Wesele czy zwykle przyjecie?Co uwazacie za lepsze?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No wlasnie wolicie urzadzic wielkie wesele?Czy male przyjecie i np super podroz poslubna lub wydanie reszty pieniazkow na np remont czy kupienie nowych mebli,itp.?

    Czekam na Wasze opinie. 馃榾
    P.S.Jesli ten temat juz byl to sorrki ale jestem tutaj nowa i jak sprawdzic czy dany temat juz byl? 馃槈

    xyz
    Member
    • Temat贸w: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    najlatwiej wejsc w opcje szukaj lub jesli jest duzo wolnego czasu sprawdzic w danym dziale czy cos podobnego juz nie istnieje.

    jesli chodzi o wesele. ja mialam slub cywilny. nie mialam pieknej bialej sukni, nie mialam przystrojonego auta, nie mialam wesela, nie mialam oczepin, nie bawilam sie do rana.

    slub w Urzedzie Stanu Cywilnego, obiad dla najblizych osob (mama, brat z narzeczona dziadkowie, babcie, chrzestny i starsi. obiad, deser, lampka szampana lub wina. po 18 w domu nie bylo juz nikogo

    zaoszczedzlismy kupe kasy za co skonczylismy remont mieszkania zeby zaraz po slubie mieszkac na swoim.

    przed oknami po drugiej stronie ulicy mam „cichy dworek” co sobote sa wyprawiane wesela, juz od kosciola klaksony autokarow, limuzyn, pieknie przydobione auta. rodzina wysiada i czeka az mlodzi wroca z sesji zdjeciowej. znow slychac klakson, teraz nadchodzi ta chwila, wysiada panna mloda, pan mlody chwyta ja za reke i ida sie bawic, w nocy chwilami slychac spiew i smiech, od czasu do czasu spaceruja po podworku goscie zachwycajac sie suknia panny mlodej jej welonem, pysznym jedzeniem i cudownymi kreacjami gosci

    gdybym miala wybor. gdybym mogla cofnac czas….
    napewno bylabym w pieknej bialej sukni z welonem. napewno uchcialabym urzadzic wielkie weselicho na bardzo wiele gosci z pysznym jedzeniem. gdybym miala taka mozliwosc to i w kosciele ceromonia bylaby niezapomniana.
    napewno wyjechalabym w podroz poslubna. wolalabym nie inwestowac w mieszkanie (na to znalazlyby sie pieniadze z czasem)
    mialabym co wspominac. moglabym opowiadac jak bylo pieknie i jakie te chwile byly cudowne

    a tak… a tak pozostaw zal i smutek ze jako kobieta nie moglam spelnic swojego marzenia, stanac u boku ukochanego przed oltarzem i cieszyc sie soba tym jak pieknie w ten dzien wygladam i ze ten dzien nalezy tylko do mnie.

    wiem ze to kupe kasy, orkiestra, autokary, wodka, rzarcie, wiem ile kosztuje sala i wiem jak duzo kosztuje wyjazd po slubie. ale teraz to wiem ze oddalabym wszystko za takie chwile i wspomnienia

    tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Dzieki xyz za odpowiedz.Tez bym tak chciala miec fajne weselicho ale nie na duzo osob ale tez pieniedzy brak.Sama nie wiem co jest lepsze? 馃檮

    Czekam na reszte Waszych wypowiedzi. 馃槈

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Temat贸w: 51
    • Odp.: 590
    • Zas艂u偶ony

    ja te偶 sie tak ostatnio zastanawia艂am czy nie chcia艂abym miec wesela czy tylko jakie偶 przyjecie np w restauracjii bo co prawda to prawda ze zaoszczedzi si臋 duzo pieniazkow i za to mozna urz膮dzi膰 sie lub kupic np samoch贸d ale dosz艂am do wniosku 偶e chyba bym wola艂a wesele bo wko艅cu to jest niezapomniana chwiula kt贸r膮 bedziemy milie wspominac i miec ztego jakie偶 fajne wpsomnienia 偶e bawi艂o si臋 coa艂a noc tanczy艂o jad艂o rozmawia艂o do bia艂ego rana 馃檪 pozdrawiam

    WarnGirl
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Je偶li ju偶 nast膮pi taki dzie艅,偶e wyjd臋 za m膮偶 ( 馃槸 ),to oczywi偶cie,偶e b臋dzie si臋 to wi膮za艂o z wielk膮 fet膮 馃榾 To jedyny taki dzi艅 w 偶yciu i na pewno do艂o偶臋 wszelkich stara艅,偶eby by艂o to niezapomniane wyda偶enie 馃榾

    netinka
    Member
    • Temat贸w: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hmm..

    gdy pomy偶l臋, 偶e ludzie zapo偶yczaj膮 si臋 na ile偶 tysi臋cy z艂otych, a nawet kilkadziesi膮t tysi臋cy, 偶eby wyprawi膰 wesele, takie 偶e HOHO, to a偶 mnie ciarki przechodz膮… wola艂abym wyda膰 te pieni膮偶ki na jakie偶 hmmm… przyziemne rzeczy, cho膰 bardzo przysz艂o偶ciowe.. jaki偶 procent w kupnie domu, remontu…

