• Autor
    Odp.
  • Samotna w wielkim miescie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    podoba mi sie wasz pomysl, o wsparciu heheh NIo ja wlasnie od wczoraj biegam(w Polsce biegalam przez miesiac w dzien w dzien) ograniczalam sie Ale pracowalam w urzedzie skarbowym , i nie miala czasu jecs schudlam i bylam zadowolona Teraz niestety przeprowadzilam sie do Walii do pracy i na studia(mam nadziejej ze mi to wypali) i zaczelam z nudow jesc w 2 tyg prztylam ok 4 kg Od wczoraj wzielam sie za siebie znowu, malo dzisij bardzo zjadlam, wczoraj biegalam i ide beigac Waze 66 przy wzroscie 175 Chce wzyc 60 a przy dobrych pradach 58 🙂 maze o takiej wadze Powiedzcie czy macie jakies rady do odchudzajacyh, np co zrobic jak umieram z glodu a nie chce nic jech stuczacego. co zapycha ??

    Pozdrawiam…. ciekawe za ile bede widziala efety……

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja kiedyż zawsze przed posiłkiem piłam 0,5 l wody mineralnej… wtedy mniej sie zjada ale nie polecam bo po dłuższym czasie wprowadziło mnie to w anoreksje wprawdzie schudłam do 47 kg przy wzrożcie 173 ale nie polecam… Po leczeniu ważyłam 53 i to była bardzo dobra waga (przynajmniej dla mnie) Teraz już po dłuższym czasie ważę 61 kg i nie jestem z siebie zaowolona ale brak dyscypliny oraz zaburzenia odżywiania z przeszłosci nie pozwalają mi na jakież radykalne diety…

    Za to polecam dietę kapużcianą (opartą na pewnej zupie) Bardzo dobra i efektowna możesz jeżć ile chcesz im wiecej tej zupy tym lepsze rezultaty 🙂 POWODZENIA!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a może by tak schudnąć razem? ;)"

Przewiń na górę