Co wisi na żcianie w Twoim pokoju?;)

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    U mnie wisi tablica korkowa i pelno na niej przeroznych rzeczy przyczepionych 😆 ,a tak to male obrazki w rozyczki,oraz obraz CUBY plazy:) z palmami 😆 ,kalendarz nad wieża, wisi tez polka nad lozkiem , na ktorej sa rozne tuperele typu delfinki,sloniki,ksiazeczki,album ze zdjeciami,swieczki male,ramka na zdjecia.:) 😆

    A u Was co wisi na scianach w pokoju?

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    chyba wiekszosc z nas ma takie pulki z za przeposzeniem duperelami, swiecznik, swinka, wazonik, zasuszona roza z Walentynek, zdjecie ukochanej osoby. A jeszcze na scianie wisi mi obraz z pieknym krajobrazem. a poza tym niewiele mam na scianach, bo mam malo miejsca i nie chcialam zrobic graciarni

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no ja mam
    lustro
    zegar z lustra
    kalendarz
    i obraz JP2

    i tyle ja nie lubię mieć obwieszone żciany 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    U mnie mnustwo plakatow z roznych koncertow. Wisza one nad moim lozkiem na calej scianie

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    U mnie wisi tablica korkowa,a na niej różne pierdoły,wiszą ramki ze djęciami,obrazek z bursztynów,snowboard(a nia mim pełno pozawieszanych torebek 🙂 ).

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    U mnie na żcianie nic nie wisi ale za to mam wszystko na półkach i komodzie. Zdjęcia, kwiatki w wazonach i pełno wszędzie kolorowych żwieczek.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    cóż ja nie mam swojego pokoju. Ale że w mieszkaniu mam dwa to mogę się pochwalić ogólnie co wisi 🙂
    1 pokój : tablica korkowa a na niej moje rysunki z postaciami z bajek i zdjęcie mojego synka
    2 pokój : tarcza do lotek, 3000 puzzli przedstawiających trzy statki morze i ocean, 6 zdjęć synka, obraz od mojej szwagierki
    w kuchni kalendarz 🙂

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    zdjecie moje i mojego chlopaka, obrazek z nad morza, kalendarz, swieczniki, dwa kwiaty z rodziny bluszczowatych:)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Regał z płytami i obrazki z książek Pratchetta. 🙂 A poza tym duperlki… duperelki… 🙂

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    u mnie na żcianie wisi obraz od 1 Komunii oraz żliczny z Kotkami i dodać jeszcze zdjęcie wielkie mnie i mojego Kochanie, a za to na drzwiach mam pełno kartek z 18 po przyczepianych

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Kalendarz
    Mój i siostry obrazek z Komunii
    Mój dyplom ukończenia 18 lat
    Różowy aniołek z napisem „Aniołek na dobry humor”

    i to mi wystarczy 😛

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    u mnie na żcianie wiszą moje rysunki, duże lustro 😀 i krzyżyk nad drzwiami 😉

    kasia20068
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Dobry temat nie wiem tylko czy miejsca starczy 8)
    u mnie na scianie wisi:
    1) kalendarz z przystojniakami 😀
    2) zegar
    3) obrazek (własnoręcznie wyszyty konik)
    4) plakat wielkoscie A2 ( wytówr wlasnej fantazji)
    5) mapa europy 😯
    6) 3 tablice rejestracyjne od samochodu
    7) tabliczka dorgowa typu „objazd”
    8) 4 tabliczki ze słupa „nie dotykać! urządzenie elektryczne”
    9)dwie półki z rumplami 😀
    10) jakis tam dyplom oprawiony w antyrame (mama sie uparła) 😕 hehehe
    11) i jakies tam inne naklejki a pociagów i autobusów są poprzyklejane na żciny:)

    ufffff…… 8)

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Tablica korkowa z mnóstwem zdjęć najbliższych przyjaciół, kalendarz z przystojnymi mężczyznami z Cosmo i kilka kwiatków 😉

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Na żcianie w sypialni wisi jeden obraz: moje ukochane słoneczniki. Na żcianie w przedpokoju jest lustro i w planie nasze zdjęcia z urlopu (już nad tym pracuję), w tzw. dużym pokoju jest jeden obrazek z masy tynkarskiej, kwiaty w tonacji pastelowej. W kuchni na czerwonej żcianie jeszcze też nic nie ma, bo nadal szukam inspiracji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co wisi na żcianie w Twoim pokoju?;)"

Przewiń na górę