Brak ochoty na sex! Pomocy!!!

  • Autor
    Odp.
  • cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Kochane musicie mi pomoc bo w koncu chlopak mnie zostawi!
    Jestem z moim partnerem ponad 2 lata i…nie mam ochoty na sex! Mam 25 lat. Moje libido=0 🙁
    Bardzo Go kocham i nie wiem co robic….
    Blagam pomozcie!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Dziwne…
    Może jakiż psycholog, seksuolog??

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    bierzesz pigulki?

    cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Biore pigulki Mercilon od ok. 4 lat. Ostatnio lekarz zmienil mi tabletki na CERAZETTE, zaczynam je brac jutro. Nie sadze, ze to przez tabletki…blagam pomozcie…

    Tak sie zastanawiam…w styczniu przestalam palic i przytylam 5kg, nienawidze mojego ciala. Nie mam czasu na silownie, bo pracuje 6 dni w tygodniu po 9.5 godziny i jestem za bardzo zmeczona. Moj chlopak mowi mi, ze mnie kocha i ze jetem piekna, ale to tylko wpada jednym a wypada drugim uchem… Co myslicie?

    Niedlugo nie bedzie sensu nawet brac tabletek jak i tak sie nie kocham…Tylko mi strasznie mojego kochanego chlopaka szkoda….

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę, że może tu być spora „zasługa” tabletek.

    cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Niesadze, bo nigdy nie mialam problemow z ochota na igraszki, zaczelo sie to jakies 8 miesiecy temu…

    Boje sie, ze brak seksu zniszczy moj zwiazek… Co jak co ale facet musi sobie czasem 'pobzykac’ 😥

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Niesadze, bo nigdy nie mialam problemow z ochota na igraszki, zaczelo sie to jakies 8 miesiecy temu…

    Boje sie, ze brak seksu zniszczy moj zwiazek… Co jak co ale facet musi sobie czasem 'pobzykac’ 😥

    Skoro boisz się, że zostawi Cię z powodu seksu to coż jest nie tak. Powiedz mu po prostu całą prawdę. W końcu jesteżcie partnerami!!

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Albo to wina tabletek albo…..jak to sie mowi-jak ma sie udany seks chce sie wiecej i czesciej
    ale mozna tez sie pomalu od tego odzwyczaic…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    pierwsze co mi przyszlo do glowy to wlasnie tabletki. moje libido tez leci przez nie na leb i szyje.
    tyle, ze w moim zwiazku wszystko gra i nie obawiam sie, ze facet mnie zostawi, bo nie odpowiada mu moje libido. to, ze ja biore pigulki to nasza wspolna decyzja i oboje zdajemy sobie sprawe z tego, co po kilku latach sztuczne hormony moga robic z kobiecym libido.
    moj facet nie ma najmniejszego problemu z tym, ze to on musi zainicjowac pieszczoty.

    cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ale ja nawet nie chce pieszczot. Nie mam ochoty na nic. Biedny sie stara jak moze a mnie to tylko wkurza, bo ja nie mam ochoty. Nie wiem co sie dzieje…

    Boje sie, ze mnie zostawi, no bo jak z kims jestes to czasem chcesz sie z ta osoba pokochac, pociumac…a ja to jak skala, nic mnie nie podnieca, najchetniej to bym spala. Przeciez wiecie dziewczyny, ze sama milosc nie wystarczy…Jak nie ma fizycznego kontaktu, to i najwieksza milosc nie da rady…

    Wiec blagam, czy macie jakies rady na zwiekszenie (chyba juz nawet nie zerowego ale minusowego) libido?

    Pozdrawiam :*

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    odstaw tabletki.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    odstaw tabletki.

    dokładnie

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    odstaw tabletki.

    jestem tego samego zdania 🙂

    .. i 8) …moze warto sie jednak przemoc … – 😉

    ..proponuje tez zapoznac sie z afrodyzjakami 😛 😛 😛

    -wlasciwe odzywianie ma tez wplyw na zycie seksualne ,np. zaleca się stosowanie diety zmniejszającej stężenie cholesterolu, węglowodanów, a zwiększającej stężenie dobrego białka, witamin i mikroelementów : dużo jarzyn, warzyw, owoców, owoców morza, czekolady, umiarkowanych dawek czerwonego wina.
    Wspaniale na kondycję seksualną działają podobno jajka. (Najlepiej lekko żcięte, nigdy gotowane na twardo.)

    Za afrodyzjaki uchodzi mięso z drobiu i zajęcy, także podroby, a móżdżek pozwala mieć kilkanażcie orgazmów w ciągu nocy. Przyprawy tez sa wazne: lubczyk, bazylia, chili, gałka muszkatołowa, papryka, pieprz…. 😛

    cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Naprawde myslicie, ze to wina tabletek? Lekarz powiedzial mi, ze tabletki nie maja nic wspolnego ze spadkiem libido i ze to sprawa psychiki… Jak juz pisalam na mercilonie jestem juz 4 lata i dzis wzielam ostatnia tabletke. Jutro zaczynam brac cerazette…Myslicie, ze powinnam sprobowac? Jesli to wina hormonow, to z tymi tabletkami powinno byc lepiej…?

    Troche sie pogubilam z tym wszystkim…Dlaczego (jesli to wina mercilonu) dopiero po 3 latach brania pigulek spadlo mi libido?

    Jestem w kropce…Nie lubie i nie moge stosowac prezerwatyw bo powoduja pieczenie, swedzenie i opuchlizne ( nie wazne czy ze srodkiem plemnikobojczym czy bez), na zaszczyk sie na pewno nie zdecyduje…wiec co mi pozostaje?…

    cassiah
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Kochana Naomi, nie wina diety, bo wszystkie obiadki gotujemy w domku i odzywiamy sie zdrowo, duzo owocow morza, warzyw i owocow…

    To jest jakbym byla najwiekszym leniem pod sloncem…seks wydaje sie strata czasu…a moze po prostu jestem za bardzo zmeczona po pracy…

    Potrzebuje zloty srodek na zwiekszenie ochoty na seks! Wiecie, ja nawet nie pamietam kiedy ostatni raz sie sama zadowolilam, wiec to nie tylko seks z partnerem, ale i masturbacja poleciala na leb na szyje…

    😡 🙁 😥

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Brak ochoty na sex! Pomocy!!!"

Przewiń na górę