Serum na powiekszenie biustu

  • Autor
    Odp.
  • justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Czeżc. Myżlicie, ze takie kosmetyki coż dają? Z wiekiem widze,że jednak grawitacja działa, biust opada. I mam wrazenie,że jakby stracił wypełnienie ( kiedyż byl jednak zdecydownaie bardziej prężny).

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Tak ale jeżli kupisz sobie porządne serum. Polecam Frashe 🙂

    Moim zdaniem najlepszy krem do biustu . Ma bardzo przyjemną konsystencję. Zdecydowanie poprawia nawilżenie, łądnie wygładza. Skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Powiększenie biustu jest, ale wynika bardziej z ujędrnienia.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Mam żwiadomożć,ze krem nie powiększy mi biustu o kilka rozmiarów, ale zależy mi własnie na ujędrnieniu o którym tutaj piszesz. Gdziekupowałaż? Na ile Ci wystarcza jedno opakowanie?

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    W internecie. Na stronie jest możliwożć zamówienia sobie opakowania. Butelka nie ma niby tak dużej pojemnożci, ale powiem Ci,że starcza na całkiem długo. Na pewno bardzo fajnym rozwizaniem jest pompka. MOzna sobie dozować ile chce się tego kremu.

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Wy wierzycie w to? JA sceptycznie do tego podchodzę, lepiej poćwiczyć trochę na „damską klatę”

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No ćwiczyłam trochę ale jednak ćwiczenia nie dały mi tyle ile oczekiwałam. Postanowiłam ostatecznie zamówić sobie to serum ponieważ poczytałam sobie inne pozytywne opinie w sieci. Przyszło bardzo szybko. Uzywam już drugi tydzizeń i powiem Ci,że o ile trochę sceptycznie podchodziłam do tego na początku to teraz rzeczywiżcie widzę różnicę ! Po pierwsze skóra jest o wiele bardziej ujędrniona, wyglada ładniej .po drugie jest bardzo gładka. A po trzecie mam wrażenie,że biużcik się powieksza. WIem wiem,ze na razie jeszcze jest za wczeżnie na rezultaty, wiem jednak ze jak do tej pory lepszego kosmetyku do biustu niż Frashe to chyba nie miałam.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    biust mozna optycznie powiekszyc doborem biustonoszaa lub dobrym wykonturowaniem na klatce piersiowej, kiedys jais artykul czytalam 🙂

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Maly biust to moja zmora, a po urodzeniu dziecka ta zmora jest jeszcze gorsza 🙁 W biustonoszu ok, ale w sypialni ciezko to znosilam :/ Postanowilam cos z tym zrobic, a ze jestem przeciwnikiem chirurgicznej naprawy to zaczelam ostro cwizyc, efekty jakies tam byly, ale to nie byl efekt wow. Poszlam za ciosem, kupilam se serum do biusty, sexy look z bielendy. ma takie dzialanie jak hialuronowa wolumetria. Skladniki swietnie dzialaja na poprawe biustu, a dodatkowo poprawialam prysznicowym masazem 🙂 Po 6 tygodiach roznica 2 cm 🙂

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Kochane Frashe jest super i polecam nie tylko dla kobiet z niewielkim biustem Jest świetne również jeśli macie spory biust oraz chcecie go ujędrnić 🙂
    krem ten dobrze nawilża skórę, skóra jest elastyczna, biust ujędrniony i nie opada. Opakowanie wygodne bo z pompką (można sobie dozować odpowiednie ilości kremu).
    ładnie pachnie i jest bardzo wydajny 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Jakoś mi ciężko uwierzyc że krem, może mi powiększyć biust… ;/

    Brz
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jedyne serum, które dało rzeczywiście ujędrnienie piersi a nie tylko nawilżenie skóry to było serum Frashe. Z ktorego jestem osobiście bardzo ale to bardzo zadowolona. Cenowo może nie było tak tanio ale…..
    Ma przyjemny lekko kwiatowy zapach
    błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając lepiej warstwy
    No i daje szybkie efekty

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Co to znaczy szybkie efekty???

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mam serum Frashe. I jeśli koleżanka tutaj pisała,że szybkie efekty to pewnie chodziło jej o to, że już po kilku użyciach czuć róznicę w wyglądzie i jędrności skóry, ktora wygląda o wiele lepiej. Jeśli chodzi o powiekszenie to trzeba poczekać miesiac, dwa ( przynajmniej tak było u mnie).

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    To i tak szybko. U mnie dalo takie naprawdę dobre efekty po dwoch miesiacach.Ale i tak warto było czekać bo jednak róznica w porównaniu do tych drogeryjnych jest spora. Na plus oczywiście

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dziewczyny nie bądźcie naiwne 😉 Od kosmetyków biust się może nieco ujędrni, ale nie urośnie Wam więcej niż natura dała 😉 Jeśli chcecie wyraźnego powiększenia to niestety tylko operacja wchodzi w grę. Moja znajoma właśnie zrobiła sobie implanty u dra Wacławowicza w Komorowicach pod Wrocławiem. Jest bardzo zadowolona z uzyskanego efektu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Serum na powiekszenie biustu"

Przewiń na górę