• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ostatnio w centrum poznania jacyż kolesie pobili starsza kobietę, widziałam tylko jak karetka przyjechala po nią.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    jestem zwolenniczką żredniowiecznej kary „oko za oko” jak ukradł to uciąć mu ręce, zabił zabić, zgwałcił to mu obciąć 😈 👿

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Kurcze ale historia. Przeczytałam z zapartym tchem 😀 Cudowna ale i prawie tragiczna. Nasza cholerna biurokracja i bezduszni ludzie 😈

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    bardzo wzruszająca historia. Życzę Ci duzo szczężcia w zyciu 😀

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Cieszę się, że znalazła się osoba, która w tak dokładny i wiarygodny sposób postanowiła się podzielić swoimi przeżyciami.

    olena-25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Wzruszylam się 😥

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Dziwię się że lekarze wykonujący aborcję mogą to robić, prawie jak mordercy..

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A ja mysle ze w niektorych przypadkach aborcja przydałaby sie. Jak słyszy sie o dzieciach porzuconych w smietniku…. 😕 lepiej byłoby gdyby taka kobieta nie urodzila niz potem ma mordowac 😈 jesssu ja bym takiej dozywocie dała skoro chciała popełnic morderstwo 😈

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Pamiętajcie ze wiele z tych przypadkow dotyczy albo małoletnich albo kobiet z patologicznych rodzin, często nie mających dobrych wzorców jak również nie mających tej włażciwej wrażliwożci.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    No i szok poporodowy ma również w tym swój udział, taka kobieta zostaje sama, bez opieki psychologa..

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Moja znajoma miala tak ciezki szok poporodowy ze gdyby nie pobyt w szpitalu to dziecko by nie zylo, zaraz po porodzie zamiast przytulic to rzucila dzieckiem na podloge, na szczescie upadlo na fotel.
    Bardzo dlugo oczekiwalo dziecka, dbala całą ciąże a jak urodziła to bylo cięzko.
    Trwało to mniej wiecej 3 miesiące a teraz jest najszczęsliwszą matka, ale o tym incyndencie po samym porodzie nawet nie wie.
    Nic nie pamiętała a lekarze uznali ze lepiej jej nie mowic o tym

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    😯 kurcze kosteczko ale historia 😕 Biedna taka kobieta, chociaz moze i nie skoro nie pamieta.
    Kiedys rozmawiałam z ginekologiem o szoku poporodowym i powiedzial ze tak naprawde to nie ma nic takiego. Ze owszem kobieta moze sie przestraszyc nawału obowiązków , że sama czesto musi sie opiekowac dzieckiem i tego ze juz całe zycie jest za kogos odpowiedzialna ale powiedzial ze głównym powodem takiego zachowania jest niedojrzałosc psychiczna do roli matki.
    I czasem chyba w to wierze no bo… tak jak kostaka mowi ze kolezanka dbała, kochałą czekała na dzidziusia a potem rzuciła nim 😈 poprpstu przerosła ja sytuacja psychicznie.
    Kurcze dziwne sa takie przypadki i mam tylko nadzieje ze ja taka nie bedę

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A ja ci powiem Kasiu ze i szok i depresja poporodowa istenie, co prawda szoku nie rpzezylam na szczescie ale lektury mowią że jest takie zjawisko i ja jestem o tym przekonana.
    Nowe obowiązki- wiesz tak naprawde na każdym etapie zycia nowe obowiązki mogą nas przytłoczyć ale to nie to samo!
    I nie ukrywajmy ale to naprawde trudny moment dla kobiety i mężczyzny również

    zdziska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Chyba ten ginekolog Kasiu nie byl na czasie, bo o szoku poporodowym mowi sie od kilku lat i mowią o tym kobiety które czekaja na dzieci i te ktore urodzily i bardzo je kochaja.
    Ja w sumie nie wiem jak jest ale wydaje mi sie ze jest to glebokie przezycie dla kobiety i moze wywolyac szok.
    Jak uda mi sie rpzezyc poród i bede tu zagladac to opowiem:)))

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ja nie wiem, nie znam się na tym, powtarzam tylko to co sama usłyszałam.
    A w ksiazce też wielokrotnie spotkałam sie z opisami takich sytuacji. Ale tak jak powiedziała zdziżka jak nie bede mamą to nie mam sie co wypowiadac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Aborcja."

Przewiń na górę