• Autor
    Odp.
  • polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no, ale jakie sa skladniki w tym srodku w saszetce do wody?:>

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no i jaki to ma smak?

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    polin daj sobie spokój, po co faszerować się chemią? nie lepiej troche pobiegać dla zdrowia? efekt będzie zdrowszy i szybszy 🙂

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    smakuje jak słodka woda 🙂 Ja używam slimitin aqua

    to nie jest tak, że nie ćwiczę! trzeba ćwiczyć, to są tylko wspomagacze, nie będzie efektu jak nic nie będziesz robić 🙂

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    i bez tych „wspomagaczy” efekty przyjdą, grunt to wytrwałożć 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    polin daj sobie spokój, po co faszerować się chemią? nie lepiej troche pobiegać dla zdrowia? efekt będzie zdrowszy i szybszy 🙂

    oczywiżcie, ze warto, ale czasem mozna sobie pomoc zmniejszyc apety, ale oczywiscie niczym bardzo chemicznym 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    smakuje jak słodka woda 🙂 Ja używam slimitin aqua

    to nie jest tak, że nie ćwiczę! trzeba ćwiczyć, to są tylko wspomagacze, nie będzie efektu jak nic nie będziesz robić 🙂

    hm takie plynne srodki to wygoda, tez mozna oszukac glod pijac je 🙂

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    dla mnie fajne jest to, że jak ktoż nie lubi pić, to i tak musi wypić całą butelkę wody dziennie.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    i bez tych „wspomagaczy” efekty przyjdą, grunt to wytrwałożć 🙂

    a jak ktoż nie ma silnej woli, to na początek może sobie tym pomóc, a potem jak już organizm przyzwyczai się do nowej diety i małych porcji odstawić 🙂

    eiger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    po żwiętach, silna wola będzie bardziej potrzebna. Pofolgowałam sobie, a Wy?

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie fajne jest to, że jak ktoż nie lubi pić, to i tak musi wypić całą butelkę wody dziennie.

    faktycznie picie to bardzo wazna sprawa przy odchudzaniu, a wiele osob o tym zapomina.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    po żwiętach, silna wola będzie bardziej potrzebna. Pofolgowałam sobie, a Wy?

    oj ja niestety tez;p

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    i bez tych „wspomagaczy” efekty przyjdą, grunt to wytrwałożć 🙂

    a jak ktoż nie ma silnej woli, to na początek może sobie tym pomóc, a potem jak już organizm przyzwyczai się do nowej diety i małych porcji odstawić 🙂

    jesli skladniki sa naturtalne i nie szkodza to mozna sie tym wspomagac caly czas tak naprawde.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    no włażnie a tak naprawdę ciężko się teraz doszukać czegoż co nie ma sztucznych dodatków. Ja muszę powiedzieć, że te saszetki wyjątkowo sobie chwalę, mam wrażliwy żołądek i zazwyczaj na „żmieciowe” rzeczy reaguję bardzo ostro, w tym przypadku nic takiego mnie nie spotkało.

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    o jeju jeju jeju, widzę nastały czas szprycowania się chemią ;/ założyłam ten wątek z nadzieją wspierania się w codziennym treningu a nie czytania o „cudownych suplementach” dziewczyny sport to zdrowie!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sposób na spalenie tkanki tłuszczowej"

Przewiń na górę