty sa niezbyt fajne. dzisiaj po obiedzie obalilismy paczke leysow 😳
    co do diety to fakt przy facecie ciezko dbac o swoja diete.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    wlasnie o to chodzi,rozne pizze ,alkohol,makarony itd szczegolnie wieczorkiem,tylko jak wydostac sie z tej pulapki wieczornego jedzenia?????

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja tez tyje przy swoim facecie, on lubi sobie czasami p****żć słodyczy i chipsów a ja oczywiżcie nie mam takiej silnej woli by odmówić.

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    no bo wiecie jak to jest?? 😉

    panna przychodzi do domu, patrzy co ma w lodówce i idzie do łóżka..
    a mężatka przychodzi do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    No tak. Złapało się partmera/partnerkę i bierze się ją/jego za coż oczywistego , to po co się starać. A już szczególnie po dziecku, facet odjeżdża na drugi plan. Odejdź od kobiety to znowu zacznie dbać o tyłek.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A już szczególnie po dziecku, facet odjeżdża na drugi plan. Odejdź od kobiety to znowu zacznie dbać o tyłek.

    współczuje twojej przyszłej żonie po urodzeniu dziecka
    zajmujesz się nieco sportem to moze i wiesz że skóra kobiety ma nieco inna strukturę niż u męzczyzny a spowodowane jest to włażnie tym że kobiety rodzą dzieci. Co do odejscia faceta na drugi plan po urodzeniu dziecka to jest chyba normalne… nowy członek rodziny i związane z nim obowiązki

    co do dbania o siebie… to chyba mało jest kobiet które tego nie robią, a z tego co zauwazyłam to jeżli kobieta nie lubi dbać o siebie to dla niej bez róznicy czy ma faceta czy nie, więc 'widziały gały co brały 😆 ’
    inny przypadek jaki mi sie nasuwa do głowy kiedy to dbająca o siebie kobieta przeistacza się w kopciuszka… może jakież stany depresyjne, problemy, stres.

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    no ja przy moim chlopaku tez mam troche wiece tu i tam:P
    a to wieczorem do filmu paluszki chipsy pizze itd
    a to przejazdem zatrzyma sie przed mc donaldem i nie dociera do niego zeja nie chce tylko wezmie zestaw i mowi ze ma byc zjedzone;d

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    ja od kiedy jestem ze swoim facetem (4 lata) mieszkamy ze soba dwa lata przytyłam 20 kg
    Ale już udałomi się zrzucić 7 kg:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przez faceta się tyje??"

Przewiń na górę