• Autor
    Odp.
  • Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Oooo , u mnie jeszcze prawie w każdym pokoju wisi duży fajny zegarek 😀 A mimo to wszędzie się spóźniam 😕

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    aaaaaa u mnie w pokoju wisi pełnooooooo plakatów różnych przeróżniastych.. do tego obrazki jakież w kazdym razie na sciane plakaty, obrazek (2 chyba) zegarek. o.

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    yyyy parę antyram ze zdjęciami psiapsiół
    i … kurczę… nic więcej 😀

    ania.k
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    u mnie wiszą plakaty paris hiltoni nelly furtdo bo jestem teraz z laptopem w pokoju siostry.

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    ladna fototapeta z motywem ogrodu egzotycznego 🙂
    a w drugim z motywem plazy z palmami poza tym moj maz wiesza sobie wszystko co popadnie u siebie… zdjecia,rysunki-graffiti,pocztowki,plakaty… (jak maly chlopiec 😉 )

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    U mnie wisi obrazek z moim imieniem napisanym po chinsku, kwiatek (sztuczny hehe) i zegar tweety 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    U mnie tablica korkowa, obraz olejny i takie kwiatki 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    U mnie wisi pejzaż i wyszyty przeze mnie obrazek

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    U mnie na czerwonej żcianie wisi plakat czerwonego samochodu, zegar i czarny korek z ciekawostkami, z innej strony są w antyramach zdjęcia pomalowanych ust i oczu, a z jeszcze innej strony duże lustro i zdjęcia moje i siostry.

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Aktualnie nie wisi nic, poza tym kalendarzem z Cosmo
    Przeprowadzka do drugiego pokoju, zaraz coż wykombinuję -bo ta pustka na żcianach mnie przeraża.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    a u mnie wiszą kwiatki i kilka plakatów… 🙄

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    u mnie w pokoju niestey nieda sie duzo rzeczy powiesic bo mieszkam w wynajetym z umeblowaniem mieszkaniem i umnie w pokoju jestaki okropny wielki regal prawie pod sam sufit i na 2 scianach i wisi tylko obrazek z komuni i taki z wazonami od”tesciowej” 😀 i kwiatek 🙁 a chcialabym miec taki np 3czesciowy duzy obraz 😆

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    U mnie po kolei wisi:
    zegar
    obrazek z komuni
    obrazek z aniolkami
    niebieska roza od misia na 18 i taka drewniana lyzka bisnesmana:)
    lustro
    plyta CD
    Plakat ze slonecznikiem i 2 roze od misia
    wisialoby pewnie wiecej gdyby nie to ze mam 2 duze okna i nie ma wiecej miejsca na scianach:)

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    u mnie wisi półka, na której są albumy ze zdjęciami, segregatory z kolekcji Gazety Wyborczej, kilka książek i paprotka 🙂 a w drugim pokoju, tak jak i w przedpokoju, nie wisi jeszcze nic, ale z czasem coż zawiżnie 😉

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    u mnie wiszą… hmm wielki plakat pt „I love beer” głożniki, jakiż misiek no i tv

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co wisi na żcianie w Twoim pokoju?;)"

Przewiń na górę