• Autor
    Odp.
  • dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    hehe…bardzo mi się podobają komiksy Miszcza…bardzo specyficzne poczucie humoru…

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    jest juz nowy odnosnie tematu podroze:)poelcam zobaczyc!
    mam pytanko czy ktos slyszal o ofercie p4 dla testerow po zakonczeniu akcji?ja chetnie zostawilabym sobie telefonik:)

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    też jestem bardzo ciekawa oferty jaką P4 przedstawi testerom…niestety nie znam żadnych szczegółów…może ktoż ma jakież informacje na ten temat??
    na razie wiem, ze na nadchodzi4.com mogą się rejestrować osoby zainteresowane p****żciem do P4:)

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    pod koniec marca ma byc podoana oficjalna oferta podobno. mam nadzeje ze nas jakos wyroznia tak jak obiecywali:)

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    oferta mała być dostosowana do potrzeb każdego testera…ciekawa jestem jak to wyjdzie w praktyce, ale jestem dobrej myżli:)

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja teraz czekam na telefon:)indywidualne podejscie do klienta to mi sie podoba:)
    cala warszawa zaczyna przybierac fioletowe kolory:)
    ja dzisiaj usmialam sie z uchwytow w autobsach z reklama play:)fajny pomysl

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    16 marca ma być podana konkretna oferta Play..więc po tej dacie każdy z testerów dostanie coż specjalnie dla niego…Play powoi stopniuje napięcie:)

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja bym powiedziała, że to napięcie sięga zenitu 😀 Na wszystkich forach, na których się udzielam, ludzie już nie mogą się doczekać 🙂

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    owszem napiecie jest na forach jest duzo wypowiedzi negatywnych ze kipska oferta ja poczekam do piatku a jak narazie 1000minut jest dla mnie na plus ja tyle w miesiacu nie wygadam:)

    kwiatoo
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    a ja proponuje koloropeutyczny mix plusa z kolorofonami za złotówkę:) p4 bardzo multimedialny jest, słyszalam. ja wole i jestem przyzwyczajona do smsow a nie mmsów czy rozmow normalnych a nie wideorozmów:) mam SE W300i i jestem zadowolona. polecam:) buźka

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    niektórzy idą z duchem czasu i wola mieć telefon 3G, i nowy rodzaj smsow czyli ztms i wolą widzieć osobę, z która rozmawiają…ja tam nie narzekam na 3 miesiące testów, jestem zadowolona:)

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja od kiedy testuje polubilam wysylac mmsy zwlaszcza ze w mojej pracy jest to dosc przydatna funkcja a play do wszystkich sieci prponuje przy abonamencie 50zl za 15gr i konukerencje zostawia w tyle

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    we wszytkich usługach zostawia konkurencje w tyle…5gr za 10kb, 49 gr za min i kilka innych korzysci:D

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    heh a propos promocji to chce wam cos przytoczyć, co dostałam od operatora sieci ORANGE:
    kto to dzwonił? To jeden z Twoic znajomych Cię wkręcił dzięki usłudze TeleŻart, któraz zmodyfikowała jego głos!! Chcesz kogoż wkręcić??

    Mojej przyjaciółce ktoż w ten sposób zrobił baaardzo niemiły żart (KTOS!! jej kumpel!!) zadzwonił jako kobieta pytając, dlaczego ona- moja przyjaciółka- spotyka sie z jej- tego kumpla 😉 – mężem, kiedy zamierza skończyć tą żenade… nie wszyscy sie żmiali, ale ogólni idea takiego żartu spoko, w granicac rozsądku of kors.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " atrakcyjne promocje – operatorzy komórkowi! :)"

Przewiń na górę