• Autor
    Odp.
  • marlenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mi pomogło na celluliit całkiem skutecznie 😀
    Ale trzeba faktycznie dużo i systematycznie biegać, to nie jest tak, że jak raz przebiegniesz to Ci zniknie cellulit. A szkoda ://

    katarzyna885
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    bieganie jest dobre na wszystko

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Od czegoż trzeba zacząć,więc akurat bieganie to dobra propozycja,potem dołącz do tego basen i intensywne pływanie,masaże oraz kosmetyki- bo one również są bardzo ważnym aspektem w walce z cellulitem.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    @aerona wrote:

    W ostatnim numerze wysokich obcasów czytałam, że zarówno bieganie jak i jazda na rowerze NIE wpływa na cellulit- tyle w temacie z mojej strony ://

    bezpożrednio nie
    cellu to coż co trzeba zaatakować z kilku stron- kwestia odżywiania, odpowiedniego nawadniania, spalenie nadmiernego tłuszczu (aeroby- więc bieganie i pożrednio rower), ćwiczenia (rower super na dolne partie robi), można się wspomóc tabletkami dodatkowo dokopując cellu od żrodka

    aerona, rozgrzeszyłaż się już z braku aktywnożci? no bo przecież nie działa….

    Koalicja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Sam sport nie wystarcza, już jako młoda dziewczyna grając w klubie sportowym treningi 6 dni w tygodniu miałam cellulit. Mi pomogły bardzo masaże. Tkanka tłuszczowa zostaje w ten sposób rozbita. Przez bieganie, czy rower można ukształtować swoje nogi a co najważniejsze nabrać kondycji i czuć się wyraźnie lepiej.

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Raz sport i aktywny tryb życia,a dwa kwestia tego jak się odżywiamy,diety oraz kosmetyków- im lepsze,tym efekt również będzie bardziej zauważalny w walce z cellulitem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bieganie dobry na celulit?"

Przewiń na górę