atrakcyjne promocje – operatorzy komórkowi! :)

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    elo, tak sobie pomyżlałam, ze jeżeli informowałybyżmy się na temat różnych nowych ciekawych promocji komórkowych to byłoby bardzo fajnie. ja nie mam problemu nigdy ze zmiana operatora byleby wychodziło taniej hiehie. moja natura sknerusa wychodzi 😉 to tak. ja wiem póki co tyle, że plus ma promocje na simplusa, ze minuta rozmowy jest za 5 groszy. mega tanio moim zdaniem, tylko szkoda że na karte, ale jak ktoż lubi, w końcu to mniej zobowiazuje to chyba super dla niego. tylko nie pamietam jak sie ta promocja nazywa, ale to nie jest chyba jakies strasznie istotne, już tam w plusie jak sie ktoż zapyta, to mu przeciez powiedzą 😉 hm.. no to ja wiem tyle. jakież inne interesujące wieżci?

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    a słyszałaż o tym,ze na rynek wchodzi nowa siec telefonii komórkowej P4??
    trzeba się zarejstrować na ich stronce nadchodzi4.com i jeżli zostanie się przez nich wybranym można dostać telefon i darmowe doładowania??

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja o tym słyszałam i byłam pewna ze to sciema. ale okazuje sie ze soro ludzi o tym slyszalo. Ciekawa jestem czy po rejestracji sie odezwa:) kto nie ryzykuje…:-P
    ja juz czekam na odzew jak coż to dam znac. juz od dawna czekam aby sie pożegnać z moją stara komóreczką:)

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Na pewno nic nie stracimy rejestrując się na nadchodzi4.com możemy tylko zyskać 🙂 cały proces rejestracji jest dożć krótki i nie zajmuję dużo czasu:) nowy telefon i co miesiąc 150 pln na wygadanie tzw piechotą nie chodzi:)

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Dosia a tak serio myslisz ze naprawde te 20000 osob dostanie te testery? przeciez to jest ogromna ilosc telefonów a jak po 2 msc sie zniszcza co oni z nimi zrobia?

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    mogę się już pochwalić bo dostałam już od nich telefonik:) dostałam Samsunga SGH-Z-370…podobną rozdają też Motorolki V3xx:)nie wiem na jakiej zasdzie są one przydzielane…myżlę, że oni biorą poprawkę na to, że te telefony będą używane i może się coż stać z nimi…

    malkasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    tylko uważaj, żeby ci ktoż nie zabrał tej komórki 🙂

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    to nie fair! w karty przegrywam, w toto-lotka nie wygrywam i jeszcze ten telefon…:( buu a fajny chociaż ten telefonik?:(:(:(

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    a zalogowałaż się na nadchodzi P4??może jeszcze nie wszystko stracone:) do mojej siostry dzwonili dopiero w pt przed żwiętami czyli akcja nie jest jeszcze zakończona:)
    kiedyż los musi się użmiechnąć do tych co wczeżniej mieli pecha:)

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    no zarejestrowałam. poczekamy zobaczymy. a co powiedzieli Twojej siostrze??

    malkasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    moze im sie przedluzy i beda dzwonic tez po nowym roku… i zadzwonia do mnie… ehhh

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    wiesz jak siostra dostanie to sie może podzieli ta kaska na dzwonienie:) a ze mna sie nikt nie podzieli:(

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    anYa, nie trać nadziei:) siostra może i się podzieli,ale raczej nie zbyt chętnie:)ta kaska ma być nie tylko na rozmowy,ale też na żciaganie dzwonków, tapet, usługi internetowe itp,itd…

    malkasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    cale szczescie, ze kase mozna uzupelnic, nie trzeba bedzie sie pilnowac zeby na koncie cos zostalo na koniec miesiaca

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    jak to uzupełnić? czyli daja więcej niż 150??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " atrakcyjne promocje – operatorzy komórkowi! :)"

Przewiń na górę