• Autor
    Odp.
  • Carna
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    wracajac do tematu: co sadzicie o hucznym weselu ale po slubie w urzedzie stanu cywilnego?
    czy wesele takie na fest to tylko po ko偶cielnym?
    pytam bo ja planuje cywilny na 100%

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tez bede miec slub cywilny, jesli w ogole na jakis sie zdecyduje. a wesele bede miec takie, na jakie bede miec ochote. i nie obchodzi mnie to, co sadza o tym inni ludzie.

    kimmuriel
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Ja b臋d臋 bra艂 偶lub ko偶cielny, cho膰 Napoleon da艂 mo偶liwo偶膰 cywilnego 偶lubu. Uwa偶am, 偶e wesele huczne po 偶lubie cywilnym to nic zdro偶nego. Ka偶dy si臋 bawi jak lubi.

    Zielonooka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    艣lub to 偶lub. Po cywilnym wg mnie r贸wnie偶 mo偶e by膰 huczne wesele.

    rusalka
    Member
    • Temat贸w: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja wole tez duze weselicho musze miec co wspominac i opowiadac dzieciom 馃檪

    VanillaSky
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    艣lub ko偶cielny + male przyj臋cie dla rodziny i przyjacio艂. 偶adnej przys艂owiowej, ktorej w 偶yciu na oczy nie widzia艂am, ale 15 lat temu rodzice byli na slubie jej siostrzenicy wi臋c wypada zaprosi膰). nie wyobra偶am sobie siebie ta艅cz膮cej przez ca艂膮 noc z ka偶dym ze 100 go偶ci (bo tyle 偶rednio jest na weselu – chyba), ok dzielone przez 2 r贸wna si臋 50 – to i tak za du偶o, zabaw w rodzaju „teraz chwytamy si臋 za kolanka” i takich tam. a co b臋dzie – oka偶e si臋 gdy nadejdzie dzien 偶lubu, ale my偶l臋 偶e b臋de da偶y艂a 偶eby by艂o szybko, spokojnie, smakowicie 馃檪

    Ale powiem Wam, by艂am na greckim weselu, takim prawdziwym „big fat greek wedding”. zaniem贸wi艂am, autentycznie zaniem贸wi艂am gdy zobaczy艂am tyle ludzi, za艂adowane sto艂y, gdy us艂ysza艂am ichniejsza weseln膮 muzyk臋. rewelacja.

    zuzaz89
    Member
    • Temat贸w: 14
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Hmm… moje zdanie jest takie, 偶e powinno by膰 wesele. Huczne czy nie huczne to juz kwestia pary m艂odej i czy s膮 na to fundusze. Ja jak ka偶da kobieta chcia艂abym najlepiej wygl膮dac i 偶eby te wesele najlepiej wysz艂o.
    Nie chcia艂abym mie膰 ma艂ego przyjecia ani takiego hucznego. Rodzice, rodze艅stwo, dziadki, chrze偶ni z rodzin膮 i rodze艅stwo rodzic贸w. Wi臋c gdzies chcia艂abym mie膰 wesele na gdzi臋s nie wiem mi臋dzy 60 g贸ra 80 os贸b.
    A co do prezent贸w to w moim przypadku nie zale偶y od wesela hucznego. Moj partner ma juz sw贸j dom i jest juz tam praktycznie wszystko. Wi臋c jak b臋dziemy robi膰 wesele to b臋dziemy woleli pieni膮dze np na jaki偶 remont, pok贸j dla dzidziusia lub na jaka偶 romantyczna podr贸偶.

    Katie
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 591
    • Zas艂u偶ony

    jak dla mnie wesela i pijatyki 偶lubne to juz niemodny prze偶ytek… najlepiej, jak m艂odzi zapakuj膮 si臋 od razu do auta, prosto na lotnisko i fruu na miesi膮c miodowy 馃檪

    misia120
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    przed 偶lubem te偶 mia艂am taki dylemat, ale w ko艅cu pozosta艂o przy weselu. boje z m臋偶em mamy du偶e rodziny to tego znajomi i wysz艂a nam spora liczba go偶ci. Teraz wiem, 偶e to by艂a dobra decyzja. Te cudowne chwile prze偶yli偶my z naszymi bliskimi i znajomymi, nigdy jeszcze si臋 tak nie wybawi艂am, nie by艂o te偶 偶adnych awantur, bijatyk wszyscy zachowali si臋 bardzo kulturalnie. P贸藕niej wszyscy nam dzi臋kowali za wspania艂e wesele i wyda膰 by艂o, 偶e m贸wili szczerze.

    isztar
    Member
    • Temat贸w: 27
    • Odp.: 524
    • Zas艂u偶ony

    ja si臋 powa偶nie zastanawiam nad przyj臋ciem weselnym. U mnie to wygl膮da tak: by艂am ju偶 na nie jednym 偶lubie i weselu – wszystkie pi臋kne, ale b艂ogos艂awie艅stwo rodzic贸w, potem podzi臋kowanie dla rodzic贸w w trakcie zabawy by艂oby dla mnie koszmarem w dniu kt贸ry ma by膰 najszcz臋偶liwszy w 偶yciu…m贸j Ojciec zmar艂 dok艂adnie dwa lata temu – nie wyobra偶am sobie Jego nieobecno偶ci podczas np. podzi臋kowa艅.

    Ponadto rodzina mojego partnera sk艂ada si臋 z oko艂o 80-90 os贸b a moja z 10 os贸b wi臋c nie wiem czy ma to sens.

    Jak widzicie nie zawsze chodzi o kase…

    Zelka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    ja to oczywi偶cie ko偶cielny i wielkie huczne weselicho;] a podr贸偶 po偶lubna w swoim czasie;p

    kajdaaa
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    W艂a偶nie wr贸ci艂am z wesela na kt贸rym bawi艂o si臋 145 os贸b (mia艂o by膰 przesz艂o 200) by艂o super ale dalej tkwi臋 w przekonaniu, 偶e wol臋 tylko przyj臋cie weselne 馃檪

    masazysta
    Member
    • Temat贸w: 22
    • Odp.: 56
    • Sta艂y bywalec

    Ja wole tradycyjne du偶e wesela. Ale w sumie aby to zorganozowa膰 trzeba strasznie du偶o wysi艂ku.
    Pieni膮偶ki po weselu przeznaczy艂 bym na zakup np: samochodu – na raty

    mrowka
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 764
    • Zas艂u偶ony

    ja bym chcia艂a wesele, chociaz tak czasami sie zastanawiam zeby nie robic wesela a te pieni膮zki przeznaczyc np na dom,
    w sumie wesele to niezapomniane przezycie, wspani艂y dzie艅, sama nie wiem

    supersluby.pl
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 60
    • Sta艂y bywalec

    艣lub jest dla mnie i ewentualnie dla najbli偶szej rodziny. Dlatego ja jestem zdecydowanie za tym, 偶eby prze偶ywa膰 go wsp贸lnie z najbli偶sz膮 rodzina. A jak ciotki i wujkowie, kt贸rych ledwo znam chc膮, to niech przyjd膮 do ko偶cio艂a. Huczne wesele nie wchodzi w gr臋 馃槈 Uwa偶am, 偶e lepiej te pieni膮dze wyda膰 na jak膮偶 niezapomnian膮 podr贸偶 po偶lubn膮, gdzie si臋 jest tylko ze swoj膮 ukochan膮 osob膮 i z ni膮 si臋 偶wi臋tuje to wa偶ne dla nas wydarzenie 馃檪

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Wesele czy zwykle przyjecie?Co uwazacie za lepsze?"

Przewi艅 na g贸r臋