• Autor
    Odp.
  • peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Czytam, czytam i mój chłopak to chyba wyjątek. Kręci nochem na jakież koltety ( z wyjątkiem mieloniaczków bo kocha je:), to dla niego za tłuste, to za ciężkie, na to nie ma ochoty..i jak tu z takim..:)

    Ja takiego problemu nie mam mój lubi większożć rzeczy pomijając kapużniak i jajka na twardo 😀 tak to je wszystko! A ja jak Twój chłopak też lubię a wręcz kocham mielone!!

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Przytylam troche przez mojego faceta, ale to jak on przytyl przeze mnie niczemu sie nie rowna wiec nie jest mi z tym az tak zle 😉

    Tagster
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A teraz facet coż powie 😉

    Na razie nie ma bata żebym mógł sie wziażć za swoją dziewczynę, bo nie mieszkamy razem i jeszcze to trochę potrwa- trochę za duzo je chipsów, frytek i pije coli, no ale cóż- jak gdzież idziemy to nie potrafię jej odmówić- chociaż sam nie lubię tak jadać 😉

    Ale niech tylko zamieszkamy razem to bieganie i basen to będzie standart. 😉
    A jedzenie- obiady itd- to sam będę robił i będzie tak jak ktos już wczeżniej pisał – ma być zjedzone 😉
    Straszny tryb życia, ale ja już sie tym zajmę- obiady porządne, ale ruch i ćwiczenia jej nie ominą 😉

    A konkretnie co do tematu to- facet tylko się o was troszczy i zależy mu zeby urozmaicić i uprzyjemnić wam np. wspólne oglądanie filmu 😉
    Przynajmniej w moim przypadku tak jest 😉

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    @TIANKA wrote:

    oj z tymi facetami to tak jest…tez mieszkam ze swoim i on pochlania po 4 batony dziennie,oprocz tego frytki,pizza,piwko itp-to normalka, na poczatku dalam mu sie tuczyc tymi przysmakami,ale potem powiedzialam stop-nie bede jadla tego co on-wtedy jak zauwazylam ze spodnie zaczynaja byc ciasnawe,wrocilam do mojego dawnego trybu odzywiania-czyli nieduze ilosci i zdrowo,takie przyjemnosci jakie on mi serwowal zostawilam sobie na jakies okazje, i wszystko sie unormowalo ja wrocilam do swojej wagi,a jemu-jak ma ochote to i tak przygotowuje to jego pysznosci tylko sama ich z nim nie spozywam i tyle…

    fakt, na poczatku sie je tak 'towarzysko’ pozniej sie czlowiekowi otwieraja oczy i widzi, jakie to ma konsekwencje. grunt to sie w pore opamietac.

    kasia1506
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A wiecie co słyszałam kiedyż?
    Że jemy mniej, gdy czujemy się nie kochane. A tyjemy gdy… jesteżmy szczęsliwe… 🙁
    U mnie się sprawdza w 100% I co tu zrobić?? 😉

    Banda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    wwwwwwwwwwww

    Banda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    wwwwwwwwwwww

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    u każdego jest inaczej
    ja zależnie od nastroju, czasem ze stresu ciągle bym jadła, a czasem to stres żre mnie

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A wiecie co słyszałam kiedyż?
    Że jemy mniej, gdy czujemy się nie kochane. A tyjemy gdy… jesteżmy szczęsliwe… 🙁
    U mnie się sprawdza w 100% I co tu zrobić?? 😉

    ja mam odwrotnie. tyję, jak jestem sama, a chudnę jak jestem szczesliwa:)
    tym tropem idąc teraz powinnam chudnać:)

    lalacruz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    @osobistytrener wrote:

    Zapraszam na Fenomenalny Kurs Skuteczne Odchudzanie
    [usunięto_link] 😀

    Potrzeba silnej woli.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przez faceta się tyje??"

Przewiń na górę