apteki w internecie, warto korzystac?

  • Autor
    Odp.
  • martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dobre sa? Mozna zaufac internetowym aptekom, czy lepiej miec zaufanie do tradycyjnych, ktore w internecie maja jedynie swoj oddzial?

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o internetowe apteki to sytuacja ma się podobnie jak w przypadku sklepów. Są te dobre i godne zaufania jak i oszużci. Tego nie da sie uniknąc. Jeszcze nigdy nie kupowałam w interentowej aptece.

    justyna2609
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja zamawiam leki na stronie doz.pl i odbieram je u siebie w aptece i polecam to wszystkim, ogolnie jezeli ktos bierze leki ciagle to dzieki tej stronie moze duzo zaoszczedzic:)

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja ci moge polecic superapteka.pl i pewnie ze korzystaj z internetowych, tansze sa

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    No mi się wydaje, ze to wygodna forma zakupów, poza tym zdarza się tak, że nie ma jakiegoż leku w aptece na mieżcie, a w internetowej można go od reki dostać. A czy macie jakież ulubione apteki, z których często korzystacie i jesteżcie zadowolone?

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja mogę polecić [usunięto_link]. To bardzo fajna apteka, dzięki temu że wszytko to co maja na stronie, mają tez w magazynie, więc wysyłka zajmuje im około doby. Wybór jest całkiem spory, a ceny jak wszędzie w sieci znacznie niższe. Mają też ciekawe promocje, teraz można wygrać na przykład noc w apartamencie w Krakowie.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Też się zastanawiałam nad tym, czy nie zacząć kupować leków przez internet?? Bo chyba się to bardziej opłaca niż zakupy w tradycyjnej aptece. Na pewno przyjrzę się bardziej tym aptekom;) Porównam ceny z tradycyjnymi;) Ale fajnie że można coż wygrać dzięki zakupom;)

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jakoż nigdy nie byłam przekonana o sensie kupowania leków w aptekach internetowych-zazwyczaj jak potrzebuję jakiż lek to potrzebuję go „na teraz” i nie mam zamiaru czekać aż dojdzie przesyłka.
    Nie jestem też jakąż lekomanką i nei robię zapasów leków w domu.

    Potrzebuję jakiż lek doraźnie czy mam receptę do zrealizowania-idę do apteki-proste!
    Są przecież sieci aptek,które mają taniej, zresztą nie kupuję leków jakoż ciągle.

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    To zależy jaką ilożć leków się kupuje. Jeżli jedno tanie lekarstwo to się nie opłaca, bo trzeba doliczyć koszty transportu.

    justyna2609
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja juz wspominalam o aptekach „Dbam o zdrowie”. za transport nic nie placisz bo leki odbierasz w aptece DOZ-u ktora jest w poblizu. ceny maja naprawde konkurencyjnej, bo sa to leki z hurtowni i wtedy apteka nie narzuca marzy(ja przy moich tabketkach za 21 zł oszczedzam 5zł). link: [usunięto_link]

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Warto kupować w aptekach internetowych tylko trzeba doliczyć jeszcze koszty transportu i zobaczyć czy sie kalkuluje.

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    no spoko w tej superaptece nawet bardzo sie kalkuluje, dziekuje za odpowiedzi

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    A którą aptekę ostatecznie wybrałaż?? Ja sprawdzałam kilka aptek i moim zdaniem najtańsze leki i największy wybór jest na e-lek.pl i ceny też są bardzo niskie… Zgadzam się z tym, że jak się kupuje duże ilożci leków to warto jest skorzystać z usług apteki internetowej, bo też zawsze można liczyć na jakież zniżki, albo promocje.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Potrzebuję jakiż lek doraźnie czy mam receptę do zrealizowania-idę do apteki-proste!
    Są przecież sieci aptek,które mają taniej, zresztą nie kupuję leków jakoż ciągle.

    Recept i tak nie zrealizujesz w aptekach internetowych, ale tylko i wyłącznie w tych stacjonarnych. W aptekach internetowych natomiast możesz kupić zdecydowanie taniej wszystkie leki i przeróżne suplementy, które nieraz ciężko jest znaleźć w aptece osiedlowej. Plusem aptek internetowych jest bardzo duże ich zaopatrzenie. I ja również kupowałam (suplementy) w aptece e-lek.pl

    Veron
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Nie jestem zwolenniczką aptek internetowych, chociaż niewątpliwie zakupy przez internet są dużo wygodniejsze. Ich podstawowym minusem jest to, że nie możesz się cieszyć zakupionym towarem od razu i trzeba się liczyć z kilkudniowym oczekiwaniem na zamówienie. Wolę apteki tradycyjne, bo tam mogę liczyć na poradę wykwalifikowanego personelu. Ta porada może dotyczyć wyboru tańszego odpowiednika leku reklamowanego w telewizji. Firmy farmaceutyczne często produkują leki o podobnym działaniu, które w zależnożci od producenta mogą różnić się ceną. Zachęcam do rozmowy z farmaceutą, oni naprawdę znają się na lekach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " apteki w internecie, warto korzystac?"

Przewiń na górę