• Autor
    Odp.
  • pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    u mnie jeden kwiatek oraz czerwony obraz z aniołem autorstwa kumpeli

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    U mnie …. mapa Kielc, zdjęcia różnych krajobrazów i nasze zdjęcie 😀

    imported_pomarancza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Plakat z kawą, plakat z białą różą, zegar ostany na urodziny. To wszystko, bo żciany mam w dwóch kolorach i nie trzeba ich zawieszać niczym więcej, żeby było przytulnie i niepusto 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hmmm… tablica korkowa, półki z książkami, płytami, duperelkami typu wazon czy jakaż figurka, kalendarz ogromniasty z widokami… a misiek chce powiesic obiekty swych zainteresowań… np. replika karabinu z wojny w wietnamie, takie tam… 🙄 no mówię wam, dobrze ze mało regałów jest, to przynajmniej dużo wolnego miejsca…

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Jeden duzy obraz z widokiem na morze,oprucz tego,wisi zrobiony przez moja siostre obrazek,na ktorym jestem ja i moj ukochany,jako dzieciaki.
    Nie ma zadnych polek i pierdol,bo to zagraca pokoj,moim zdaniem.

    KrolewnaSniegowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Only obraz.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    @Onione wrote:

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Nie ma zadnych polek i pierdol,bo to zagraca pokoj,moim zdaniem.

    gdybym nie miała półek- ksiażki chyba składowałabym na podłodze…. 😉 co jest rzeczą katygorycznie przeze mnie zakazana . 8)

    książkom to ja bym własne łóżko oddała… 😀

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    @Onione wrote:

    gdybym nie miała półek- ksiażki chyba składowałabym na podłodze…. 😉 co jest rzeczą katygorycznie przeze mnie zakazana . 8)

    Ksiazki trzymam na regalach.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a widzisz… a ja np. nie mam regałów… no, takie minimum coby ubrania miec gdzie trzymać, i ewentualnie pożciel ale generalnie w przedpokoju przepastna szafa do tego służy.

    a półki i są takie, żeby ani żciany nie przesłonić, i to co na półkach jest ładnie wyeksponować.

    do regałów mam uraz (przez paskudne meblożcianki 😉 )…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    toć mówię, lóżko możnaby odstąpić… 😉 ja tam czężć księgozbioru w rodzinnym domiszczu zostawiłam, a inną czężć pewnie po dziadkach odziedziczę, bo moi bracia nie mają takich zapędów do książek… ale z dziedziczeniem mi się rzecz jasna nie spieszy…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co wisi na żcianie w Twoim pokoju?;)"

Przewiń na górę