• Autor
    Odp.
  • dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    jak dla mnie to nie było zbyt smieszne…współczuje twojje koleżance…mocno bym sie zdenerowwała…Play mam nadzieję takich pomysłów miał nie będzie…
    co sądicie o ofercie Play??

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja mysle ze najwazniejsze jest to ze jest prosta i przejzysta i jak dostane rachunek to wiem za co place a za co nie!bo w orange rachunek jest tak koszmarny ze nigdy nie wiem ile tak naprawde mam darmowych minut !masakra

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    w Play możesz w każdej chwilii na poratlu w sowim koncie spr z kim i kiedy rozmawiałąs, na co wykorzystałaż swoje srodki…bardzo dobry pomysł bo pamięć ludzka jest niestety ulotna…

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    to jest rewelacja juz o tym slyszalm i uwazam ze play jako pierwsza telefonia choc dopiero wchodzi jest dla ludzi a nie my dla niej!!!!

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Play trzyma się zasady „klient nasz pan”…przede wszystkim Play słucha opinii klientów i stara się dostosować do ich potrzeb:)np mają się pojawić pakiety multimedialne…

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Play trzyma się zasady „klient nasz pan”…przede wszystkim Play słucha opinii klientów i stara się dostosować do ich potrzeb:)np mają się pojawić pakiety multimedialne…

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    era sie popisalam mowiac ze klienci beda mogli zrywac umowy bez konsekwencji a teraz robia problemy w play podoba mi sie to ze jak cos jest nie dopracowane to nie jest wprowadzone lepiej poczekac niz robic cos na szybko a pozniej sie wycofywac!

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    normalne, że Era nie będzie chętnie rozwiązywała umów w końcu oni mają z tego dużo korzyżci:)ale prawo stoi po stronie klientów:)

    Play jest w trakcie przygotowywania oferty specjalnej, na pewno przyciągną tym dużą liczbę klientów:)

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    a czy cos juz slyszeliscie o tej ofercie?bo ja namawiam zanjomych ale musze miec argumenty:)!

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    konkretó tej infrmacji to ja nie znam…obiło mi się o uszy, ze ma to być dodatkowe 50min miesięcznie i jakiż pakiet multimedió, ale nie wiem ile jest w tym prawdy…

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    znajomi jz sie zdecydowali.przeanalizowali oferty i stwierdzili ze play sie bardziej oplaca zwlaszcza ze polowa znajomych juz sie przepisala wiec mieli by z ery drozej bo play podobno straszne ceny dal na polaczenia dla innych do play

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    czytałam też o tym…zawsze wew sieci jest najlepiej dla osób, które często się ze sobą kontaktują…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " atrakcyjne promocje – operatorzy komórkowi! :)"

Przewiń na górę