• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    bardzo łatwo łączysz się tabletem przez Bluetooth i możesz grac, nawet mój 5 latek bez problemu potrafi obsługiwać tą elektroniczną kostkę do gry.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a co dla dziecka ktore w dniu dziecka bedzie mialo 13,5 miesiaca? pokoj zawalony zabawkami, ubran nie brakuje…

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    obsługa kostki jest banalna, nawet najmłodsze dzieciaki bez problemu sobie z tym poradzą. Ale powiedz kupiłaż kostkę? Spodobała się dzieciakom?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Tak, kupiłam i baaaardzo im się spodobała, sama też byłam mile zaskoczona, nie sądziłam , że gra tą kostką to taka frajda 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    no to fajnie, ja też muszę się przyznać do tego, że strasznie wciągnęłam się we wspólne granie z dzieciakami, tym bardziej że dzięki tej kostce przypominam sobie o grach w które sama grałam jako gówniarz.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    bardzo prosto, nawet kilkuletnie dzieciaki bez problemu poradzą sobie z obsługą kostki, wystarczy ja praktycznie obrócić o 180 stopni żeby ja włączyć, potem wybieramy grę i już, banalnie proste.

    Maxq_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Prezent w postaci słodyczy to także bardzo fajny pomysł i każde dziecko na pewno będzie bardzo zadowolone,podobnie jak z zabawek czy przytulanek,z dożwiadczenia wiem że to trafne prezenty:)

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    dzieciaki są dzisiaj na tyle wymagające że niekiedy trzeba naprawdę się namęczyć aby kupić fajny i trafiony prezent, na kostkę DICE+ też trafiłam dożć przypadkowo, dlatego teraz kupienie dzieciakom prezentu to prawdziwe wyzwanie.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    w necie jest najlepiej szukać ciekawych pomysłów na prezent dla dziecka, czasami samemu człowiek nie potrafi już być kreatywyny jak nakupował już swojemu dziecko wszytsko co dostęne w sklepie, ja na dice+ tez przypadkiem natrafiłam w necie.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Też kupuję w smyku, albo przez internet. Ostatnio jak szłam do siostrzenicy to zamiast zabawek kupiłam ubranka z psoty.com. Zabawek ma sporo więc nie było sensu kupowania nowych praktycznie podobnych.

    Amelia77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mój ostatni zakup dla dziecka to Kazooloo Smoki 🙂 Jest to gra w technologii VR którą wyczaiłam w sieci w Gonzo Toys 🙂 Do gry potrzeba tabletu lub smartfona na który pobiera się specjalną aplikację 🙂 Poza tym w zestawie jest dysk który przypomina nieco płytę winylową oraz instrukcja gry 🙂 Wokół dysku ukazują się stwory, przed którymi należy uciekać jednocześnie broniąc się 🙂 Co ważne, nie ma w tej grze przemocy, za to jest ogromna dawka ruchu i zabawy 🙂 Sama czasem w to gram bo mi również przypadło do gustu 😀

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Przeglądajcie Empik online. Tam zrobili jedną dużą kategorię z prezentami na dzień dziecka. Jest tego po prostu ogrom, dużo fajnych cen i wysoki rabat na większe zamówienia. Np. od blisko roku klocki Lego zamawiam wyłącznie u nich. Nigdzie indziej nie mają takich cen, a standardowo najbardziej opłaca się kupować kilka zestawów 😉

    Paula
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeśli szukacie ciekawych i rozwijających zabawek dla dziecka to chyba nic nie może się równać z książką. My kupujemy kreatywne malowanki z naklejkami, bajki, książki edukacyjne ze strony Wydawnictwa MD Monika Duda. Polecam zajrzeć również na ich funpage na Facebooku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zabawki na dzień dziecka"

Przewiń na górę