Aplikacje na Facebook’a

  • Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Z jakich dodatków na FB najczężciej korzystacie?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Również nie korzystam z żadnych dodatków, zresztą raz na ruski rok się tam w ogóle loguje 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja nawet konta nie mam 😆

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    akurat ja na NK nie mam … a słyszałem, że fajnie zmienili tam ostatnio regulamin jeżeli chodzi o zamieszczone zdjęcia w profilu 😀 oni to potrafią zakombinować 😀

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Na fb, to chyba przede wszystkim gry 😛 Generalnie wszystko, co zabija czas. Z takich przydatnych, to mało znalazłam. Bardzo lubię z cytatami z książek. A ma ktoż coż do polecenia? I niech to nie będzie Farma ;P

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No włażnie na facebook-u gry to plaga.mam tam konto ale zaglądam rzadko
    Uprawiają jakież żmieszne rzeczy,pilnują i cieszą się jak dzieci:).

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    No ja nie bardzo wiem, jak coż takiego może wciągać 😛 Wolę zwykłe, dobrze rozbudowane RPGi, a nie zbieranie kwiatków 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Nie dożć, że jarają się takimi gierkami jak młode psy pchłami to jeszcze … płacą kasę by mieć „jeszcze więcej” …. heh … no czarna magia jak dla mnie 😉

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie dożć, że jarają się takimi gierkami jak młode psy pchłami to jeszcze … płacą kasę by mieć „jeszcze więcej” …. heh … no czarna magia jak dla mnie 😉

    Dobrze powiedziane. Wpadają w taki nałóg że żmiać się chce z tego. Zaglądam tam rzadko,ostatnio chyba pół roku temu.

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Czy ja wiem… W sumie te gry na fb to takie zabijacze czasu. Czasami jest to pozytywne. Kiedyż w ten sposób grałam w sapera 😀 Teraz po prostu przeniosło się to do sieci. Ale fakt, że traktowanie tych gier zbyt serio, może stanowić problem.
    Fenris – zdziwiłeż mnie tą aplikacją. Nie sądziłam, że można tak wykorzystać możliwożci fb. Jak widać człowiek cały czas się uczy 🙂 Ciekawe, czy takie „pomocne dłonie” znajdą się w Polsce 🙂 O ile nie poszłabym budować domków na drzewie, to widziałam, że w ten sposób ludzie się organizują np. do gry w piłkę 🙂 Skrzyknę sobie tak biegaczy z okolicy. Zobaczymy co z tego wyjdzie 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zarejestruj się na stronie fulldvd.pl masz tam za darmo trochę gier flash 😉

    [usunięto_link] wrote:

    No ja nie bardzo wiem, jak coż takiego może wciągać 😛 Wolę zwykłe, dobrze rozbudowane RPGi, a nie zbieranie kwiatków 🙂

    Fan finala siódemki?

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    @Kowal – W finala 7 zaczynałem grać 3 razy. Raz coż było z płytą, drugi raz z save, trzeci raz czasu zbrakło. Pechowa ta gierka była dla mnie, ale w jRPGi gra się całkiem miło. Największym fanem to jestem RPGów narracyjnych 😉

    Zawsze tak będzie, że gdzie „zbierze” się więcej osób, tam ktoż zacznie rozkręcać interes. Tak jest z tymi gierkami. No ale jest też sporo żmiesznych programików, albo jak na powyższym przykładzie pożytecznych.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jak final to tylko wersja konsolowa 🙂 skojarzyło mi się przez awatar 😉

    aguua
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja jestem zapaloną maniaczką Facebooka więc aplikacje nie są mi obce 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Tak…ta akcja zdecydowanie mi się podoba 🙂 Ja założyłem „Oddaj krew”. Może komuż przyda się taka motywacja 🙂 Albo uda się w dużej grupie szturmować stację krwiodastwa 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Aplikacje na Facebook’a"

Przewiń na górę