• Autor
    Odp.
  • polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    sultanka, a tobie ile udalo sie najwiecej zrucic podczas jednej diety? czy raczej tylko zrzucasz 2-3kg przed latem?

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    powoli sukcesywnie, żeby nie było efektu jojo. zrzuciłam 10 kg i mam zamiar to utrzymać, dlatego ćwiczę i jestem uważna z tym co jem.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    powoli sukcesywnie, żeby nie było efektu jojo. zrzuciłam 10 kg i mam zamiar to utrzymać, dlatego ćwiczę i jestem uważna z tym co jem.

    to bardzo duzo, gratulacje!
    ale wiecej zrzucac nie masz zamiaru juz?

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    a korzystalas moze z porad dietetyka w czasie diety?

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    a co jak się nie ma silnej woli i nie można utrzymać diety?
    do ćwiczeń też ciężko mi się zmusić, szkoda, że nie można schudnąć w jakiż przyjemny sposób 🙂 chyba, że znacie jakąż taką metodę?

    kaole05
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja uważam, że 2 miesiące to jest max, wydaje mi się, że po tym czasie musimy już wyćwiczyć silną wolę

    hm, sama nie wie czy to nie za dlugo, one maja w sobie pewne substancje, ktore maja uzupelnic nasze niedobory w organizmie no i po pewnym czasie moga juz nie miec takiego dzialania.
    ja chyba zdecydowalabym sie tak na 2 tygdonie, ale tutaj wszytsko tez zalezy od tego ile chcemy zrzucic.

    ja zażywam Edixal, ale przy tym ćwiczę – codziennie wieczorem trening, bieganie albo skakanka. Edixal zawiera w sobie substancje termogeniczne, które sprawiają, że człowiek dodatkowo się poci i wypaca więcej tłuszczyku:) na pewno tabletki są pomocne, ale nie wystarczające aby schudnąć.
    Polecam Edixal szczególnie osobom, które się ruszają oprócz diety i chcą pozbyć się tłuszczu z newralgicznych dla kobiet czężci ciała 🙂

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a korzystalas moze z porad dietetyka w czasie diety?

    nie, po prostu wykluczyłam słodycze, ograniczyłam węglowodany, dużo błonnika, warzyw, owoców 🙂 żniadania jako najważniejszy posiłek były największe 🙂 na kolacje białko, bo się długu trawi i czujemy się syci, czyli jakiż kurczak czy ryba no i 5 posiłków dziennie 🙂

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    powoli sukcesywnie, żeby nie było efektu jojo. zrzuciłam 10 kg i mam zamiar to utrzymać, dlatego ćwiczę i jestem uważna z tym co jem.

    to bardzo duzo, gratulacje!
    ale wiecej zrzucac nie masz zamiaru juz?

    taki był mój cel i jest bardzo dumna, że go osiągnęłam 🙂 teraz będę pracować nad utrzymaniem efektów.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a co jak się nie ma silnej woli i nie można utrzymać diety?
    do ćwiczeń też ciężko mi się zmusić, szkoda, że nie można schudnąć w jakiż przyjemny sposób 🙂 chyba, że znacie jakąż taką metodę?

    niestety tylko ciężka praca popłaca z tego co wiem 🙂 Możesz się trochę po oszukiwać chodząc do sauny i na masaże ujędrniające, ale to zazwyczaj tylko woda 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a co jak się nie ma silnej woli i nie można utrzymać diety?
    do ćwiczeń też ciężko mi się zmusić, szkoda, że nie można schudnąć w jakiż przyjemny sposób 🙂 chyba, że znacie jakąż taką metodę?

    w takim razie zdnych zdrowych sposobow nie mozna tutaj doradzic, musisz pocwiczyc silna wole, dasz rade 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a korzystalas moze z porad dietetyka w czasie diety?

    nie, po prostu wykluczyłam słodycze, ograniczyłam węglowodany, dużo błonnika, warzyw, owoców 🙂 żniadania jako najważniejszy posiłek były największe 🙂 na kolacje białko, bo się długu trawi i czujemy się syci, czyli jakiż kurczak czy ryba no i 5 posiłków dziennie 🙂

    jesli sie odpiwednio duzo poczyta to mozna samemu sobie poradzic, fajnie, ze ci sie udalo 🙂

    magasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    może wiecie o sposobach odchudzania wg ożwieconego kochanka? polecam jego blog, jest fajny „Jak schudnąć, ale nie przez dietę, katorżniczą pracę na siłowni, czy aeroby. Sama przyjemnożć we dwoje. Nawet badania naukowe na ten temat robiono.”
    od wczoraj zaczęłam odchudzanie z mężem 😀

    electra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    O tym, że seks jest najlepszy na schudnięcie wiadomo nie od dziż, ale fajnie że w tym blogu Ożwieconego Kochanka jest to przypomniane 😀

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    @Spopielała wrote:

    Myżlę, że rower to tez bardzo dobra opcja, ważne, żeby w ogóle zacząć się ruszać i żeby dany rodzaj aktywnożci sprawiał nam przyjemnożć, bo nie ma sensu się męczyć, motywacja szybko znika i porzucamy dany sport, za którym nie przepadałyżmy. Jak wpiszesz w google „dieta 3D chili”, to na pewno znajdziesz 🙂 Polecam też zajrzeć na inne fora, bo czasem ludzie na bieżąco relacjonują swoje efekty diety. Dietę stosujesz, dopóki nie osiągniesz wymarzonej wagi, ja sumplementów nie stosuję żadnych na odchudzanie, nie czuję takiej potrzeby, no, ale to ja 🙂

    Dzięki za odp. 🙂 A jakies konkretne te fora polecasz, żeby zajrzeć? Bo ja praktycznie tylko tu siedzę i się nie znam 😛 A Ty tę dietę stosujesz czy stosowałaż? Ile schudłaż?

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Oj, nie pamiętam dokładnie – wpisz „dieta 3d forum” i na pewno będzie pełno wyników 🙂 Ja już moją przygodę z dietą skończyłam i schudłam 6 kg, ale teraz się pilnuję, żeby nie nadrobić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób na spalenie tkanki tłuszczowej"

Przewiń na górę