• Autor
    Odp.
  • chmiel241
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Tabletki weight-loss.pl ja biorę i działają. Nie dożć że schudłam, to jeszcze mam mniejszy apetyt i więcej energii. jupi

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Przez cały okres odchudzania schudłam z 5-6 kg, przy czym najwięcej w okresie, jak brałam Burneo, bo wczeżniej miałam niestety zastój, ale potem już spalanie ruszyło z kopyta. Wiesz, dużo zaczyna się w głowie – nie nastawiaj się na cel w kilogramach, ale np. na zdrowiu jako celu 🙂 Wtedy wiesz, że robisz to dla siebie, zdrowe ciało służy Ci całe życie.

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Zdecydowanie odradzam. Takie srodki nie są ani skuteczne ani w niczym nie pomagają,liczy się dieta oraz ciężki trening,tylko wtedy efekty będą zadowalające.

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja to włażnie przy Burneo zauwazyłam, że wyregulowało mi metabolizm, rozregulowany różnymi szybkimi dietami, poza tym zaczęłam jeżc w równych odstępach czasu, a nie raz na jakiż czas byle co i myżlę, że to wiele daje, kiedy organizm wpada w jakiż okreslony tryb.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Przez cały okres odchudzania schudłam z 5-6 kg, przy czym najwięcej w okresie, jak brałam Burneo, bo wczeżniej miałam niestety zastój, ale potem już spalanie ruszyło z kopyta. Wiesz, dużo zaczyna się w głowie – nie nastawiaj się na cel w kilogramach, ale np. na zdrowiu jako celu 🙂 Wtedy wiesz, że robisz to dla siebie, zdrowe ciało służy Ci całe życie.

    To ładny wynik 🙂 A jaka jest cena tego Burneo? Możesz zdradzić jeszcze jakież sztuczki na odchudzanie? Nie wróciły Ci zrzucone kilogramy?

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Nie mam jakiż specjalnych sztuczek, byle wszystko robić z głową 🙂 I eksperymentować w kuchni, by dieta się nam źle nie kojarzyła – polecam bloga Feed me better. A Burneo kupowałam tu [usunięto_link], nie wiem, jaka jest aktualna cena.

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Nie mam jakiż specjalnych sztuczek, byle wszystko robić z głową 🙂 I eksperymentować w kuchni, by dieta się nam źle nie kojarzyła – polecam bloga Feed me better. A Burneo kupowałam tu [usunięto_link], nie wiem, jaka jest aktualna cena.

    Dobrze powiedziane 🙂 Dodałabym jeszcze do tego jakąż fajną formę wysiłku fizycznego i to takiego, który sprawia nam radochę. Ostatnio strasznie się wkręciłam w Zumbę.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Mojej koleżance udało sie schudnąc podczas kuracji suplementem Therm Line. I naprawde jak tak na nia patrzę to efekty rzeczywiscie sa żwietne. Wiec to tez moze jest jakaż podpowiedz dla Was jesli chodzi o skuteczne odchudzanie.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ja nie mam po tym efektu jojo, wiadomo, że jak zaczniemy znowu jeżć dużo, wrócimy do słodyczy itp. to waga na pewno wróci.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    środki wspomagające odchudzanie,a w szczególnożci tabletki nie są dobrym rozwiązaniem. Zdecydowanie lepszy efekt da dieta i aktywnożć fizyczna o której mowa powyżej.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Macie jeszcze Get Slim Noble Health. Naprawde przy regularnym przyjmowaniu bardzo pomaga.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Moja koleżanka też przyjmowała te suplementy i rzeczywiscie po takiej 3mc kuracji Get Slim widac efekty jesli chodzi o spadek wagi.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Nieidealna ale jak kupić taki produkt? Każdy może czy trzeba być na tej diecie?

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Myżlę,że trzeba już być na tej diecie aby móc stosować te produkty z powodzeniem niż przyjmować je zupełnie na sucho,no ale poczekajmy na szczegóły ze strony Użytkowniczek które już ją stosowały.

    Kassia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja się nie odchudzałam nigdy, bo po mamie jestem naturalną szczapą i dla odmiany nie miałabym nic przeciwko krągłym biodrom czy większym biużcie, ale moja kuzynka z kolei ma tendencję do tycia po matce i poza tym, że dużo ćwiczy, bierze Mega Max Slimmer, który ma zieloną herbatę, a ona wspomaga odchudzanie. Schudła już kilka kilogramów, ciżnie dalej i wygląda fantastycznie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki wspomagające odchudzanie"

Przewiń na górę