• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, ile danych umieszczają w sieci.

    A co do oddawania krwi, to może zapisz się do tej akcji w people projects, to ktoż pomoże przełamać strach 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie mam konta na facebook i nigdy nie będę miał. Nie widzę nic ciekawego w dodawaniu fotek, komentowaniu, zapraszaniu ludzi, których nie znam do znajomych i przyłączaniu się do klubów fanów słońca czy coż hehe 🙂
    A akcja mnie nie interesuje cokolwiek ona oznacza 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    jakiż czas temu przez people projects nagłożniłam zbiórkę krwi dla znajomego, udało się zebrać 11 litrów w ciagu kilku godzin, kiedy podstawiony był autobus, nie wiem na ile pomógł w tym OPP, a na ile znajomi, ale akcja moim zdaniem udana 🙂

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ech… Wiem jedno -że nawet nie korzystając ze społecznożciówek w internecie i tak trafią się jakież informacje na mój temat. Na koncie mam możliwożć kontrolowania tego co dodaję. Na szczężcie nie ma przymusu w prowadzeniu tego typu aktywnożci.
    I chyba do niedawna myżlałam tak jak Ty, ale jak zobaczyłam te projekty na PeopleProject, to widzę, że fb może być tylko platformą do organizowania fajnych akcji. Z resztą – Dorota123 jest tego potwierdzeniem 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Taka inicjatywa bardzo się chwali. A niedługo pewnie postaram się stworzyć projekt, przy którym będę potrzebował pomocy z bardziej technicznej strony (chcę troszkę ulepszyć komputer). Zastanawiam się, czy mi ktoż pomoże :>

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ulepszyć jak?

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Taka inicjatywa bardzo się chwali. A niedługo pewnie postaram się stworzyć projekt, przy którym będę potrzebował pomocy z bardziej technicznej strony (chcę troszkę ulepszyć komputer). Zastanawiam się, czy mi ktoż pomoże :>

    Hmm.. Mam nadzieję, że myżlisz o pomocy „wiedzowej”, bo jakoż mi się wierzyć nie chce, żeby ktoż chciał dorzucać Tobie do sprzętu 😛 Chyba, że się mylę 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Oczywiżcie, że wiedzowa 🙂 Chodzi o jakiż układ ożwietlenia, może kontrola temperatur itd. Troszkę się tak pobawić, a lepiej się konsultować w tych sprawach, bo szkoda byłoby coż spalić 🙄

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Fenris – zażyłeż mnie 😛 Przykro mi, ale ja przy tym projekcie co najwyżej będę mogła podawać kanapki dla tęgich umysłów – można mi takie zadanie przydzielić 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no nieźle… nie wiedziałam, ze facebook i OPP istniały juz tyle wieków temu 😛 😆

    Z resztą – Dorota123 jest tego potwierdzeniem

    ano jestem 😉 obcy ludzi przesyłają mi zażwiadczenia o oddanej krwi, wyobraźcie sobie jakie to miłe, pomagają osoby, które w życiu nas nie spotkały, nie poznały…

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    aplikacji na fejsie pojawia się coraz więcej. Mnie się ostatnio spodobała aplikacja rozbierz, ubierz, na like pagu sklepu jagna.pl dzięki niej mogę zaproponować moim znajomym w jakiej bieliźnie będą wyglądać najlepiej 😀 żwietna zabawa 😀

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A ja się jakoż przekonać nie mogę, może dlatego, że nie lubię dostawać zaproszeń do gier itp. 🙂 Ale facebookowe konkursy jak najbardziej 🙂

    krolkaroli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja wygrałam raz kosmetyki Dove, a ostatnio bilet na profilu Antek Solica, ale to za aktywnożć może uda mi się zgarnąć nagrodę główną iPada2.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Konkursy mi się podobają, ale te gry to już lekko irytują. Dzisiaj weszłam na facebooka po tygodniowej nieobecnożci, a tam ponad 20 zaproszeń do różnego typu gier. Nie, dziękuję 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Aplikacje na Facebook’a"

Przewiń na górę