sposób na spalenie tkanki tłuszczowej

  • Autor
    Odp.
  • anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    wyczytałam gdzież, że najszybciej dokonamy tego biegając, no i z nowym miesiącem ruszam w mocnym postanowieniu, że zacznę codziennie rano biegac 🙂 Włażnie wróciłam z takiej porannej przebieżki i stwierdzam, że chyba nie jestem profesjonalnie przygotowana… biega ktoż z pulsometrem?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja biagam czasem latem późno wieczorem, byle jeszcze za widoku. Nie korzystam z pulso, aż tak pro nie jestem, ale przyznaję, że bieganie pomaga, fajnie odpręża i można stracić parę kg 🙂 warto tylko pamiętać o uzupełnianiu płynów 🙂

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    o nareszcie ktoż się zgłosił 🙂 ja czytam trochę o tych pulsometrach, ale na zakup zdecyduję się dopiero jak już będę miała za sobą kilkadziesiąt km 😉 Co do odprężenia to naprawdę korzystnie działa te kilkanażcie minut na żwieżym powietrzu po stresującym dniu 🙂

    gonio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    No idzie wiosna i to na całego dlatego i ja myżlałam o bieganiu.
    Mało wiem, ale słyszałam że nie liczy się ilożć tylko jakożć treningu. Niestety ja nie mam o tym pojęcia. Może pomożemy sobie nawzajem ?

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Bo bieganie to jest największy wysiłek fizyczny. Ja ćwiczę wg tej serii na YouTube: [usunięto_link], do tego suplementy, koniec białego pieczywa, makaronu…

    W sumie dopiero zaczęłam, zobaczymy jak mi pójdzie.

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    no tak dobra dieta to podstawa, ruch to druga ważna kwestia, co do suplementów to nie jestem ich zwolenniczką, melduję, że włażnie jestem po 40minutowym joggingu i czuję się naładowana pozytywną energią 🙂

    gonio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no trening wydaje się ciekawy tylko wolałabym zastosować porządną dietę i spędzić więcej czasu na samym niż brać suplementy.
    Jakoż trzymam dystans od takich rzeczy

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A macie może jakież plany treningowe dla poczatkujących? Tak, żeby z każdym dniem biegać coraz dlużej 🙂

    maladama89
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mogę polecić Actislimfę. Efekt gwarantowany. Udało mi sie schudnąć aż 13 kg, bez zbędnego wysiłku. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzieki dużej zawartożci chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje włażciwy poziom diety i efektowne rezultaty. Można je kupić na allegro np.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no trening wydaje się ciekawy tylko wolałabym zastosować porządną dietę i spędzić więcej czasu na samym niż brać suplementy.
    Jakoż trzymam dystans od takich rzeczy

    Na samym treningu? Ależ kto ci broni?

    Wiadomo, że dieta i ćwiczenia to jest podstawa, suplementy to tylko wsparcie i w żaden sposób nie usprawiedliwiają piwa i czipsów na kolację.

    gonio
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Tak wiem tylko nigdy nie lubiłam brać tabletek ani róznego rodzaju wspomagaczy.
    Jestem raczej zwolnenniczką zdrowego trybu odżywiania tylko z tym dbaniem o formę gorzej hehe

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    maladama89 daleka jestem od uwierzenia, że wystarczy łyknąć małą tabletkę i już dzieją się cuda: nie mamy apetytu, a wręcz nadmiar chęci do uprawiania sportu 😉

    by zrzucić zbędne kg najlepsza jest dieta + wysiłek, żadne suplementy nie pomogą chyba, że ktoż wierzy w efekt placebo to wtedy proszę bardzo

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    I czy przy swoim zdrowym trybie życia pilnujesz tego, żeby mieć każdego dnia odpowiednią proporcję białek/ węglowodanów/ tłuszczu? Uwierz mi, nic ci nie zaszkodzi, a może pomóc.

    I absolutnie nie zastąpi diety i ćwiczeń.

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Raz skusiłam się na tabletki i tylko żałuję pieniędzy, bo efekty zerowe.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    ja nie wiem czy same ćwiczenia pomagają, ale czy tabletki też nie wiem. Myżlę, że trzeba by jakiż multipakiet chyba, wszystkiego po trochu i systematycznie, ale jak na razie walczę jeszcze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób na spalenie tkanki tłuszczowej"

Przewiń na górę