    Oczywi偶cie, ze powinno byc to wielkie wydarzenie, mnie jako偶 do tego nie ci膮gnie, lubie ta艅czy膰 do p贸zna na weselach, bawi膰 si臋, je偶膰;)…

    jednak sw贸j wyobra偶am sobie jako normalny obiad, bliscy… wa偶ne 偶eby si臋 cieszyli z tego 偶e podjelam nastepny powa偶ny krok w swoim 偶yciu… nie wiem czy b臋de tego 偶a艂owac, mam nadzieje ze nie… ale czego to cz艂owiek w swoim 偶yciu nie za艂uje…

    tigerka
    Member
    • Temat贸w: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Netinka dokladnie tez jestem takiego zdania jak Ty! 馃槅

    Kati
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 53
    • Sta艂y bywalec

    Dla mnie bez dwuch zdan wielkie wesele!!!!
    jest to jedyny taki dzien w zyciu i mysle ze powinnismy go przezyc jak najwspanialej sie da!
    Biala sukienka, w kosciele czerwony dywan, organy i skrzypce..i piekny spiwe…
    na sali pierwszy taniec mlodej pary przy muzyce Elvisa Presleya…tak niestandardowo:)
    i zabawa do samego rana!
    A co najwazniejsze mile wspomnienia do konca zycia:P

    eta
    Member
    • Temat贸w: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tez bym chcia艂a WESELE NA „ca艂膮 WIE偶” ale ja mieszkam w mie偶cie a rodzin臋 mam z g贸r.. wiec nie ka偶dy mi przyjedzie b臋d臋 robi膰 wesele do 80 os贸b tzn tak dzisiaj planujemy… ale czas poka偶e… ja chce mie膰 wesele inne.. i my偶l臋 ze takie b臋dzie.. 馃檪

    majeczka
    Member
    • Temat贸w: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    My pojedziemy do slubu na motocyklach, beda wszyscy znajomi z klubu na motocyklach, cala kochana rodzinka, inni przyjaciele.
    A potem bedziemy wszyscy bawic sie do rana na wielkim weselu 馃榾

    Slub, poczatek nowego zycia z osoba ktora sie kocha jest jednym z najwazniejszych wydarzen w zyciu, wiec mysle ze nie warto zalowac na nie kasy… 馃檪

    kajdaaa
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja wole miec przyjecie po ceremoni slubnej niz wesele. Bylam juz gosciem na paru weselach i jakos nie bawia mnie takie imprezy a zaoszczedzone pieniadze wolalabym wydac na podroz poslubna. Wiem ze dla kobiety jest to jedyny dzien w zyciu ktory sprawia jest najwieksza przyjemnosc biala suknia, ukochany mezczyzna, rodzina ale jednak my jestesmy oby dwoje tego samego zdania. Po ceremoni przyjecie w restauracji obiadek, deser i koniec a my wyjezdzamy w podroz poslubna…. i wtedy bedzie sie dzialo….

    Meru
    Member
    • Temat贸w: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja bym chcia艂a wesele na max 100 os贸b. Pi臋kna suknia i m贸j cudowny ksi膮偶臋 z bajki. Ale to s膮 moje marzenia a jak b臋dzie na prawd臋 tego nie wiem. Najwa偶niejsza jest nasza mi艂o偶膰 a nie to co si臋 wydarzy w tym jednym dniu. 馃榾

    muchomorek
    Member
    • Temat贸w: 13
    • Odp.: 495
    • Zas艂u偶ony

    ja tez chcia艂abym wesele na 120/130osob:) piekna bia艂a suknia cudny samoch贸d ma艂e dziewczynki w sukieneczkach ktore sypi膮 przedemna kwiatki ;d poprostu jak z bajki ale czy to wszytsko bedzie okaze sie ile bedziemy miec kasy:)Moja siostra mia艂a przyjecie ok 50 osob wszytscy swietnie sie bawili i ona jest zadowolona 馃檪

    mia1980
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja bym chcia艂a te偶 wesele ale z ma艂膮 ilo偶cia go偶ci. Owszem bia艂a suknia, ale bez zadnej limuzyny bo mi si臋 to nie podoba. No i oczywi偶cie jednodniowe bez poprawin bo to jest ju偶 m臋czarnia. Ale tak szczerze m贸wi膮c to nigdy nie przepada艂am za takimi imprezami

    mojito
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 55
    • Sta艂y bywalec

    ja planuje po slubie obiad dla rodzinki, taki uroczysty. natomiast impreze, ale juz w klubie dla znajomych:) przyszly malzonek cos kreci nosem ale sadze ze go rpzekonam:)

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wesele czy zwykle przyjecie?Co uwazacie za lepsze?"

Przewi艅 na g贸r臋